d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev17273747576206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 14 2011 06:23pm
Quote (Stanislaw @ 15 May 2011 02:21)
czemu ciagle CI sie zmienia sig jak odświeżam? :D


Tzw rotator.

e: szybko podmienia, żeby Cię wkurwić

This post was edited by Peu on May 14 2011 06:23pm
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 14 2011 06:23pm
Quote (Stanislaw @ 15 May 2011 02:21)
czemu ciagle CI sie zmienia sig jak odświeżam? :D


Working as intended.
Mam kilka sigow to je wjebalem do rotatora.
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 14 2011 06:23pm
Quote (Peu @ May 15 2011 02:23am)
Tzw rotator.

e: szybko podmienia, żeby Cię wkurwić


troche się nastukałem i w sumie miałem lekką schizę z tymi sigami xD

This post was edited by Stanislaw on May 14 2011 06:25pm
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 14 2011 06:25pm
Quote (Stanislaw @ 15 May 2011 02:23)
aha, dobra dawaj zagraj jedną.


Chcialbym jutro zagrac jakies nostatsy z wami, Luksusem i Doktorem Ironia.
Rozbawila mnie wizja recznego zmieniania sigow :3

This post was edited by Saygon on May 14 2011 06:26pm
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 14 2011 06:27pm
Quote (Saygon @ May 15 2011 02:25am)
Chcialbym jutro zagrac jakies nostatsy z wami, Luksusem i Doktorem Ironia.
Rozbawila mnie wizja recznego zmieniania sigow :3


...Właśnie odczytałeś moje myśli :D
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 14 2011 06:27pm
Idę spać, jutro możemy ogarnąć no stats w więcej osób.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 14 2011 06:28pm
Quote (Stanislaw @ 15 May 2011 02:27)
...Właśnie odczytałeś moje myśli :D


Rozumiem, ze masz sprawny mikrofon?
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 14 2011 06:29pm
Quote (Saygon @ May 15 2011 02:28am)
Rozumiem, ze masz sprawny mikrofon?


tak, lol jak ja nie ogarniam tego sklepu nowego O.o

nie ogarniam wszystkiego nowego O.O

This post was edited by Stanislaw on May 14 2011 06:29pm
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 14 2011 06:32pm
Quote (Stanislaw @ 15 May 2011 02:29)
tak, lol jak ja nie ogarniam tego sklepu nowego O.o

nie ogarniam wszystkiego nowego O.O


Wszystkiego nowego to pojecie wzgledne.
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 14 2011 06:37pm
Quote (Saygon @ May 15 2011 02:32am)
Wszystkiego nowego to pojecie wzgledne.


no, od nowego pacza
Go Back To Polska Topic List
Prev17273747576206Next
Add Reply New Topic New Poll