Quote (Shald @ Sep 19 2011 11:25am)
kurwa mac dajesz mi argumenty typu "trzeba wiedziec jak uzywac klawiszy q w e r" albo "trzeba wiedziec kiedy wejsc" i mi zarzucasz ze ja nie mam? wez przestan najpierw grac normale i dopiero proboj przekonywac innych
U mad? Mój argument, ten pierwszy - nie był oczywiście poważny
A kto pisze, że mówimy o rankedach? Ja mówię o normalach, pubach.
Na rankedzie nie będę grał Katą, bo jest IMO bezużyteczna. A na normalach, aby w miarę dawać radę, trzeba mieć chociaż w MINIMALNYM stopniu ogarniętego tego champa.
Daję Ci kontrargument na:
Quote (Shald @ Sep 19 2011 11:17am)
a powiesz mi moze co w katarinie jest do ogarniecia? raptem jedno combo po ktorym trzeba spierdalac a potem wrocic i powtorzyc.
Timing jest do ogarnięcia. To kiedy wyczuć moment na W, shunpo -> ulti. a potem czy np. dać Q, czy spierdalać.
Jaki jest Twój kontrargument?