d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev17327337347357361410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
Jul 14 2013 11:33am
Quote (jestem_bogiem @ 14 Jul 2013 16:17)
Poprosze o wojenne filmy godne obejrzenia.


We Were soldiers w huj na propsie jeszcze.
Banned
Posts: 1,367
Joined: Jun 18 2013
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 14 2013 03:20pm
Quote (jestem_bogiem @ 14 Jul 2013 17:17)
Poprosze o wojenne filmy godne obejrzenia.



Oprócz tego co wymieniono dorzuce:
Letters from Iwo Jima
Der Untergang
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Jul 14 2013 03:22pm
Obejrzałem właśnie Trance, dobry nawet. Nieźle namieszali no i ta dupeczka czarna ma fajne wymiona ;)
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jul 17 2013 06:16am


5 godzinny film, ktos ogladal / ma zamiar ;D ? Podobno mega zajebisty jest
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Jul 17 2013 06:31am
Quote (zYwi3c @ 17 Jul 2013 13:16)
http://www.youtube.com/watch?v=53QsTkZMV1A

5 godzinny film, ktos ogladal / ma zamiar ;D ? Podobno mega zajebisty jest

to musi byc arcydzielo jak ktos ma 5h wytrzymac
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Jul 17 2013 06:54am
Quote (EustachyMotyka @ Jul 17 2013 01:31pm)
to musi byc arcydzielo jak ktos ma 5h wytrzymac


pamietam avatara w kinie i litrowa pepsi. Kurwa, myslalem ze sie zleje przez ostatnie 40 minut filmu ale twardo siedzialem i ogladalem. 5 godzin w kinie bez przerwy chyba bym nie wysiedzial. Pamietam na enemefy sie jezdzilo ale tam sa przerwy po kazdym filmie.
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Jul 17 2013 06:57am
Quote (DzonyPe @ 17 Jul 2013 13:54)
pamietam avatara w kinie i litrowa pepsi. Kurwa, myslalem ze sie zleje przez ostatnie 40 minut filmu ale twardo siedzialem i ogladalem. 5 godzin w kinie bez przerwy chyba bym nie wysiedzial. Pamietam na enemefy sie jezdzilo ale tam sa przerwy po kazdym filmie.


jak obaliles cala butelke to mogles nalac do niej ^_^
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Jul 17 2013 04:57pm
obejrzałem fast and furious 6, fakt, efekciarska kupa, od biedy można obejrzeć, ale czy tego chinola już nie zajebali w tokio drifcie?
obejrzałem jeszcze nienawiść (1995), całkiem spoko, w klimacie dresiarskim i musimy porozmawiać o kevinie (2011) ciężki, ale mi się podobał, aczkolwiek pewnie wielu będzie go hejtować.
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
Jul 17 2013 05:13pm
Quote (Hver @ 17 Jul 2013 23:57)
obejrzałem fast and furious 6, fakt, efekciarska kupa, od biedy można obejrzeć, ale czy tego chinola już nie zajebali w tokio drifcie?
obejrzałem jeszcze nienawiść (1995), całkiem spoko, w klimacie dresiarskim i musimy porozmawiać o kevinie (2011) ciężki, ale mi się podobał, aczkolwiek pewnie wielu będzie go hejtować.


przeciez jakbys nie zauwazyl to ff6 ma miejsce w czasie przez tokio driftem
Han dopiero po ff6 spierdala do tokjo z tą swoja dupencją...
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Jul 17 2013 05:18pm
Quote (elkabel @ 18 Jul 2013 00:13)
przeciez jakbys nie zauwazyl to ff6 ma miejsce w czasie przez tokio driftem
Han dopiero po ff6 spierdala do tokjo z tą swoja dupencją...



Do tokio spierdala bo mu zajebali ta dupencje :P
Go Back To Polska Topic List
Prev17327337347357361410Next
Add Reply New Topic New Poll