☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev
1
73
74
75
76
77
206
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 43771
Replies: 2055
Track Topic
doktor_ironia
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold
:
208.00
#741
May 14 2011 06:38pm
Quote (Saygon @ May 15 2011 02:37am)
O honie mowie. Mamy jeszcze dwoch newbie to moznaby was razem szkolic.
No ale mówię, mógłbym dopiero od początku lipca bo teraz kiepsko się zapowiada przed sesją
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#742
May 14 2011 06:40pm
Quote (doktor_ironia @ 15 May 2011 02:38)
No ale mówię, mógłbym dopiero od początku lipca bo teraz kiepsko się zapowiada przed sesją
Pierdol studia zostan playerem hona. U mnie to dziala.
To jak skonczysz kuc to nakurwiamy.
lszcz
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold
:
0.00
#743
May 15 2011 02:25am
Quote (Saygon @ 15 May 2011 02:40)
Pierdol studia zostan playerem hona. U mnie to dziala.
To jak skonczysz kuc to nakurwiamy.
lszcz'd
marekwoj74
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold
:
1.00
#744
May 15 2011 03:18am
Quote (lszcz @ May 15 2011 10:25am)
lszcz'd
to
C0b
Member
Posts: 2,504
Joined: Feb 17 2011
Gold
:
1.00
Warn: 20%
#745
May 15 2011 03:31am
Quote (lszcz @ May 15 2011 01:25am)
lszcz'd
to
KinderKorwinista
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold
:
373.32
Warn: 10%
#746
May 15 2011 07:45am
fajny ten maliken ;o
lszcz
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold
:
0.00
#747
May 15 2011 07:45am
Quote (kefir @ 15 May 2011 15:45)
fajny ten maliken ;o
wracasz do hona? :DD
KinderKorwinista
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold
:
373.32
Warn: 10%
#748
May 15 2011 07:47am
Quote (lszcz @ May 15 2011 01:45pm)
wracasz do hona? :DD
Raczej tak o ile ogarne lagi i skila
Bo po graniu w lola mozna tylko feedowac.\
Gra ktos za gozine?
This post was edited by kefir on May 15 2011 08:00am
luksus
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold
:
2.16
#749
May 15 2011 01:41pm
Quote (Saygon @ May 15 2011 01:25am)
Chcialbym jutro zagrac jakies nostatsy z wami, Luksusem i Doktorem Ironia.
Rozbawila mnie wizja recznego zmieniania sigow :3
CZEKAM ZIOMEK
lszcz
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold
:
0.00
#750
May 15 2011 01:42pm
wild leszcz apruws, kurwa ale jestem w dupie :/
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
73
74
75
76
77
206
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact