Quote (Last_Hope @ 17 Dec 2012 17:41)
Pytanie:
Czy na HC też w tak dużej ilości można spotkać boty?
Nie wiem czy zaczynać w ogóle przygodę na hc...
Quote (Rushe @ 17 Dec 2012 17:42)
Jesli nie jestes nastawiony na zysk i nakurwianie botami, to nie warto zaczynac.
Guwno. Jak masz solidną ekipę (a nie taką jak ja - wieczne czekanie aż ktoś wejdzie na BN), to na HC jest przednie.