d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Wersja Oficjalna Ponownie
Prev173747576771473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Aug 11 2013 11:52am
Quote (Niszczyciel @ 11 Aug 2013 19:28)
Bo typy mogą mieć plat V, ale mmr jak goldy. A nawet jak mają niskie platyny to co z tego? Nie ma żadnej różnicy w skillu pomiędzy paroma dywizjami.


nie mowie ze jak plat to jakis super pro
chodzi o sam fakt

Quote (raiderpl @ 11 Aug 2013 19:46)
bo jak silv gold playa widzi plat / dia to od razu staje mu kutas i mysli, ze enemy jest jebanym prosem i riot go pokarał i ta gra jest chujowa


o kurde ale fajny jestes
bedziemy kolegami?

Quote (Saskey @ 11 Aug 2013 19:49)
[kulstory]moj znajomy ktory byl w s1 chyba wtedy pisal mi jak byl juz loading screen ze on ma premade bronze a reszta w jego teamie to silvery, a u enemy jest plat v i reszta low goldy. kurwa, tak plakal ze szok, a przyszlo co do czego to ten plat twitch przegrywal vs jakis random bronze bot lane xd[/kulstory]


ostatnio mialem diamentowa lissandre na midzie
ale chujowa byla w opur, tak to jest jak dzieci kupuja busty

This post was edited by Swartor on Aug 11 2013 11:54am
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Aug 11 2013 12:00pm
Quote (Unsatiable @ Aug 11 2013 07:28pm)
http://i42.tinypic.com/21djr5e.png

tak wlasnie gra, tak wlasnie gra
srebrna dywizjaaaaaaa

korki byl 0/8 jak leona, ale zajebal pare killsow. 0 gankow na topie od zeda, 0 wardow leony. xd


2.71
Quote (Swartor @ Aug 11 2013 07:19pm)
dlaczego w kazdej grze w moim teamie sa same zlota a u przeciwnikow minimum 3 platymy? :|

gold I atm

jak ten guwniany macz mejking dziala


dlatego ze ligi i dywizje to nakladka, ktora ladnie wyglada i ma dawac satysfkacje 'omg jestem goldę'

This post was edited by luksus on Aug 11 2013 12:01pm
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Aug 11 2013 12:01pm
Quote (ZoltySubmarine @ Aug 11 2013 06:34pm)
stanial juz dawno z 1350 na 475 czy jakakolwiek ta cena za 400 jest

e/ kupuj, najlepsza postac w lidze legend


dzieki,jakie postacie na poczatek warto kupic ?

Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 11 2013 12:04pm
Quote (Swartor @ Aug 11 2013 07:52pm)
nie mowie ze jak plat to jakis super pro
chodzi o sam fakt



o kurde ale fajny jestes
bedziemy kolegami?



ostatnio mialem diamentowa lissandre na midzie
ale chujowa byla w opur, tak to jest jak dzieci kupuja busty

tamta leona byla tak tragiczna ze szok. ani razu nie zestunowala varusa przed 6lv i caly czas bylem tak obijany ze szok. dopiero po 6 zaczela sie gra bo ulti akurat rzucala perfekcyjnie ;d

@marek
kup sobie annie
Member
Posts: 2,636
Joined: Feb 22 2008
Gold: 986.14
Aug 11 2013 12:14pm
Quote (marekwoj74 @ 11 Aug 2013 18:01)
dzieki,jakie postacie na poczatek warto kupic ?


wlasciwie to najlepiej na tym wyjdziesz jak bedziesz kupowac po kolei postacie wg tierów z ceny, najpierw wszystkie za 450, potem 1350, potem 3150 etc. Wydasz mniej, niż kupując same nowe champy, a będziesz mieć jakiś champion pool do ogarniania sobie potem różnych pozycji etc.

Quote (Swartor @ 11 Aug 2013 17:52)
o kurde ale fajny jestes
bedziemy kolegami?


masz za male elo pozdrawiam

This post was edited by raiderpl on Aug 11 2013 12:16pm
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Aug 11 2013 12:18pm
ok dzieki,wiecej nie mam ale chociaz na temat jakis starczy
Member
Posts: 2,636
Joined: Feb 22 2008
Gold: 986.14
Aug 11 2013 12:19pm
Quote (marekwoj74 @ 11 Aug 2013 18:18)
ok dzieki,wiecej nie mam ale chociaz na temat jakis starczy


Dzięki, nie trzeba, pytaj jak będziesz coś potrzebował :).
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Aug 11 2013 12:44pm
przegrac przez alistara i vayne xd
znowu musze zrobic sobie pare dni odpoczynku od tej gry
Member
Posts: 23,089
Joined: Mar 29 2007
Gold: 4.20
Aug 11 2013 01:24pm
eune szukam duo najlepiej plat/dia.

Quote (Saskey @ 11 Aug 2013 18:26)
maja guwno mmr
e/
http://i.imgur.com/rm0iq75.png
tak niedawno mialem jak gralem na kogos koncie, ja jestem ta aszka xd


z czego to statsy?

This post was edited by Antyone on Aug 11 2013 01:27pm
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Aug 11 2013 02:14pm
Quote (Antyone @ 11 Aug 2013 21:24)
eune szukam duo najlepiej plat/dia.



z czego to statsy?


lolnexus.com
Go Back To Polska Topic List
Prev173747576771473Next
Add Reply New Topic New Poll