Quote (rurzowiak @ Sep 8 2023 12:49pm)
A może by tak zasadzić taką carolinę reaperkę, hm.
Zwykle papryczki zazwyczaj wychodzą mi całkiem nieźle. Szczególnie, że mam dwa balkony w mieszkaniu i jeden jest skierowany w stronę słońca od godziny 10:00 aż do samego zachodu.
Na necie zestaw do uprawy papryczek Carolina Reaper dostaniesz za 20-30pln nie jest drogo więc możesz spróbować

wiadomo warunki uprawy będą miały wpływ na ich moc ale i tak będzie ogień 👌
This post was edited by Mis_nom on Sep 8 2023 04:52am