d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev172737475761019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Feb 10 2011 09:16am
Quote (BeQuiet @ 10 Feb 2011 16:12)
no ja tez handlowalem nowymi czesciami pochodzacymi z ASO forda, bo tam pracowalem i uwierz mi, ze czesci wlasnie ludzie bogaci, ktorzy kupuja samochod za 100 tys. zł. sa wysrani zwyczajnie ;]

pamietam jak kiedys przyjechal koles nowym calkiem mercedesem i zazyczyl sobie chlapacze z zamiennika - uniwersalne. mesiek byl wart kolo 150-200 tys. wtedy, a na chlapacze zal bylo wydac ; D


Ale to jest norma, jesli nie widac roznicy to po co przeplacac ? Te czesci nie tylko poprawiaja wyglad motoru ale tez zwiekszaja jego bezpieczenstwo i sa dodatkiem, nie elementem obowiazkowym. Wiadomo jak wlasciciele motorow sa zakochani w swoich maszynach, a takie pierdoly to jest dla nich jak tunning.
Member
Posts: 14,171
Joined: Sep 4 2006
Gold: 10,060.00
Warn: 20%
Feb 10 2011 09:16am
Quote (AlCapoone @ 10 Feb 2011 16:13)
no oryginalne wydechy są drogie, ale dają dobre efekty
chociaż znajomy w R1 przewiercił swój a efekt podobny



słyszałem że w Seacie płaci się +600 zł za przygotowanie samochodu który ma wyjechać z salonu


to juz wliczone w cene auta raczej jest, watpie, zeby klientowi kazali tak bezposrednio placic za to ^^ jak to wyglada, ze ktos kupuje auto za 70 tys. np i kaza mu placic jesze za przygotowanie go.

Quote (Yoshimitsu1_MoS @ 10 Feb 2011 16:16)
Ale to jest norma, jesli nie widac roznicy to po co przeplacac ? Te czesci nie tylko poprawiaja wyglad motoru ale tez zwiekszaja jego bezpieczenstwo i sa dodatkiem, nie elementem obowiazkowym. Wiadomo jak wlasciciele motorow sa zakochani w swoich maszynach, a takie pierdoly to jest dla nich jak tunning.


no wlasnie, i tu mowilem wlasnie o kupnie oryginalnych rzeczy, zamiennikow albo tez jakies gowien prawie ze od ruskich na gieldzie.

takie czesci to tez sezonowo beda szly, ale juz przeciez samych motocykli bmw nie ma u nas tak wiele znow moim zdaniem. wydaje mi sie tez, ze tacy wielbiciele raczej takie dodatki by pokupili juz przy kupnie motocykla jak cos.

This post was edited by BeQuiet on Feb 10 2011 09:20am
Member
Posts: 59,131
Joined: May 24 2007
Gold: 207,126.69
Feb 10 2011 09:18am
co sodzicie o tym motocyku? w sierpniu tego roku taki wlasnie sobie sprawiam :)

Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Feb 10 2011 09:27am
Quote (BeQuiet @ 10 Feb 2011 16:16)
takie czesci to tez sezonowo beda szly, ale juz przeciez samych motocykli bmw nie ma u nas tak wiele znow moim zdaniem.


Od 2 lat najlepiej sprzedajace sie motory w pojemnosci wiekszej niz 600ccm

Quote (BeQuiet @ 10 Feb 2011 16:16)
wydaje mi sie tez, ze tacy wielbiciele raczej takie dodatki by pokupili juz przy kupnie motocykla jak cos.


I dlatego chce to gowno miec w salonach.
Faktycznie, moze na poczatek wywiad telefoniczny a potem osobisty.

Quote (Malach @ 10 Feb 2011 16:18)
co sodzicie o tym motocyku? w sierpniu tego roku taki wlasnie sobie sprawiam :)

http://www.youtube.com/watch?v=LrP4cGXf9r4


No takim ktm mechanik z salonu BMW jezdzil, jak sie go spytalem czemu nie kupil sobie BMW to powiedzial ze to ciezkie gowno i drogie, a KTM jest najlepszy. Koles porownanie ma bo niejednym motorem jezdzil i w niejednym dlubal wiec mozna mu uwierzyc.
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Feb 10 2011 09:39am
Quote (Malach @ 10 Feb 2011 16:18)
co sodzicie o tym motocyku? w sierpniu tego roku taki wlasnie sobie sprawiam :)

