d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev17374757677717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,113
Joined: Feb 5 2007
Gold: 0.00
Oct 3 2010 02:38pm
Jak tam Panowie się podobają nowe serie , nowe sezony i nowe zapowiedzi ?
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Oct 3 2010 03:04pm
Quote (sify11 @ Oct 1 2010 10:29pm)
clannad after story- warto?


pewnie, ze warto

pierwsza czesc clannada oparta byla bardziej na lekkiej fabule i przyjemnym ogladaniu

druga czesc
jest przynajmniej dla mnie bardziej skręcona, plakalem jak ciota przy tym, a ogladalem obie serie chyba z 4razy i za kazdym razem jak konczylem ogladac, to mialem odczucie takiej zajebistej pustki, poprostu to anime moglo by sie ciaagnac i ciagnaac, jest zbyt zajebiste.

This post was edited by JarooJas on Oct 3 2010 03:05pm
Member
Posts: 5,131
Joined: May 8 2008
Gold: 133.00
Warn: 20%
Oct 3 2010 03:15pm
Quote (JarooJas @ 3 Oct 2010 22:04)
pewnie, ze warto

pierwsza czesc clannada oparta byla bardziej na lekkiej fabule i przyjemnym ogladaniu

druga czesc
jest przynajmniej dla mnie bardziej skręcona, plakalem jak ciota przy tym, a ogladalem obie serie chyba z 4razy i za kazdym razem jak konczylem ogladac, to mialem odczucie takiej zajebistej pustki, poprostu to anime moglo by sie ciaagnac i ciagnaac, jest zbyt zajebiste.


Dokladnie to. Top 3 u mnie.
Member
Posts: 1,696
Joined: Jun 10 2008
Gold: 0.00
Oct 3 2010 05:28pm
Szukam anime w klimatach jak Full Metal Alchemist lub Death Note (lecz bardziej to drugie). Zaczyna się robic zimno, wiec powoli trzeba juz kompletowac tytuły w dobrej jakosci na dysku, by było co do roboty zimą. Czekam na propozycje...

e: pamiętam też, że bardzo mi się podobał Hellsing

This post was edited by Rower93 on Oct 3 2010 05:33pm
Member
Posts: 3,865
Joined: Dec 30 2006
Gold: 1.36
Member
Posts: 5,131
Joined: May 8 2008
Gold: 133.00
Warn: 20%
Oct 4 2010 01:39am
Quote (johnDjRec @ 4 Oct 2010 00:29)


Chyba ktos tu kpi.
Member
Posts: 1,353
Joined: Jun 24 2009
Gold: 0.00
Oct 14 2010 04:51pm
potuję w celu podwyższenia pozyccji tego tematu na tablicy.

fake edit: jesli graliscie w jet set radio to polecam Air Gear, genialne anime o wrotkach ^^
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Oct 17 2010 06:44am
Quote (SMERF @ 3 Oct 2010 21:38)
Jak tam Panowie się podobają nowe serie , nowe sezony i nowe zapowiedzi ?


za duzo nowych anime nie widze na kreskowka.pl
chce sie zabrac za THE WORLD GOD ONLY KNOWS
ale pc mi nie pozwala a na drugim jak ogladam anime to brat zaraz chce grac

Member
Posts: 5,131
Joined: May 8 2008
Gold: 133.00
Warn: 20%
Oct 17 2010 06:53am
Wreszcie wyszedl 14. odcinek shiki i moge spokojnie polecic to anime kazdemu. Tak jak na poczatku akcja idzie powoli to jednak z odcinka na odcinek nabiera rozpedu. No i ma jeden z najlepszych openingow jakie kiedykolwiek widzialem. Na poczatku mi sie w ogole nie podobal, ale po czasie zobaczylem, ze swietnie oddaje klimat tej serii.
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Oct 17 2010 12:16pm
Quote (Cichy133 @ 17 Oct 2010 13:53)
Wreszcie wyszedl 14. odcinek shiki i moge spokojnie polecic to anime kazdemu. Tak jak na poczatku akcja idzie powoli to jednak z odcinka na odcinek nabiera rozpedu. No i ma jeden z najlepszych openingow jakie kiedykolwiek widzialem. Na poczatku mi sie w ogole nie podobal, ale po czasie zobaczylem, ze swietnie oddaje klimat tej serii.


mi sie podoba opening z bleacha http://www.youtube.com/watch?v=2Np8xFVrvgE I http://www.youtube.com/watch?v=GRWIZUD6u1A
e/cichy jak bedziesz mial czas to obejrzyj sobie THE WORLD GOD ONLY KNOWS,ma dopiero 2 odcinki bo swieze ale moze ci sie spodoba

This post was edited by colos on Oct 17 2010 12:17pm
Go Back To Polska Topic List
Prev17374757677717Next
Add Reply New Topic New Poll