d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rozmowy Nocą > Temat Aktywny Tylko W Godzinach 22-7
Prev173747576772653Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 59,130
Joined: May 24 2007
Gold: 207,141.69
Aug 11 2010 05:08pm
Quote (kacperq @ Aug 11 2010 11:06pm)
no co ty
ide sie napic czegos bo suszy strasznie


ja już za dużo w tym temacie, 3 tygi picia ci cpania non stop w zupełności wystarczą!

pozro!
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Aug 11 2010 05:10pm
wody mineralnej albo innego napoju

woot
Quote (Malach @ Aug 11 2010 11:08pm)
ja już za dużo w tym temacie, 3 tygi picia ci cpania non stop w zupełności wystarczą!

pozro!


? szczególnie 3 tygi picia ci cpania

edit ewe kranufa

This post was edited by kacperq on Aug 11 2010 05:10pm
Banned
Posts: 35
Joined: Feb 14 2008
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 11 2010 05:10pm
nie ma to jak chwalić się dobra najbą
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Aug 11 2010 05:10pm
Quote (roft @ 12 Aug 2010 01:06)
ogolnie ;d
tzn. ten moj jest srebrny takze jeszcze pol biedy, ale kumpel jezdzi bialym ;DDDDD




;DDDDDDDDDDD
czyje multi? :d


też mi sie nie podoba :/
Member
Posts: 2,038
Joined: Jun 16 2010
Gold: 5.00
Aug 11 2010 05:12pm
alse sire naje4bsalem
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Aug 11 2010 05:12pm
btw gra ktos w traviana ? na plx ?
Banned
Posts: 35
Joined: Feb 14 2008
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 11 2010 05:14pm
Quote (kacperq @ Aug 11 2010 11:12pm)
btw gra ktos w traviana ? na plx ?


Ja gram
Member
Posts: 4,242
Joined: Mar 4 2006
Gold: 20.00
Warn: 100%
Aug 11 2010 05:14pm
Quote (Rzoolberd @ 12 Aug 2010 00:10)
też mi sie nie podoba :/


e tam, takie auto ma jezdzic, a nie wygladac, nie? :wub:
Banned
Posts: 35
Joined: Feb 14 2008
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 11 2010 05:21pm
Quote (roft @ Aug 11 2010 11:14pm)
e tam, takie auto ma jezdzic, a nie wygladac, nie? :wub:

Ma wyglądać tak, że stojąc na światłach nie musisz mieć załozonej torby na łeb bo wstydzisz się śmiechu innych kierowców. A wracając do trawiana to śmieje się z ciebie. to nie gram w żadne kretynskie gry tego typu i nie wiem jaki kretyn jest tak wielkiem kretynem żeby w to grać, które polegaja na zbieraniu jakiegoś gowna a i tak potem zjedzie cię koles który kupił broń służącą do wpierdalania tym bez broni.

This post was edited by Crashbird on Aug 11 2010 05:23pm
Member
Posts: 8,178
Joined: Apr 23 2009
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 11 2010 05:22pm
Quote
file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/Marzenka/Pulpit/ooo.JPG


Powiedz, że to prowokacja
Go Back To Polska Topic List
Prev173747576772653Next
Closed New Topic New Poll