d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seriale > Temat Oficjalny
Prev173747576771961Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Nov 12 2011 09:20am
Quote (zYwi3c @ Nov 12 2011 05:19pm)
Az tak duzo nie zdradzilem, sorry :<


spoko, mam uraz od kiedy mi ktos jednym zdaniem caly sezon supernatural strescil :(
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 12 2011 08:25pm
Właśnie skończyłem The Shield, zajebisty serial, zajebiście, że go skończyli.
Naprawdę warto, coś niesamowitego. Bardzo pozytywne wrażenie.
Member
Posts: 18,319
Joined: Jun 11 2008
Gold: 24,735.00
Nov 13 2011 04:30am
nowy Supernatural bez szału.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Nov 13 2011 05:05am
Quote (zYwi3c @ Nov 12 2011 03:08pm)
Zgadzam sie, ogolnie to w sumie juz nie wiadomo, czy jest to jakis jeszcze jeden 3ci swiat, czy to jest wlasnie swiat Petera i zostal on z niego wymazany ( To co Peter mowil, zakrecilo troche, ale znajac tworcow, kazde jedno slowo wypowiedziane w tym serialu ma znaczenie :D )

Fringe <3
Trudno powiedziec, epicko sie zapowiada.

This post was edited by Pozer on Nov 13 2011 05:05am
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Nov 13 2011 10:06am
Quote (Leothyr @ 13 Nov 2011 04:25)
Właśnie skończyłem The Shield, zajebisty serial, zajebiście, że go skończyli.
Naprawdę warto, coś niesamowitego. Bardzo pozytywne wrażenie.


Mi się odechciało jak zabili Curtisa :< Ale może wrócę, bo w sumie nie mam już co oglądać.
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 13 2011 10:12am
Quote (sleeperek @ Nov 13 2011 05:06pm)
Mi się odechciało jak zabili Curtisa :< Ale może wrócę, bo w sumie nie mam już co oglądać.


Lem był z nich najfajniejszy :angry:
Warto dokończyć, chociaż momentami Shield jest męczący, nie ma co kryć.
Member
Posts: 10,435
Joined: Jul 2 2008
Gold: 32,180.00
Nov 13 2011 11:01am
Co powiecie o True Blood? Jest to jakiś romans z wampirem w stylu Zmierzchu, czy ciekawy serial?
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Nov 13 2011 11:12am
Quote (Gepard12 @ 13 Nov 2011 19:01)
Co powiecie o True Blood? Jest to jakiś romans z wampirem w stylu Zmierzchu, czy ciekawy serial?



dla mnie syf. wysiadlem po 2 odcinkach.
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Nov 13 2011 03:59pm
Quote (Gepard12 @ 13 Nov 2011 17:01)
Co powiecie o True Blood? Jest to jakiś romans z wampirem w stylu Zmierzchu, czy ciekawy serial?


Dużo cycków i fabułowo daje radę ;)
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Nov 13 2011 04:01pm
Quote (Gepard12 @ Nov 13 2011 06:01pm)
Co powiecie o True Blood? Jest to jakiś romans z wampirem w stylu Zmierzchu, czy ciekawy serial?
Twilight jest fajny, sam sie powoli do tego serialu bede zabieral.
Go Back To Polska Topic List
Prev173747576771961Next
Add Reply New Topic New Poll