☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev
1
72
73
74
75
76
206
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 43768
Replies: 2055
Track Topic
Peu
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold
:
268.17
#731
May 14 2011 06:23pm
Quote (Stanislaw @ 15 May 2011 02:21)
czemu ciagle CI sie zmienia sig jak odświeżam?
Tzw rotator.
e: szybko podmienia, żeby Cię wkurwić
This post was edited by Peu on May 14 2011 06:23pm
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#732
May 14 2011 06:23pm
Quote (Stanislaw @ 15 May 2011 02:21)
czemu ciagle CI sie zmienia sig jak odświeżam?
Working as intended.
Mam kilka sigow to je wjebalem do rotatora.
Pintsize
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold
:
3,276.00
#733
May 14 2011 06:23pm
Quote (Peu @ May 15 2011 02:23am)
Tzw rotator.
e: szybko podmienia, żeby Cię wkurwić
troche się nastukałem i w sumie miałem lekką schizę z tymi sigami xD
This post was edited by Stanislaw on May 14 2011 06:25pm
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#734
May 14 2011 06:25pm
Quote (Stanislaw @ 15 May 2011 02:23)
aha, dobra dawaj zagraj jedną.
Chcialbym jutro zagrac jakies nostatsy z wami, Luksusem i Doktorem Ironia.
Rozbawila mnie wizja recznego zmieniania sigow :3
This post was edited by Saygon on May 14 2011 06:26pm
Pintsize
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold
:
3,276.00
#735
May 14 2011 06:27pm
Quote (Saygon @ May 15 2011 02:25am)
Chcialbym jutro zagrac jakies nostatsy z wami, Luksusem i Doktorem Ironia.
Rozbawila mnie wizja recznego zmieniania sigow :3
...Właśnie odczytałeś moje myśli
Peu
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold
:
268.17
#736
May 14 2011 06:27pm
Idę spać, jutro możemy ogarnąć no stats w więcej osób.
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#737
May 14 2011 06:28pm
Quote (Stanislaw @ 15 May 2011 02:27)
...Właśnie odczytałeś moje myśli
Rozumiem, ze masz sprawny mikrofon?
Pintsize
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold
:
3,276.00
#738
May 14 2011 06:29pm
Quote (Saygon @ May 15 2011 02:28am)
Rozumiem, ze masz sprawny mikrofon?
tak, lol jak ja nie ogarniam tego sklepu nowego O.o
nie ogarniam wszystkiego nowego O.O
This post was edited by Stanislaw on May 14 2011 06:29pm
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#739
May 14 2011 06:32pm
Quote (Stanislaw @ 15 May 2011 02:29)
tak, lol jak ja nie ogarniam tego sklepu nowego O.o
nie ogarniam wszystkiego nowego O.O
Wszystkiego nowego to pojecie wzgledne.
Pintsize
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold
:
3,276.00
#740
May 14 2011 06:37pm
Quote (Saygon @ May 15 2011 02:32am)
Wszystkiego nowego to pojecie wzgledne.
no, od nowego pacza
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
72
73
74
75
76
206
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact