d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Hardcore
Prev17374757677116Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
Dec 17 2012 10:42am
Quote (Last_Hope @ Dec 17 2012 04:41pm)
Pytanie:

Czy na HC też w tak dużej ilości można spotkać boty?
Nie wiem czy zaczynać w ogóle przygodę na hc...


Jesli nie jestes nastawiony na zysk i nakurwianie botami, to nie warto zaczynac.
Member
Posts: 9,148
Joined: May 5 2006
Gold: 3.00
Dec 17 2012 10:51am
Rasz, daj spokój - nie grasz, a wszystkich próbujesz zniechęcić =)!

W ogóle nie wiem po co ta cała dyskuja i plucie jadu ze strony Xasthura. Ja na 100 nie mam czasu i chęci, ale za Ciebie trzymam kciuki i życzę powodzenia.

Trochę czasu tu spędziłem i za wyjątkiem swojej osoby, to nie poznałem graczy, którzy by cisnęli przy pomocy kolegów, że tak to jak to ujmę "pvm". Jeżeli już ktoś się wspomaga to zazwyczaj są nastawieni na samą farmę złota, bo jednak spore ryzyko przy normalnym graniu jest. U mnie nastąpiło zmęczenie materiału i kompletna rezygnacja. Poniekąd polityka blixa postawiła mnie pod ścianą i nie dała mi wyjścia. Jednakże osobiście polecam i zachęcam, na zwykłe popykanie na pewno dużo ciekawszy tryb, no i nieco dreszczyku emocji przy lvlowaniu.
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Dec 17 2012 10:55am
Quote (Last_Hope @ 17 Dec 2012 17:41)
Pytanie:

Czy na HC też w tak dużej ilości można spotkać boty?
Nie wiem czy zaczynać w ogóle przygodę na hc...

Quote (Rushe @ 17 Dec 2012 17:42)
Jesli nie jestes nastawiony na zysk i nakurwianie botami, to nie warto zaczynac.

Guwno. Jak masz solidną ekipę (a nie taką jak ja - wieczne czekanie aż ktoś wejdzie na BN), to na HC jest przednie.
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Dec 17 2012 11:07am
Oj :/
Nawet gier nie wyszukuje na HC akt 1.
Tak mało osób gra HC Eu?
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Dec 17 2012 11:10am
Quote (Last_Hope @ 17 Dec 2012 18:07)
Oj :/
Nawet gier nie wyszukuje na HC akt 1.
Tak mało osób gra HC Eu?

No tak.

Ale kto w ogóle gra na publicach?
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Dec 17 2012 11:16am
Quote (Last_Hope @ 17 Dec 2012 19:07)
Oj :/
Nawet gier nie wyszukuje na HC akt 1.
Tak mało osób gra HC Eu?


gra sie ze swoim teamem a nie na publicach ;)
Member
Posts: 9,148
Joined: May 5 2006
Gold: 3.00
Dec 17 2012 11:34am
W sumie myślę, że mogę mieć chęć popykania czegoś wieczorem, czy ktoś byłby chętny? WD here!
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Dec 17 2012 11:44am
Quote (eGzO_o @ 17 Dec 2012 19:34)
W sumie myślę, że mogę mieć chęć popykania czegoś wieczorem, czy ktoś byłby chętny? WD here!


od zera czy masz juz nabity jakis lvl?
Member
Posts: 9,148
Joined: May 5 2006
Gold: 3.00
Dec 17 2012 11:47am
60(4).
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Dec 17 2012 11:58am
Quote (Last_Hope @ 17 Dec 2012 17:41)
Pytanie:

Czy na HC też w tak dużej ilości można spotkać boty?
Nie wiem czy zaczynać w ogóle przygodę na hc...


jest kurwa epic zwlaszca jak grasz inferno w chujowym sprzecie jak ja :]
Go Back To Polska Topic List
Prev17374757677116Next
Add Reply New Topic New Poll