Jak dobrze, że jest ten temat, przypomniał mi i
(10/4/10) Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.
(10/6/10) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.

Bullshit, kurwa, to jedna z największych głupot jakie czasem słyszę, bo niby jak trzymanie się przez 45 minut przepisów, które i tak się potem nagminnie łamie, ma świadczyć o umiejętności jazdy? Najpierw zdaje się egzamin, potem uczy jeździć.
Dokładnie, połowa moich znajomych która zdała za pierwszym boi się jechać przez większe miasto bo dużo świateł, rond, i skrzyżowań