Quote (Leothyr @ 13 Nov 2011 04:25)
Właśnie skończyłem The Shield, zajebisty serial, zajebiście, że go skończyli.
Naprawdę warto, coś niesamowitego. Bardzo pozytywne wrażenie.
Mi się odechciało jak zabili Curtisa :< Ale może wrócę, bo w sumie nie mam już co oglądać.