d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev17273747576205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Jun 14 2011 01:50am
Mam 2 książki.
Sapkowski Boży wojownicy i Grzędowicza Pan lodowego ogrodu.
Ta pierwsza to drugi tom z trylogii, warto czytać czy lepiej dorwać pierwszą książkę najpierw? Mogę się pogubić w fabule Czytając jako pierwszą Bożych wojowników?
A co do drugiej? Godna pozycja?
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jun 14 2011 01:55am
Quote (crunk_mp @ Jun 14 2011 07:50am)
Mam 2 książki.
Sapkowski Boży wojownicy i Grzędowicza Pan lodowego ogrodu.
Ta pierwsza to drugi tom z trylogii, warto czytać czy lepiej dorwać pierwszą książkę najpierw? Mogę się pogubić w fabule Czytając jako pierwszą Bożych wojowników?
A co do drugiej? Godna pozycja?


Nie czytalem, ale zawsze lepiej zaczac od 2giej. No chyba ze chcesz czytac tylko jedna, ew jestes w desperacji ; ).
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Jun 14 2011 01:57am
Quote (CoD_id @ 14 Jun 2011 09:55)
Nie czytalem, ale zawsze lepiej zaczac od 2giej. No chyba ze chcesz czytac tylko jedna, ew jestes w desperacji ; ).


Nie no poczytałbym, ale chyba trochę pojebałeś wypowiedź. ;D (?)

I tak pana lodowego ogrodu zacznę, ale boję się bo jak zacznę czytać to albo będę czytał praktycznie non stop, albo po kilku stronach rzucę tę książkę w kąt. :>

This post was edited by crunk_mp on Jun 14 2011 01:58am
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jun 14 2011 02:03am
1wszej oczywko. Tak to jest jak sie 100 rzeczy w jednym czasie robi.
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Jun 14 2011 02:07am
Quote (CoD_id @ 14 Jun 2011 10:03)
1wszej oczywko. Tak to jest jak sie 100 rzeczy w jednym czasie robi.


To dorwę pierwszy tom i zabiorę się za czytanie, a zacznę od pan lodowego ogrodu. :>
Nie czytałem, żadnych recenzji nt. tej książki, zobaczę co ten Grzędowicz uskutecznił.

Raz naciąłem się na książkę fantasy polskiej produkcji i mam lekki uraz, zobaczymy co z tego wyjdzie. B)
Member
Posts: 27,898
Joined: Sep 2 2008
Gold: 295,440.29
Jun 14 2011 02:30am
Quote (CoD_id @ Jun 14 2011 07:47am)
Torche temat zamilkł wiec bumpuje.

Jeśli idzie o książki to czytam 4 tom Koła Czasu, ciągle. Jakoś nie mam siły tego zostawić : )

Jeśli idzie o nasz temat nr 1 ostatnimi czasy to ostatnie odcinki bardzo przypadaly mi do gustu. Genialny khaal, świetny tywin, bronn, a 9 odcinek pokazany należycie. Nie ma sie do czego czepiac nawet, procz parszywej mordy Joffa. Jaki on ma zjebany ryj, boze moj boze.



Pomineli sceny batalistyczne FAIL
Reszta miodzio

This post was edited by iridius on Jun 14 2011 02:31am
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jun 14 2011 03:20am
Quote (iridius @ Jun 14 2011 08:30am)
Pomineli sceny batalistyczne FAIL
Reszta miodzio


[SPOJLERKURWA]
O ile dobrze pamietam (pisalem o tym tez na FW), Szepczącego Lasu nie było opisanego w książce. Jedynie bitwa Tywina z ta czescia armii Robba, ale to byla raczej rzeź niewiniątek, więc nie było tak źle.
[KONIEC]

Takze dla mnie spoko.
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold: 6.24
Jun 14 2011 08:39am
Quote (crunk_mp @ Jun 14 2011 09:50am)
Mam 2 książki.
Sapkowski Boży wojownicy i Grzędowicza Pan lodowego ogrodu.
Ta pierwsza to drugi tom z trylogii, warto czytać czy lepiej dorwać pierwszą książkę najpierw? Mogę się pogubić w fabule Czytając jako pierwszą Bożych wojowników?
A co do drugiej? Godna pozycja?


Pana Lodowego Ogrodu czytałem już dość dawno ( wszystkie tomy ). Jeśli dobrze pamiętam książka jest dobra, najbardziej zaskakuje i podoba mi się styl pisarski Grzędowicza.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jun 16 2011 01:03pm
Starcie krolow trzyma poziom.
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Jun 19 2011 03:57pm
Pan Lodowego Ogrodu fajny, poki co to dla mnie drugi polski fantasta ktory pisze z lbem, aczkolwiek sapkowskiego dawno nie czytalem.

A tak swoja droga, byl ktos 15 czerwca w Trafficu wziac podpis od GRRM i zakupic ADOD przy okazji(bo mozna bylo ;\)
Go Back To Polska Topic List
Prev17273747576205Next
Add Reply New Topic New Poll