Quote (viewprofile @ 28 Jul 2013 21:55)
NOCHYBANIE. Chris Nolan najlepszym rezyserem.
Szkoda tylko ze jest an niego taki hajp i wszystkie baby sa takie zesrane na sam jego widok. Gadka z takimi oganicza sie do pytania:
Widzialas Drive?
Tak, Ryan byl swietny.
I tyle.
No to jest inna kwestia, kiedys już z Tobą gadałem chyba na ten temat.
Na maratonie też, typiarki szły na goslinga (bo ok, ryan gosling night), ale kurwa po ciężkim TYLKO BUG WYBACZA typiary płakały czemu rajanek gra w takim filmie, bo przecież mógł grać w Notatniku 35.
Wersja TLDR: tępe szmaty do odstrzału.
This post was edited by myr00n on Jul 28 2013 03:00pm