d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Tatuaze > Temat Oficjalny
Prev1727374757698Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Nov 17 2011 09:12am
nie mam pojęcia :) ogólnie to jest typowo oldschoolowa czcionka do dziarek, więc jezeli tatuator jest ogarniety, to jak poprosisz o chicanę to powinien ogarnąć temat.
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold: 282.70
Nov 17 2011 09:14am
Quote (Shichirobei @ Nov 17 2011 12:37pm)
skad mozna taka pobrac?


http://www.dafont.com/
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Nov 17 2011 12:07pm
Quote (Wykluczone @ Nov 17 2011 05:14pm)


pierwsze co zrobiłem to sprawdziłem czy jest -_-

dopiero potem napisałem posta
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 17 2011 12:21pm



tribal/10
Member
Posts: 4,745
Joined: Nov 23 2009
Gold: 0.00
Nov 17 2011 01:16pm


tak samo się wydziaram w przyszłości HEHE
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Nov 17 2011 02:08pm
jak nie zaczniesz tego teraz to tego nigdy nie skończysz, a kto wie czy zaczniesz.
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Nov 17 2011 03:25pm
Quote (heszu @ Nov 16 2011 11:33pm)
jeżeli zrobisz w studio (jakieś ~4-5h pracy, + ewentualne poprawki po 2-3 tygodniach) to pewnie tyle co za całą sesję czyli średnio 600-800 pln zapewne.
Ja za to akurat zapłaciłem 300 pln.


to calkiem tanio
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Nov 17 2011 03:45pm
Quote (luksus @ 17 Nov 2011 23:25)
to calkiem tanio


dla mnie to jak za darmo za taką dziarę :)
Member
Posts: 3,043
Joined: Aug 19 2009
Gold: 128.00
Warn: 10%
Nov 23 2011 06:03pm
Member
Posts: 2,999
Joined: Aug 28 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 23 2011 06:12pm


This post was edited by Eldamar on Nov 23 2011 06:12pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1727374757698Next
Add Reply New Topic New Poll