d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Hardcore
Prev17273747576116Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Dec 17 2012 07:13am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (Xasthur @ 17 Dec 2012 15:02)
Cieszę się, że ripnął zatem.
Tak, rejdżuj teraz.

Botujcie sobie na SC, żeby przynajmniej na HC człowiek mógł coś tam pograć.


Żebyś ty tyle czasu spędził na graniu w d3 hc od zera co eGzO_o to byś miał prawo oceniać, a tak gówno osiągnąłeś , nic sobą nie reprezentujesz poza szczekaniem w każdym temacie na ludzi, którzy radzą sobie lepiej od ciebie. Boty były, są i będą czy ci się to podoba czy nie.

11 liter dla ciebie
Quote (Rushe @ 17 Dec 2012 15:19)
Spokojnie kolego. Prawda jest taka, ze mnie rowniez boli fakt, ze w D3 to teraz tylko boty popylaja, przez co nie gram w te gre. Jest dla mnie martwa i tyle.


Nie chodzi nawet o to , ale nikt mi kurwa nie wmówi, że typ mając " Selling IGG @ EU SC, PM me " nie botuje , zwłaszcza że kiedyś wrzucał screen jakiegoś dropu przeniesiony z trade screena, po co mu 2 konta w innym wypadku ?

This post was edited by Alyx on Dec 17 2012 07:21am
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
Dec 17 2012 07:19am
Quote (Alyx @ Dec 17 2012 01:13pm)
Żebyś ty tyle czasu spędził na graniu w d3 hc od zera co eGzO_o to byś miał prawo oceniać, a tak gówno osiągnąłeś , nic sobą nie reprezentujesz poza szczekaniem w każdym temacie na ludzi, którzy radzą sobie lepiej od ciebie. Boty były, są i będą czy ci się to podoba czy nie.

11 liter dla ciebie


Spokojnie kolego. Prawda jest taka, ze mnie rowniez boli fakt, ze w D3 to teraz tylko boty popylaja, przez co nie gram w te gre. Jest dla mnie martwa i tyle.
Member
Posts: 9,148
Joined: May 5 2006
Gold: 3.00
Dec 17 2012 07:25am
Quote (Xasthur @ 17 Dec 2012 14:02)
Cieszę się, że ripnął zatem.
Tak, rejdżuj teraz.

Botujcie sobie na SC, żeby przynajmniej na HC człowiek mógł coś tam pograć.


Kto rejdżuje? W ogóle mnie to ruszyło ;). Jak Rasz powiedział - gra umarła dawno temu, stąd zapadła taka, a nie inna decyzja z mojej strony odniośnie mojego barbarzyńcy. Pożegnałęm go już dawno temu. Teraz liczą się profity. Specjalnie dla Ciebie wrócę z nowym projektem na HC :*.
Poza tym cóż to wyzwanie granie na hc? Może w 1.04 trzeba było się coś napocić teraz kupiłem stuff za 1m i wd mogę przejść całe inferno.
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Dec 17 2012 07:33am
Quote (eGzO_o @ Dec 17 2012 01:25pm)
Kto rejdżuje? W ogóle mnie to ruszyło ;). Jak Rasz powiedział - gra umarła dawno temu, stąd zapadła taka, a nie inna decyzja z mojej strony odniośnie mojego barbarzyńcy. Pożegnałęm go już dawno temu. Teraz liczą się profity. Specjalnie dla Ciebie wrócę z nowym projektem na HC :*.
Poza tym cóż to wyzwanie granie na hc? Może w 1.04 trzeba było się coś napocić teraz kupiłem stuff za 1m i wd mogę przejść całe inferno.


dużo kasy poszło w piach razem z barbarzyńcą?
Member
Posts: 9,148
Joined: May 5 2006
Gold: 3.00
Dec 17 2012 07:53am
Stosunkowo mało. Najlepsze itemy zostały dawno opchnięte. Sądzę, że tak <100m.
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Dec 17 2012 08:11am
Quote (Alyx @ 17 Dec 2012 14:13)
Żebyś ty tyle czasu spędził na graniu w d3 hc od zera co eGzO_o to byś miał prawo oceniać

Co to kurwa ma do rzeczy? Twój post ma mniej więcej taki wydźwięk: "Uczciwie pracowałem 30 lat, więc teraz mogę ciąć w chuja." No kuuuurwa. Nie podważam jego "osiągnięć" i "zajebistości", bo przegrał na HC rzyliard godzin kiedyś tam. Cieszę się, że ripnął i tyle.
Zresztą, jesteś jego przydupasem czy to, jak zwykle, solidarność kółka wzajemnej adoracji?

