d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev17273747576268Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Feb 24 2011 12:49pm
Quote (Yugi @ 24 Feb 2011 19:47)
sprzedaję wszystko i kupuję agamy <3


nie możesz tak :angry: musisz miec pajunki :drool: :mad:
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Feb 24 2011 12:54pm
Quote (Yugi @ Feb 24 2011 06:47pm)
sprzedaję wszystko i kupuję agamy <3


tez mam <3 postaraj sie samice ogarnac bo ja mam chlopaka, bedziemy rozmnazac :wub: no i jak masz jakies pytania odnosnie agam badz terra dla nich to wal na gg
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Feb 24 2011 12:57pm
Quote (Prezes @ Feb 24 2011 07:49pm)
nie możesz tak :angry: musisz miec pajunki :drool: :mad:


pajonki gryzom :(

Quote (HillOvCypress @ Feb 24 2011 07:54pm)
tez mam <3 postaraj sie samice ogarnac bo ja mam chlopaka, bedziemy rozmnazac :wub: no i jak masz jakies pytania odnosnie agam badz terra dla nich to wal na gg


cyberek na skajpie? :drool:
Member
Posts: 32,938
Joined: Feb 17 2009
Gold: 115.00
Feb 24 2011 01:21pm
kiedys sie przymierzalem do zakupu owego pajaka , ale cos nie wyszlo ;d
Member
Posts: 4,260
Joined: Jan 1 2009
Gold: 69.00
Feb 24 2011 01:24pm
Quote (HillOvCypress @ Feb 24 2011 08:54pm)
tez mam <3 postaraj sie samice ogarnac bo ja mam chlopaka, bedziemy rozmnazac :wub: no i jak masz jakies pytania odnosnie agam badz terra dla nich to wal na gg


jakie wymiary terra musi miec zeby jedna sztuke w nim utrzymac?
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Feb 24 2011 01:34pm
ja pierdole jak ja pragne tego pajunka :( http://www.youtube.com/watch?v=CRUmztVvAOw&feature=related

ma ziomek l3 po 230 each ale boje sie kupic bo mysle ze cos spierdole ;/
Member
Posts: 4,260
Joined: Jan 1 2009
Gold: 69.00
Feb 24 2011 01:36pm
Quote (Prezes @ Feb 24 2011 09:34pm)
ja pierdole jak ja pragne tego pajunka :( http://www.youtube.com/watch?v=CRUmztVvAOw&feature=related

ma ziomek l3 po 230 each ale boje sie kupic bo mysle ze cos spierdole ;/


jak juz ktos pisal, jak masz kupowac to tylko l1
l2 wzwyz sa juz seksowane z wylinek
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Feb 24 2011 01:39pm
Quote (vqp @ 24 Feb 2011 20:36)
jak juz ktos pisal, jak masz kupowac to tylko l1
l2 wzwyz sa juz seksowane z wylinek


on ma je od l1. te pajaki sa rly przepiekne w rl
Member
Posts: 32,938
Joined: Feb 17 2009
Gold: 115.00
Feb 24 2011 01:39pm
Quote (Prezes @ 24 Feb 2011 20:34)
ja pierdole jak ja pragne tego pajunka :( http://www.youtube.com/watch?v=CRUmztVvAOw&feature=related

ma ziomek l3 po 230 each ale boje sie kupic bo mysle ze cos spierdole ;/


zajebisty jest
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Feb 24 2011 01:41pm
Quote (RadoeZ @ 24 Feb 2011 20:39)
zajebisty jest


to tez wiem ale tez zajebiscie kosztuje. moze pod koniec roku szarpne metalike.
Go Back To Polska Topic List
Prev17273747576268Next
Add Reply New Topic New Poll