Quote (Hver @ 17 Jul 2013 23:57)
obejrzałem fast and furious 6, fakt, efekciarska kupa, od biedy można obejrzeć, ale czy tego chinola już nie zajebali w tokio drifcie?
obejrzałem jeszcze nienawiść (1995), całkiem spoko, w klimacie dresiarskim i musimy porozmawiać o kevinie (2011) ciężki, ale mi się podobał, aczkolwiek pewnie wielu będzie go hejtować.
przeciez jakbys nie zauwazyl to ff6 ma miejsce w czasie przez tokio driftem
Han dopiero po ff6 spierdala do tokjo z tą swoja dupencją...