Quote (sify11 @ Oct 1 2010 10:29pm)
clannad after story- warto?
pewnie, ze warto
pierwsza czesc clannada oparta byla bardziej na lekkiej fabule i przyjemnym ogladaniu
druga czesc
jest przynajmniej dla mnie bardziej skręcona, plakalem jak ciota przy tym, a ogladalem obie serie chyba z 4razy i za kazdym razem jak konczylem ogladac, to mialem odczucie takiej zajebistej pustki, poprostu to anime moglo by sie ciaagnac i ciagnaac, jest zbyt zajebiste.
This post was edited by JarooJas on Oct 3 2010 03:05pm