d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev17273747576717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,514
Joined: Dec 28 2009
Gold: 270.00
Sep 24 2010 11:08pm
Quote (colos @ Sep 24 2010 11:10pm)
bo na ogol wole dlugie anime, ktore maja duzo epkow jak naruto/bleach.Takim anime jest katekyo hitman reborn,przez 20 pierwszych epkow sie malo dzieje co odrzuca ale pozniej sie akcja rozwija,mozna sie posmiac ;d
jezeli anime krotkie,to musi byc komedia


dlugi anime maja to do siebie ze sie ciagna albo dostajesz walke trwajaca 10 -20 odcinkow jak w DB albo 30 serii przerywnikow nie majacych nic wspolnego z glownym watkiem cowlasciwie bardziej wnerwia niz przyciaga
Member
Posts: 4,692
Joined: Jul 22 2006
Gold: 8,975.00
Sep 24 2010 11:14pm
Negima <3
Member
Posts: 11,113
Joined: Feb 5 2007
Gold: 0.00
Sep 25 2010 01:12am
Jedzie ktoś na konwent w poznaniu ? Or wpadnie z nudów ?
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Sep 25 2010 01:34am
Quote (SMERF @ 25 Sep 2010 08:12)
Jedzie ktoś na konwent w poznaniu ? Or wpadnie z nudów ?


przykro mi ,zal&smuteg,dopiero za 2 lata bede mogl ogarniac
Member
Posts: 11,113
Joined: Feb 5 2007
Gold: 0.00
Sep 25 2010 01:55am
Quote (colos @ Sep 25 2010 07:34am)
przykro mi ,zal&smuteg,dopiero za 2 lata bede mogl ogarniac


Ja jadę do poznania w październiku a potem later echikon ;]
Member
Posts: 701
Joined: Nov 15 2009
Gold: 4.88
Sep 28 2010 11:57am
Witam, trafiłem tutaj przez przypadek.

Od razu chciałem poinformować że nie jestem fanem anime oraz mangi. Jedyne anime które obejrzałem do końca to DB DBZ, oraz Elfen Lied. A teraz szukam czegoś czekawego. Oba te tytuły miały coś w sobie, ciągle mnie zaskakiwały, nie było momentu aby mnie nudziło, notabene podobał mi się klimat.

Chciałbym obejrzeć teraz coś podobnego. Żadnych anime typu biegających chłopców w sandałkach w pomarańczowym kombinezonie, albo takich gdzie połowa odcinka jest pokazana mroczna twarz bohatera przykryta grzywką jak u czestera - coś kokretnego, gdzie fabuła mnie wciągnie, a klimat nie będzie drażnił.
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Sep 28 2010 12:03pm
zapewne ktos doradzi death note,ja moge polecic bleach
napisz moze jaki typ preferujesz ^_^

This post was edited by colos on Sep 28 2010 12:03pm
Member
Posts: 5,131
Joined: May 8 2008
Gold: 133.00
Warn: 20%
Sep 28 2010 12:06pm
Quote (UmiemZnikac @ 28 Sep 2010 18:57)
Witam, trafiłem tutaj przez przypadek.

Od razu chciałem poinformować że nie jestem fanem anime oraz mangi. Jedyne anime które obejrzałem do końca to DB DBZ, oraz Elfen Lied. A teraz szukam czegoś czekawego. Oba te tytuły miały coś w sobie, ciągle mnie zaskakiwały, nie było momentu aby mnie nudziło, notabene podobał mi się klimat.

Chciałbym obejrzeć teraz coś podobnego. Żadnych anime typu biegających chłopców w sandałkach w pomarańczowym kombinezonie, albo takich gdzie połowa odcinka jest pokazana mroczna twarz bohatera przykryta grzywką jak u czestera - coś kokretnego, gdzie fabuła mnie wciągnie, a klimat nie będzie drażnił.


Nie bede znowu pisal o elfenie bo zostane zmieszany z gownem. Ale polecam Higurashi no naku koro ni, Hellsing ultimate, Shiki, Death Note, Baccano, Darker than black, I moze jeszcze Code Geass. To tyle z tych powazniejszych anime nastawionych na fabule, ktore moge polecic.
Member
Posts: 1,353
Joined: Jun 24 2009
Gold: 0.00
Oct 1 2010 03:29pm
clannad after story- warto?

This post was edited by sify11 on Oct 1 2010 03:29pm
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Oct 1 2010 03:34pm
Quote (sify11 @ 1 Oct 2010 22:29)
clannad after story- warto?


lepsze niz pierwsza czesc


z nudow narysowalem,twarz nie wyszla,bo twarze sa moja slaba strona i nie umiem ich rysowac

This post was edited by colos on Oct 1 2010 03:37pm
Go Back To Polska Topic List
Prev17273747576717Next
Add Reply New Topic New Poll