http://www.youtube.com/watch?v=LrP4cGXf9r4


jeździłeś już na motocrossie? 4xx na prawdę ciężko ogarnąć nowicjuszowi.
Jeżeli nie miałeś styczności z tym jeszcze to radzę 125 or 250. O wiele więcej frajdy Ci da mniejsza pojemność bo jako nowicjusz za bardzo musiałbyś "walczyć" z motocyklem o większej pojemości i w sumie traci się sens takiego motocykla czyli czysta frajda i zabawa z jazdy.
ogólnie ktm nie do zajebania + 4suw więc nie będziesz musiał tak często się martwić o szlif tłoka i wymianę gara.
Polecam w chuj : )
Member
Posts: 59,131
Joined: May 24 2007
Gold: 207,126.69
Feb 10 2011 11:20am
Quote (pezet44 @ Feb 10 2011 03:39pm)
jeździłeś już na motocrossie? 4xx na prawdę ciężko ogarnąć nowicjuszowi.
Jeżeli nie miałeś styczności z tym jeszcze to radzę 125 or 250. O wiele więcej frajdy Ci da mniejsza pojemność bo jako nowicjusz za bardzo musiałbyś "walczyć" z motocyklem o większej pojemości i w sumie traci się sens takiego motocykla czyli czysta frajda i zabawa z jazdy.
ogólnie ktm nie do zajebania + 4suw więc nie będziesz musiał tak często się martwić o szlif tłoka i wymianę gara.
Polecam w chuj : )


od malego smigam na motorkach, witadomka z czasem chce sie czegos mocniejszego!

mialem juz 125/250 crosa/i ninje/teraz czas na ktm!
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Feb 10 2011 12:41pm
Quote (Malach @ Feb 10 2011 04:18pm)
co sodzicie o tym motocyku? w sierpniu tego roku taki wlasnie sobie sprawiam :)

http://www.youtube.com/watch?v=LrP4cGXf9r4


Fajny, ale wolał bym CRF (Honda)

Quote (pezet44 @ Feb 10 2011 04:39pm)
jeździłeś już na motocrossie? 4xx na prawdę ciężko ogarnąć nowicjuszowi.
Jeżeli nie miałeś styczności z tym jeszcze to radzę 125 or 250. O wiele więcej frajdy Ci da mniejsza pojemność bo jako nowicjusz za bardzo musiałbyś "walczyć" z motocyklem o większej pojemości i w sumie traci się sens takiego motocykla czyli czysta frajda i zabawa z jazdy.
ogólnie ktm nie do zajebania + 4suw więc nie będziesz musiał tak często się martwić o szlif tłoka i wymianę gara.
Polecam w chuj : )


Słyszałem że KTM są drogie jeśli chodzi o części, ale to zależy na co się trafi

Quote (Malach @ Feb 10 2011 06:20pm)
od malego smigam na motorkach, witadomka z czasem chce sie czegos mocniejszego!

mialem juz 125/250 crosa/i ninje/teraz czas na ktm!


250ccm miałeś 4t??
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Feb 11 2011 05:59am
[QUOTE=Malach,10 Feb 2011 18:20]od malego smigam na motorkach, witadomka z czasem chce sie czegos mocniejszego!

mialem juz 125/250 crosa/i ninje/teraz czas na ktm![/QUOTE]

Też jeździłem na 125ccm pegaso 2t, ale poszła na allegro pod koniec lata.
W tym sezonie chciałbym samochód wymienić potem uzbieram jakiś hajsik i zakupić jakieś moto. Albo supermoto 4xx ccm albo coś typu 900RR

41]Fajny, ale wolał bym CRF (Honda)



Słyszałem że KTM są drogie jeśli chodzi o części, ale to zależy na co się trafi



250ccm miałeś 4t??[/QUOTE]


O.o co masz na myśli zależy jak trafisz? Jak i tak 90% części zamawiasz u producenta i wysyłają ci to z zagranicy. Ja jebie takie sprzęty to nie romet. Widać, że nie miałeś z tym nigdy styczności.







This post was edited by pezet44 on Feb 11 2011 06:05am
Member
Posts: 18,288
Joined: May 7 2007
Gold: 6.88
Warn: 20%
Feb 11 2011 06:13am
Quote (Malach @ 10 Feb 2011 17:18)
co sodzicie o tym motocyku? w sierpniu tego roku taki wlasnie sobie sprawiam :)

http://www.youtube.com/watch?v=LrP4cGXf9r4


dobra sprawa, tylko drogi w utrzymaniu

ja jak sprzedam drz 400 sm to chce w tym roku kupic kata 690 smc :drool:

btw moja kariera wyglada tak:

romet ogar > wsk 125 > yamaha yz 250 2t 2001r > suzuki drz 400 sm 2005r > ktm 690 smc (?) huska 510 sm (?)

This post was edited by aGnAd on Feb 11 2011 06:15am
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Feb 11 2011 10:37am
Quote (aGnAd @ Feb 11 2011 01:13pm)
dobra sprawa, tylko drogi w utrzymaniu

ja jak sprzedam drz 400 sm to chce w tym roku kupic kata 690 smc :drool:

btw moja kariera wyglada tak:

romet ogar > wsk 125 > yamaha yz 250 2t 2001r > suzuki drz 400 sm 2005r > ktm 690 smc (?) huska 510 sm (?)


masz może na allegro tego drz?
Go Back To Polska Topic List
Prev172737475761019Next
Add Reply New Topic New Poll