zjebalem w 1 miejscu. jak mi zostaly same vikinki, to mu nimi wlecialem do bazy i wyladowalem, w efekcie tracac polowe

jak sie ma tyle tankow i w miare dobrze je kontroluje, to obstawa nie jest niezbedna. piechote zjadaja zanim podejdzie, co bylo widac w kolejnych bitwach. turrety nie sa potrzebne, w koncu i ja i on mamy vikingi, nie bedzie mnie nimi atakowal, one sluza do zdobycia wizji dla tankow tylko

no ale musze ich miec wiecej niz przeciwnik

e: hahaha, swietna gre mialem przed chwila

polecam ogladnac, dosc krotki replay.
http://www.speedyshare.com/files/23707699/proxyxd.SC2Replay No i moze sluzyc jako filmik instruktazowy dla terranow pt. Jak radzic sobie z proxy gatewayami

Ten tossek powinien obchodzic bunkier, nie tracic zetow i harassowac scv. Nie mialbys szans 1 barak vs 2 gate z chrono. Lepiej postawic bunkier przy wydobyciu + ladnie ustawiane supply.