d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev17397407417427431410Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,367
Joined: Jun 18 2013
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 27 2013 12:44pm
Quote (martyna_fajny_mish @ 27 Jul 2013 20:01)
memento nolana scierwo


idz ogladac american pie.
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 27 2013 12:46pm
Quote (KrulGregor @ 27 Jul 2013 20:44)
idz ogladac american pie.


wlacz sobie audacity
Banned
Posts: 1,367
Joined: Jun 18 2013
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 27 2013 12:47pm
Quote (martyna_fajny_mish @ 27 Jul 2013 20:46)
wlacz sobie audacity


po chuj?
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Jul 28 2013 01:24pm
ogladal ktos place beyond the pines?
Member
Posts: 5,302
Joined: Mar 26 2011
Gold: 290.01
Warn: 30%
Jul 28 2013 01:37pm
Quote (EustachyMotyka @ Jul 28 2013 08:24pm)
ogladal ktos place beyond the pines?


oczywiscie, wkoncu gosling gra. Z podobnego powodu chcialem wyjsc z kina po 40 minutach :(
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Jul 28 2013 01:40pm
Quote (Insane_guy_with_the_cheese @ 28 Jul 2013 20:37)
oczywiscie, wkoncu gosling gra. Z podobnego powodu chcialem wyjsc z kina po 40 minutach :(


lubie twuj sig wiec uznam ze nie lecisz w chuja
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
Jul 28 2013 01:44pm
Quote (Insane_guy_with_the_cheese @ 28 Jul 2013 21:37)
oczywiscie, wkoncu gosling gra. Z podobnego powodu chcialem wyjsc z kina po 40 minutach :(


MAm to samo jak widze filmy z tą pizdą.
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Jul 28 2013 02:52pm
Quote (EustachyMotyka @ 28 Jul 2013 20:24)
ogladal ktos place beyond the pines?


Do obejrzenia na raz może być, ale raczej przeciętny, nieco przegięty.
Co do Goslinga - całkiem spoko aktor, szczególnie, że młodziak jeszcze. Wyrabia się i gra w lepszych filmach niż jakieś notatniki, więc coś z niego będzie może. Only god forgives i drive >
Member
Posts: 4,116
Joined: Jul 28 2013
Gold: 46.25
Warn: 20%
Jul 28 2013 02:55pm
Quote (martyna_fajny_mish @ Jul 27 2013 08:01pm)
memento nolana scierwo


NOCHYBANIE. Chris Nolan najlepszym rezyserem.

Quote (myr00n @ Jul 28 2013 10:52pm)
Do obejrzenia na raz może być, ale raczej przeciętny, nieco przegięty.
Co do Goslinga - całkiem spoko aktor, szczególnie, że młodziak jeszcze. Wyrabia się i gra w lepszych filmach niż jakieś notatniki, więc coś z niego będzie może. Only god forgives i drive >


Szkoda tylko ze jest an niego taki hajp i wszystkie baby sa takie zesrane na sam jego widok. Gadka z takimi oganicza sie do pytania:
Widzialas Drive?
Tak, Ryan byl swietny.
I tyle.
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Jul 28 2013 02:59pm
Quote (viewprofile @ 28 Jul 2013 21:55)
NOCHYBANIE. Chris Nolan najlepszym rezyserem.



Szkoda tylko ze jest an niego taki hajp i wszystkie baby sa takie zesrane na sam jego widok. Gadka z takimi oganicza sie do pytania:
Widzialas Drive?
Tak, Ryan byl swietny.
I tyle.


No to jest inna kwestia, kiedys już z Tobą gadałem chyba na ten temat.
Na maratonie też, typiarki szły na goslinga (bo ok, ryan gosling night), ale kurwa po ciężkim TYLKO BUG WYBACZA typiary płakały czemu rajanek gra w takim filmie, bo przecież mógł grać w Notatniku 35.

Wersja TLDR: tępe szmaty do odstrzału.

This post was edited by myr00n on Jul 28 2013 03:00pm
Go Back To Polska Topic List
Prev17397407417427431410Next
Add Reply New Topic New Poll