Quote (myr00n @ Jul 28 2013 10:59pm)
No to jest inna kwestia, kiedys już z Tobą gadałem chyba na ten temat.
Na maratonie też, typiarki szły na goslinga (bo ok, ryan gosling night), ale kurwa po ciężkim TYLKO BUG WYBACZA typiary płakały czemu rajanek gra w takim filmie, bo przecież mógł grać w Notatniku 35.
Wersja TLDR: tępe szmaty do odstrzału.
Wiesz co jest najlepsze? Ze wlasnie moja stara siedzi i oglada, uwaga, Drive!
I po tym jak stwierdzilem, ze scena w windzie za kazdym razem mi sie podoba i rozpierdala czerep, orzekla:
"Nie wiem czy by mi sie podobal ten film, gdyby nie gral w nim Ryan"
Bez kitu kurwa, wszystko sie stalo po napisaniu ostatniego posta :D