Quote (Alyx @ 17 Dec 2012 14:13)
a tak gówno osiągnąłeś , nic sobą nie reprezentujesz poza szczekaniem w każdym temacie na ludzi, którzy radzą sobie lepiej od ciebie.

"Osiągnięcia", omatkobosko. :D Co wg ciebie oznaczają te osiągnięcia? Ja wiem, ale chcę usłyszeć te brednie od ciebie.

Quote (Alyx @ 17 Dec 2012 14:13)
Nie chodzi nawet o to , ale nikt mi kurwa nie wmówi, że typ mając [FONT="Times New Roman"]" Selling IGG @ EU SC, PM me "[/FONT] nie botuje , zwłaszcza że kiedyś wrzucał screen jakiegoś dropu przeniesiony z trade screena, po co mu 2 konta w innym wypadku ?

Nigdy nie wrzucałem screena z okna trade, coś ci się pojebało koleżko.
A IGG sprzedawałem, bo traciło na wartości. Bota używałem tylko przez chwilę (w celu zarobkowym - jeden dzień).

Quote (eGzO_o @ 17 Dec 2012 14:25)
Kto rejdżuje? W ogóle mnie to ruszyło ;). Jak Rasz powiedział - gra umarła dawno temu, stąd zapadła taka, a nie inna decyzja z mojej strony odniośnie mojego barbarzyńcy. Pożegnałęm go już dawno temu.

Post nr 731.

Quote (eGzO_o @ 17 Dec 2012 14:25)
Poza tym cóż to wyzwanie granie na hc? Może w 1.04 trzeba było się coś napocić teraz kupiłem stuff za 1m i wd mogę przejść całe inferno.

1M? Okej, wbij nim setny paragon bez zmiany itemków. Też mogę monkiem przejść inferno.

This post was edited by Xasthur on Dec 17 2012 08:26am
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Dec 17 2012 08:21am
Quote (Xasthur @ 17 Dec 2012 16:11)
Co to kurwa ma do rzeczy? Twój post ma mniej więcej taki wydźwięk: "Uczciwie pracowałem 30 lat, więc teraz mogę ciąć w chuja." No kuuuurwa. Nie podważam jego "osiągnięć" i "zajebistości", bo przegrał na HC rzyliard godzin kiedyś tam. Cieszę się, że ripnął i tyle.
Zresztą, jesteś jego przydupasem czy to, jak zwykle, solidarność kółka wzajemnej adoracji?


"Osiągnięcia", omatkobosko. :D Co wg ciebie oznaczają te osiągnięcia? Ja wiem, ale chcę usłyszeć te brednie od ciebie.


Nigdy nie wrzucałem screena z okna trade, coś ci się pojebało koleżko.
A IGG sprzedawałem, bo traciło na wartości. Bota używałem tylko przez chwilę.


Post nr 731.


1M? Okej, wbij nim setny paragon bez zmiany itemków. Też mogę monkiem przejść inferno.


I koniec tematu, nawet nie ma co odpisywać

This post was edited by Alyx on Dec 17 2012 08:21am
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Dec 17 2012 08:25am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (Alyx @ 17 Dec 2012 15:21)
I koniec tematu, nawet nie ma co odpisywać

Rozumiem, do budy teraz.
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Dec 17 2012 08:26am
Quote (Xasthur @ 17 Dec 2012 16:25)
Rozumiem, do budy teraz.


Dawaj więcej, rozumiem, że konfiguracja cię przerosła. Patrząc na twój poziom wcale się nie dziwie
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Dec 17 2012 10:41am
Pytanie:

Czy na HC też w tak dużej ilości można spotkać boty?
Nie wiem czy zaczynać w ogóle przygodę na hc...
Go Back To Polska Topic List
Prev17273747576116Next
Add Reply New Topic New Poll