d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev17407417427437441410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,116
Joined: Jul 28 2013
Gold: 46.25
Warn: 20%
Jul 28 2013 03:22pm
Quote (myr00n @ Jul 28 2013 10:59pm)
No to jest inna kwestia, kiedys już z Tobą gadałem chyba na ten temat.
Na maratonie też, typiarki szły na goslinga (bo ok, ryan gosling night), ale kurwa po ciężkim TYLKO BUG WYBACZA typiary płakały czemu rajanek gra w takim filmie, bo przecież mógł grać w Notatniku 35.

Wersja TLDR: tępe szmaty do odstrzału.


Wiesz co jest najlepsze? Ze wlasnie moja stara siedzi i oglada, uwaga, Drive!
I po tym jak stwierdzilem, ze scena w windzie za kazdym razem mi sie podoba i rozpierdala czerep, orzekla:
"Nie wiem czy by mi sie podobal ten film, gdyby nie gral w nim Ryan"
Bez kitu kurwa, wszystko sie stalo po napisaniu ostatniego posta :D
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Jul 28 2013 03:31pm
Quote (viewprofile @ 28 Jul 2013 22:22)
Wiesz co jest najlepsze? Ze wlasnie moja stara siedzi i oglada, uwaga, Drive!
I po tym jak stwierdzilem, ze scena w windzie za kazdym razem mi sie podoba i rozpierdala czerep, orzekla:
"Nie wiem czy by mi sie podobal ten film, gdyby nie gral w nim Ryan"
Bez kitu kurwa, wszystko sie stalo po napisaniu ostatniego posta :D


Winda i młotek >>>
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Jul 28 2013 03:53pm
zapodac jakis film na wieczor w stylu 9 wrota :D
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
Jul 28 2013 04:00pm
JEdyny całkiem udany film z gosslingiem to Idy marcowe. No ale tamten to nei tylko gossling a takża a raczej przede wszystkim DZORDZ KLunej.
Drive to zmarnowany potencjał choć było pare fajnych scen.
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Jul 28 2013 04:02pm
Quote (elkabel @ 28 Jul 2013 23:00)
JEdyny całkiem udany film z gosslingiem to Idy marcowe. No ale tamten to nei tylko gossling a takża a raczej przede wszystkim DZORDZ KLunej.
Drive to zmarnowany potencjał choć było pare fajnych scen.


Wykluczam, idy marcowe może do obejrzenia na raz, ale już nawet fanatyk jest lepszy.

Co do goslinga, właśnie mnie filmweb powiadomił;DDD
"Disney chce wielkich gwiazd w "Star Wars: Episode VII". Tak przynajmniej można wnosić z nieoficjalnych informacji, jakimi dzieli się ze światem portal Latino Review. Według nich studio chce, by główne męskie role zagrali wychowankowie Disneya Ryan Gosling (zaczynał od "Mickey Mouse Club") i Zac Efron"
Jeszcze większe tłumy gimbiar na Star Wars ;_;

This post was edited by myr00n on Jul 28 2013 04:03pm
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 28 2013 04:17pm
Quote (martyna_fajny_mish @ Jul 27 2013 07:01pm)
memento nolana scierwo
Owsze.

Joss Whedon to najlepszy rezyser w tym momencie imo.
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Jul 28 2013 04:19pm
Quote (myr00n @ 29 Jul 2013 00:02)
Wykluczam, idy marcowe może do obejrzenia na raz, ale już nawet fanatyk jest lepszy.

Co do goslinga, właśnie mnie filmweb powiadomił;DDD
"Disney chce wielkich gwiazd w "Star Wars: Episode VII". Tak przynajmniej można wnosić z nieoficjalnych informacji, jakimi dzieli się ze światem portal Latino Review. Według nich studio chce, by główne męskie role zagrali wychowankowie Disneya Ryan Gosling (zaczynał od "Mickey Mouse Club") i Zac Efron"
Jeszcze większe tłumy gimbiar na Star Wars ;_;


Ja mam takie zdanie jak mój ojciec, gwiezdne wojny skończyły się na tych starych częsciach, reszta to komercyjne gówno
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 28 2013 04:26pm
Quote (myr00n @ Jul 28 2013 11:02pm)
Wykluczam, idy marcowe może do obejrzenia na raz, ale już nawet fanatyk jest lepszy.

Co do goslinga, właśnie mnie filmweb powiadomił;DDD
"Disney chce wielkich gwiazd w "Star Wars: Episode VII". Tak przynajmniej można wnosić z nieoficjalnych informacji, jakimi dzieli się ze światem portal Latino Review. Według nich studio chce, by główne męskie role zagrali wychowankowie Disneya Ryan Gosling (zaczynał od "Mickey Mouse Club") i Zac Efron"
Jeszcze większe tłumy gimbiar na Star Wars ;_;
Zac jest swietnym aktorem tak naprawde.
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Jul 28 2013 05:08pm
Quote (Alyx @ 28 Jul 2013 23:19)
Ja mam takie zdanie jak mój ojciec, gwiezdne wojny skończyły się na tych starych częsciach, reszta to komercyjne gówno


No stara trylogia jest duzo lepsza, nie mowiac o tym, ze w latach, w ktorych wychodzila musiala totalnie urywac dupsko. Tak czy siak chetnie bym obejrzal kolejna czesc SW.
warro tez wsppmniec, ze w uniwersum star wars powstalo wiecej udaych produkcji, jak np kotory i clone wars, wiec widze jeszcze szanse, ze ten film bedzie udany.
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Jul 29 2013 05:06am
Star Warsy [*]
Go Back To Polska Topic List
Prev17407417427437441410Next
Add Reply New Topic New Poll