d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev17427437447457461715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 388
Joined: Apr 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 4 2013 11:56am
Quote (Groch @ Apr 4 2013 07:54pm)
barb/wizz


this
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 4 2013 11:59am
barb/monk
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Apr 4 2013 12:10pm
Quote (myr00n @ 4 Apr 2013 19:53)
Ktora postac radzi sobie najlepiej na mp10 za nie wiecej jak 1kkk?


Barb.
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Apr 4 2013 05:04pm
Tak tez sadzilem. Wiem, ze wizz sobie radzi dobrze, ale chyba latwiej pasc przy jakims bledzie. W takim wypadku montuje jednego super-przyjaciela ;"D
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 4 2013 05:10pm
barby zawsze byly najleprze
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Apr 4 2013 06:01pm
Quote (myr00n @ Apr 5 2013 01:04am)
Tak tez sadzilem. Wiem, ze wizz sobie radzi dobrze, ale chyba latwiej pasc przy jakims bledzie. W takim wypadku montuje jednego super-przyjaciela ;"D


daj jeden miljard to sam takiego zrobie xd


/fake e
to napad :ph34r:
Member
Posts: 2,661
Joined: Jul 27 2010
Gold: 3,978.00
Apr 4 2013 07:09pm
ehhh ale sie pracowity weekend szykuje. 20 swiezutkich kont musze kumplom polvlowac...


This post was edited by gierolpelnakurwa on Apr 4 2013 07:18pm
Member
Posts: 9,229
Joined: Aug 30 2007
Gold: 79.00
Apr 4 2013 08:00pm
Quote (gierolpelnakurwa @ Apr 5 2013 04:09am)
ehhh ale sie pracowity weekend szykuje. 20 swiezutkich kont musze kumplom polvlowac...


za free czy jeszcze im loda postawisz ;P
Member
Posts: 9,229
Joined: Aug 30 2007
Gold: 79.00
Apr 4 2013 08:03pm
Quote (Tradek_Mk @ Apr 4 2013 08:49pm)
wszystkie crap andy>>> twoj head, nie ma innej opcji pod archonta
sam chodze z skornem, 200%cd, ale widze, ze te bron/sours masz w miare ok, wiec sie nie oplaca
to tyle, wszystko inne raczej ok na moje oko


pod bogiem synu co ty za head nosisz.... ta//andy/mempo z ias/mempo ias cc
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Apr 4 2013 09:39pm
Quote (gierolpelnakurwa @ 5 Apr 2013 02:09)
ehhh ale sie pracowity weekend szykuje. 20 swiezutkich kont musze kumplom polvlowac...



Oplaca sie jeszcze "grac" w ta gre?
Go Back To Polska Topic List
Prev17427437447457461715Next
Add Reply New Topic New Poll