d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev17273747576125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,950
Joined: Dec 2 2006
Gold: 95.66
Oct 7 2010 05:50am
Nie mam prawka, moja laska jest moim szoferem ok.
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Oct 7 2010 05:51am
Quote (Leothyr @ Oct 7 2010 08:46am)
Jak dobrze, że jest ten temat, przypomniał mi i

(10/4/10) Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.

(10/6/10) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.

:)


Bullshit, kurwa, to jedna z największych głupot jakie czasem słyszę, bo niby jak trzymanie się przez 45 minut przepisów, które i tak się potem nagminnie łamie, ma świadczyć o umiejętności jazdy? Najpierw zdaje się egzamin, potem uczy jeździć.


Dokładnie, połowa moich znajomych która zdała za pierwszym boi się jechać przez większe miasto bo dużo świateł, rond, i skrzyżowań :rofl:
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 7 2010 05:52am
Quote (Pito @ Oct 7 2010 12:51pm)
Dokładnie, połowa moich znajomych która zdała za pierwszym boi się jechać przez większe miasto bo dużo świateł, rond, i skrzyżowań  :rofl:


:lol: :rofl:
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Oct 7 2010 05:54am
Quote (Leothyr @ Oct 7 2010 01:52pm)
:lol: :rofl:


Mieszkam w pierdolniku 30k mieszkańców, jedne światła, 0 rond, 0 tuneli i połowa cz tych co ma prawo jazdy boi się jeździć po Białymstoku :rofl:
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Oct 7 2010 06:25am
Quote (Pito @ 7 Oct 2010 13:51)
Dokładnie, połowa moich znajomych która zdała za pierwszym boi się jechać przez większe miasto bo dużo świateł, rond, i skrzyżowań  :rofl:


Zajebiście :D
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Oct 10 2010 12:52pm
Jutro rano egzamin :o
Member
Posts: 17,130
Joined: Aug 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Oct 12 2010 05:04pm
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ 10 Oct 2010 20:52)
Jutro rano egzamin :o


i jak ? ja w koncu ruszylem dupe, zdalem wew. i teraz czekam na telefon od mojego instruktora kiedy mam egzamin.
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Oct 13 2010 01:44pm
Za dwa dni łączony w WORD-zie. :cry: Pierwsze podejście.
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Oct 13 2010 01:58pm
Quote (pawlosek @ 13 Oct 2010 21:44)
Za dwa dni łączony w WORD-zie. :cry: Pierwsze podejście.


gl, przyda sie :thumbsup:
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Oct 13 2010 02:27pm
Quote (Massimus @ Oct 13 2010 01:04am)
i jak ? ja w koncu ruszylem dupe, zdalem wew. i teraz czekam na telefon od mojego instruktora kiedy mam egzamin.


O calkiem zapomnialem o tym temacie. Na teorii 1 blad, plac i miasto bez bledow B)
Go Back To Polska Topic List
Prev17273747576125Next
Add Reply New Topic New Poll