Quote (Lander @ Mar 4 2015 04:30pm)
to moze bym ja w koncu wylevelowal ponad 1 pozium
tardek_nhs wieczorem zapraszam męcika na rankedy
moze bys to zrobil
wlasnie mam 7k i nie wiem czy jej nie kupic
Quote (hehehehehe @ Mar 4 2015 04:33pm)
iso build dla ilidana
na chuj ci jak i tak zaraz wezmiesz jakis chujowy od TL i bedziesz przegrywla 90% rozgrywek? xD
This post was edited by WickedBlossom on Mar 4 2015 09:34am