d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev17374757677495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,753
Joined: May 12 2009
Gold: 1.13
Aug 8 2010 05:19am
fill da tanda
Member
Posts: 7,692
Joined: May 27 2008
Gold: 2,801.00
Aug 8 2010 05:22am
Quote (fro5tbite @ 8 Aug 2010 12:19)
http://rockfan.pl/system/files/fckeditor/facepalm_statue.jpg



dawaj nick + numerek :mad:


no ja nie wiem, tylko się pytam. Jeszcze kampanii nie przeszedłem :crY:

Quote (fro5tbite @ 8 Aug 2010 12:28)
nie ma goliathow i innych jednostek z sc1 w multiplayerze


wooot!? ale byłaby wtopa, jakbym zagrał multi

This post was edited by Niko90 on Aug 8 2010 05:33am
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 8 2010 05:28am
Quote (Niko90 @ 8 Aug 2010 13:22)
no ja nie wiem, tylko się pytam. Jeszcze kampanii nie przeszedłem :crY:


nie ma goliathow i innych jednostek z sc1 w multiplayerze
Member
Posts: 719
Joined: Nov 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Aug 8 2010 05:50am
k, wszystkie acziki w lost viking done, jestem super vikingiem
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 8 2010 06:54am
Quote (fro5tbite @ Aug 8 2010 08:26am)
zjebalem w 1 miejscu. jak mi zostaly same vikinki, to mu nimi wlecialem do bazy i wyladowalem, w efekcie tracac polowe :P jak sie ma tyle tankow i w miare dobrze je kontroluje, to obstawa nie jest niezbedna. piechote zjadaja zanim podejdzie, co bylo widac w kolejnych bitwach. turrety nie sa potrzebne, w koncu i ja i on mamy vikingi, nie bedzie mnie nimi atakowal, one sluza do zdobycia wizji dla tankow tylko :P no ale musze ich miec wiecej niz przeciwnik :(

e: hahaha, swietna gre mialem przed chwila :D polecam ogladnac, dosc krotki replay. http://www.speedyshare.com/files/23707699/proxyxd.SC2Replay No i moze sluzyc jako filmik instruktazowy dla terranow pt. Jak radzic sobie z proxy gatewayami :)


Ten tossek powinien obchodzic bunkier, nie tracic zetow i harassowac scv. Nie mialbys szans 1 barak vs 2 gate z chrono. Lepiej postawic bunkier przy wydobyciu + ladnie ustawiane supply.

This post was edited by kefir on Aug 8 2010 06:56am
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 8 2010 07:47am
Skad sciagac replaye z jakis turnieji i innych ? Glownie chodzi mi o replaye ktore komentuje Husky ( TheLittleOne i Silver - tych 2 kolesi )
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 8 2010 07:49am
Quote (kefir @ 8 Aug 2010 14:54)
Ten tossek powinien obchodzic  bunkier, nie tracic zetow i harassowac scv. Nie mialbys szans 1 barak vs 2 gate z chrono. Lepiej postawic bunkier przy wydobyciu + ladnie ustawiane supply.


z bunkrem przy wydobyciu nigdy bym mu nie zabil tych gatewayow :(

Quote (zYwi3c @ 8 Aug 2010 15:47)
Skad sciagac replaye z jakis turnieji i innych ? Glownie chodzi mi o replaye ktore komentuje Husky ( TheLittleOne i Silver - tych 2 kolesi )


te, ktore oni komentuja czesto sa na wylacznosc dla nich, tak to http://www.gosugamers.net/starcraft2/replays/

This post was edited by fro5tbite on Aug 8 2010 07:50am
Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold: 2,680.57
Aug 8 2010 07:52am
Quote (zYwi3c @ 8 Aug 2010 14:47)
Skad sciagac replaye z jakis turnieji i innych ? Glownie chodzi mi o replaye ktore komentuje Husky ( TheLittleOne i Silver - tych 2 kolesi )
http://sc2.replayers.com/start

Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 8 2010 11:30am
dzis chyba dostane jakis achievement za przegrane pod rzad ;/ ... wlasnie 4ty loss rofl ...
Member
Posts: 2,114
Joined: Jul 29 2009
Gold: 2.00
Aug 8 2010 11:34am
NARESZCIE MAM !!111JEDNENASCIE
Go Back To Polska Topic List
Prev17374757677495Next
Add Reply New Topic New Poll