d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev17417427437447451715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Apr 3 2013 01:07pm
Quote (myr00n @ 3 Apr 2013 20:44)
Przyjaciel, zaliczylem powrot do swiatu warcrafta.
W sumie maina też mam, mam na nim lvl 2,5 i składuję gold :D

Dil. Podesle co trzeba.
E: oczysc pm boksa


Done
Member
Posts: 4,440
Joined: Mar 21 2009
Gold: 440.00
Apr 3 2013 01:14pm
jak ktoś często napiera w tą wypaczoną grę to niech do mnie pisze pma po battletag. W sumie to nie gram za często ale jak znajdzie się dobra ekipa to zacznę częściej. ;)

This post was edited by kwiat on Apr 3 2013 01:14pm
Member
Posts: 9,546
Joined: Aug 18 2006
Gold: 650.00
Apr 3 2013 01:35pm
Quote (kwiat @ Apr 3 2013 08:14pm)
jak ktoś często napiera w tą wypaczoną grę to niech do mnie pisze pma po battletag. W sumie to nie gram za często ale jak znajdzie się dobra ekipa to zacznę częściej.  ;)


gra sie i tak solo głównie
Member
Posts: 14,426
Joined: Jul 22 2008
Gold: 140.00
Apr 3 2013 11:25pm
ktos sie orientuje gdzie tanio mozna kupic key?
Member
Posts: 5,997
Joined: Nov 2 2007
Gold: 1.35
Apr 4 2013 11:45am
gdzie się teraz farmi najlepiej?
Chyba z 4 runy w 3 akcie i 0 legendarów oO
dodam że dzisiaj po dłuższej przerwie wróciłem ;d

aha i co polecacie mi w pierwszej kolejności wymienić (aktualnie build pod archonta ):
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Swietlik-2154/hero/1684308
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Apr 4 2013 11:49am
Quote (WaitAMinute @ 4 Apr 2013 18:45)
gdzie się teraz farmi najlepiej?
Chyba z 4 runy w 3 akcie i 0 legendarów oO
dodam że dzisiaj po dłuższej przerwie wróciłem ;d

aha i co polecacie mi w pierwszej kolejności wymienić (aktualnie build pod archonta ):
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Swietlik-2154/hero/1684308


wszystkie crap andy>>> twoj head, nie ma innej opcji pod archonta
sam chodze z skornem, 200%cd, ale widze, ze te bron/sours masz w miare ok, wiec sie nie oplaca
to tyle, wszystko inne raczej ok na moje oko

This post was edited by Tradek_Mk on Apr 4 2013 11:50am
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 4 2013 11:51am
Quote (Tradek_Mk @ Apr 4 2013 07:49pm)
wszystkie crap andy>>> twoj head, nie ma innej opcji pod archonta
sam chodze z skornem, 200%cd, ale widze, ze te bron/sours masz w miare ok, wiec sie nie oplaca
to tyle, wszystko inne raczej ok na moje oko


low dps ten 1h, chyba lepij jakoms rezonujonco furje 1200 dps int +ls +socket
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Apr 4 2013 11:53am
Ktora postac radzi sobie najlepiej na mp10 za nie wiecej jak 1kkk?
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Apr 4 2013 11:54am
Quote (myr00n @ Apr 4 2013 05:53pm)
Ktora postac radzi sobie najlepiej na mp10 za nie wiecej jak 1kkk?


barb/wizz
Member
Posts: 7,547
Joined: May 30 2007
Gold: 1,140.01
Apr 4 2013 11:55am
Quote (myr00n @ Apr 4 2013 05:53pm)
Ktora postac radzi sobie najlepiej na mp10 za nie wiecej jak 1kkk?


pytanie ironiczne raczej ;D
tylko barb i monk
Go Back To Polska Topic List
Prev17417427437447451715Next
Add Reply New Topic New Poll