d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev17374757677206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
May 14 2011 06:38pm
Quote (Saygon @ May 15 2011 02:37am)
O honie mowie. Mamy jeszcze dwoch newbie to moznaby was razem szkolic.


No ale mówię, mógłbym dopiero od początku lipca bo teraz kiepsko się zapowiada przed sesją :D
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 14 2011 06:40pm
Quote (doktor_ironia @ 15 May 2011 02:38)
No ale mówię, mógłbym dopiero od początku lipca bo teraz kiepsko się zapowiada przed sesją :D


Pierdol studia zostan playerem hona. U mnie to dziala.
To jak skonczysz kuc to nakurwiamy.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
May 15 2011 02:25am
Quote (Saygon @ 15 May 2011 02:40)
Pierdol studia zostan playerem hona. U mnie to dziala.
To jak skonczysz kuc to nakurwiamy.


lszcz'd
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
May 15 2011 03:18am
Quote (lszcz @ May 15 2011 10:25am)
lszcz'd


to
Member
Posts: 2,504
Joined: Feb 17 2011
Gold: 1.00
Warn: 20%
May 15 2011 03:31am
Quote (lszcz @ May 15 2011 01:25am)
lszcz'd


to
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
May 15 2011 07:45am
fajny ten maliken ;o
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
May 15 2011 07:45am
Quote (kefir @ 15 May 2011 15:45)
fajny ten maliken ;o


wracasz do hona? :DD
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
May 15 2011 07:47am
Quote (lszcz @ May 15 2011 01:45pm)
wracasz do hona? :DD


Raczej tak o ile ogarne lagi i skila :D Bo po graniu w lola mozna tylko feedowac.\

Gra ktos za gozine?

This post was edited by kefir on May 15 2011 08:00am
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 15 2011 01:41pm
Quote (Saygon @ May 15 2011 01:25am)
Chcialbym jutro zagrac jakies nostatsy z wami, Luksusem i Doktorem Ironia.
Rozbawila mnie wizja recznego zmieniania sigow :3


CZEKAM ZIOMEK
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
May 15 2011 01:42pm
wild leszcz apruws, kurwa ale jestem w dupie :/

Go Back To Polska Topic List
Prev17374757677206Next
Add Reply New Topic New Poll