d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev17374757677523Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Mar 19 2010 05:35pm
POLACY POMUSZCIE
Mam taki problem. Chciałem z ciekawości podłączyć ps3 kablem Component, zobaczyć jak śmiga, ale nie ma obrazu. Niby konsola jest włączona, pad też, podpiąłem componentem do tv, ustawiłem kanał na AV1 - nic, to samo na AV2.
Potem wziąłem przejściówkę euro, podłączyłem przez euro - to samo. Wydaję mi się, że to przez to, że ps3 jest ustawione pod hdmi, wie ktoś może jak to podłączyć? Przywrócić ustawienia fabryczne? Z góry dzięki.
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Mar 19 2010 06:28pm
Quote (terazjanabicie @ Mar 20 2010 01:35am)
POLACY POMUSZCIE
Mam taki problem. Chciałem z ciekawości podłączyć ps3 kablem Component, zobaczyć jak śmiga, ale nie ma obrazu. Niby konsola jest włączona, pad też, podpiąłem componentem do tv, ustawiłem kanał na AV1 - nic, to samo na AV2.
Potem wziąłem przejściówkę euro, podłączyłem przez euro - to samo. Wydaję mi się, że to przez to, że ps3 jest ustawione pod hdmi, wie ktoś może jak to podłączyć? Przywrócić ustawienia fabryczne? Z góry dzięki.


Przytrzymaj przycisk startu na konsoli przez 5 sekund. Ma wydać dźwięk 2 razy.
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Mar 19 2010 06:38pm
Quote (VolveR @ 20 Mar 2010 02:28)
Przytrzymaj przycisk startu na konsoli przez 5 sekund. Ma wydać dźwięk 2 razy.


Ok, juz sam doszedlem do tego, ale dzięki :D
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Mar 19 2010 06:39pm
Quote (terazjanabicie @ Mar 20 2010 02:38am)
Ok, juz sam doszedlem do tego, ale dzięki :D


Ja mam nieco lipę, bo okazało się, że w mojej konsoli ten przycisk nie działa. Chyba, że coś źle robię. Mało kiedy, ale zdarza się, że konsola się zawiesi. Wtedy muszę zasilaniem od tyłu restartować. Wtedy konsola nie odpala z pada. Nie działa też power na konsoli. Mogę ją włączyć jedynie wysuwając płytę. Wtedy odpala heh. Ciekawe co bym zrobił, gdyby w środku płyty nie było.
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Mar 19 2010 06:41pm
Quote (VolveR @ 20 Mar 2010 02:39)
Ja mam nieco lipę, bo okazało się, że w mojej konsoli ten przycisk nie działa. Chyba, że coś źle robię. Mało kiedy, ale zdarza się, że konsola się zawiesi. Wtedy muszę zasilaniem od tyłu restartować. Wtedy konsola nie odpala z pada. Nie działa też power na konsoli. Mogę ją włączyć jedynie wysuwając płytę. Wtedy odpala heh. Ciekawe co bym zrobił, gdyby w środku płyty nie było.


Hm, u mnie trzeba było najpierw zrestartować konsolę (2-3 s przytrzymać przycisk)
I potem z wyłączonej trzymać parę sekund, najpierw wydała dźwięk jednokrotnie, trzymałem dalej, potem wydała dwukrotnie, restart i wszystko śmiga, z tym, że mam mały problem z dźwiękiem
i nie za bardzo wiem o co chodzi, niby w ustawieniach audio jest ustawione na component, a dzwieku jak nie bylo tak nie ma. ;<
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Mar 19 2010 06:44pm
Quote (terazjanabicie @ Mar 20 2010 02:41am)
Hm, u mnie trzeba było najpierw zrestartować konsolę (2-3 s przytrzymać przycisk)
I potem z wyłączonej trzymać parę sekund, najpierw wydała dźwięk jednokrotnie, trzymałem dalej, potem wydała dwukrotnie, restart i wszystko śmiga, z tym, że mam mały problem z dźwiękiem
i nie za bardzo wiem o co chodzi, niby w ustawieniach audio jest ustawione na component, a dzwieku jak nie bylo tak nie ma. ;<


Nie jestem w stanie pomóc. Nie bawiłem się kablem component. Używam od początku HDMI. A na jakim kablu wcześniej grałeś? Euro?
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Mar 19 2010 06:52pm
Quote (VolveR @ 20 Mar 2010 02:44)
Nie jestem w stanie pomóc. Nie bawiłem się kablem component. Używam od początku HDMI. A na jakim kablu wcześniej grałeś? Euro?


Nie, cały czas HDMI, ale w drugim pokoju mam starszy telewizor więc jedynym wyjściem jest Component :'DDD
btw. zarzuć PSN ID to sobie dodam do listy jeśli pozwolisz ;)
jak cos to PSN ID: whoatethecookie
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Mar 19 2010 08:32pm
Ok, muszę się pochwalić, że skończyłem demko Dante's Inferno, bardzo fajna gierka, ale twórcy chyba na jednej imprezie z twórcami GoW'a, takie mam wrażenie.
Widok podobny, ataki, wysokie skoki, salta, szybkie przejście na prawym analogu (kratos tam się turlał bodajże, tu jest jakby przeniknięcie z miejsca na miejsce), jeszcze jak na koniec można było
sterować tym potworem to już w ogóle. Mimo wszystko bardzo fajna gra, jak będę przy kasie, na pewno zakupię oryginał. Z tytułów, które trzymają mnie w niepewności przez następnych parę godzin
to Uncharted 2. Żałuję strasznie, że nie ma demka bf:bc2 nawet, ale raczej i tak najpierw zdecyduję się na służbę wojskową :"DDDD
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Mar 19 2010 08:34pm
Quote (terazjanabicie @ Mar 20 2010 02:52am)
Nie, cały czas HDMI, ale w drugim pokoju mam starszy telewizor więc jedynym wyjściem jest Component :'DDD
btw. zarzuć PSN ID to sobie dodam do listy jeśli pozwolisz ;)
jak cos to PSN ID: whoatethecookie


id: volver88

Dante's Inferno faktycznie bardzo fajne. Przeszedłem demko parę razy.
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Mar 19 2010 08:40pm
Quote (VolveR @ 20 Mar 2010 04:34)
id: volver88

Dante's Inferno faktycznie bardzo fajne. Przeszedłem demko parę razy.


Zaraz sobie dodam. No tak, ale na razie priorytetem jest zdecydowanie BC:BF2.
Z tego co widzę, jest to multi, więc starczy mi na dłuuuugi czas, zanim kupię wszystkie tytuły, które mnie interesują ;)
Potem zobaczymy. Może guitar hero, może Killzone, może LBP, może Uncharted 2, może GoW, może Assassin's Creed 2, heh, zobaczymy ;)
Tylko muszę mieć na uwadzę, że będę potrzebował kasy na gitarę, a to niemały wydatek, niestety ;<


Ehh, główny powód, dla którego nie mogę za bardzo szaleć z grami, no ale piękna jest ;<
Go Back To Polska Topic List
Prev17374757677523Next
Add Reply New Topic New Poll