Quote (RoGh @ 17 Sep 2010 00:09)
Nawet ogladalem ta impreze, z City tez moga powalczyc, ani oni ani Juve nie stanowia druzyny.
I Zenit wygral, szkoda, ze teddddd nie chcial sie zalozyc ;p
latwo
m city to dobra drozyna narazie bez formy ale bedzie lepiej 2 klasy powyzej reszty w grupie
/ sry doube
This post was edited by rollen on Sep 17 2010 04:10pm