d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev17374757677268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Feb 24 2011 01:50pm
Quote (Prezes @ Feb 24 2011 07:34pm)
ja pierdole jak ja pragne tego pajunka :( http://www.youtube.com/watch?v=CRUmztVvAOw&feature=related

ma ziomek l3 po 230 each ale boje sie kupic bo mysle ze cos spierdole ;/


piekny pajak, ale kurwa nie moge patrzec jak ta mysz cierpi :( wyobrazam sobie ten kurewski bol, jaki musi czuc na calym ciele, ja pierdole. dla tego moje pajuny i agama sa na diecie wylacznie owadowej, agamie raz oseska dalem, to okazal sie za duzy i meczyl sie jakies 3-4 minuty :D na poczatku sie z tego jebalem, zwlaszcza jak robil tak 'pipiii' ale pozniej jakos mi sie go tak zal zrobilo :(
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Feb 24 2011 01:52pm
Po raz 70ty zamiast terrarystyka przeczytalem terrorystyka -_-
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Feb 24 2011 02:14pm
Quote (Prezes @ 24 Feb 2011 20:39)
on ma je od l1. te pajaki sa rly przepiekne w rl


I to jest na tyle Twój ziomek ,że mu ufasz co do tego ,że nie były seksowane ?

E: o, parahybana wlasnie sie glebnela na plecki :)

This post was edited by myr00n on Feb 24 2011 02:16pm
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Feb 24 2011 02:17pm
Quote (myr00n @ 24 Feb 2011 21:14)
I to jest na tyle Twój ziomek ,że mu ufasz co do tego ,że nie były seksowane ?


siedzi w tym od 14 roku życia atm ma 19 wiec troche ogarnia ;) a ja go znam ladnych pare lat i nie robi wyjebek bo kupuje np l1 w duzej ilosci potem hoduje do wiekszych rozmiarow i sprzedaje drożej ;)
Member
Posts: 19,920
Joined: Oct 14 2008
Gold: 977.51
Warn: 100%
Feb 24 2011 02:19pm
Quote (XkebeczX @ Feb 24 2011 06:33pm)
http://www.youtube.com/watch?v=vdg9gkmWsEA
dla tych którzy nie wiedzą mangusta > wąż


mangusta rulez :)
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Feb 24 2011 02:20pm
Quote (Prezes @ 24 Feb 2011 21:17)
siedzi w tym od 14 roku życia atm ma 19 wiec troche ogarnia ;) a ja go znam ladnych pare lat i nie robi wyjebek bo kupuje np l1 w duzej ilosci potem hoduje do wiekszych rozmiarow i sprzedaje drożej ;)


Czaję, w razie czego będzie się można z Tobą kontaktować po taką metaliczkę ?:+)
Ten pająk jest tak absolutnie przecudowny ,że prędzej czy później będzie musiał znaleźć się u mnie w domu.
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Feb 24 2011 02:30pm
Quote (myr00n @ 24 Feb 2011 21:20)
Czaję, w razie czego będzie się można z Tobą kontaktować po taką metaliczkę ?:+)
Ten pająk jest tak absolutnie przecudowny ,że prędzej czy później będzie musiał znaleźć się u mnie w domu.


spoko jak coś to pisz, dam Ci numer gg do goscia i ustalisz co i jak.
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Feb 24 2011 02:58pm
dobra wypierdalam na dłuższy czas z jsp elo.
Member
Posts: 2,606
Joined: Feb 9 2011
Gold: 220.00
Feb 24 2011 03:13pm
Quote (Yugi @ Feb 24 2011 07:40pm)
jemu o błąd ortograficzny chodziło gimbusie, szpagatami z tego tematu bo zamkną :angry:

sprzedam pająki


gimbusem to cie na podworku nazywaja
a tez lepiej na swoje bledy popa...
a ja tez choduje pajaka ...
Member
Posts: 1,962
Joined: Jan 15 2009
Gold: 414.50
Warn: 10%
Feb 24 2011 03:30pm
Quote (Redel @ Feb 24 2011 07:52pm)
Po raz 70ty zamiast terrarystyka przeczytalem terrorystyka -_-


me2 :P
Go Back To Polska Topic List
Prev17374757677268Next
Add Reply New Topic New Poll