Quote (CoD_id @ 14 Jun 2011 10:03)
1wszej oczywko. Tak to jest jak sie 100 rzeczy w jednym czasie robi.
To dorwę pierwszy tom i zabiorę się za czytanie, a zacznę od pan lodowego ogrodu. :>
Nie czytałem, żadnych recenzji nt. tej książki, zobaczę co ten Grzędowicz uskutecznił.
Raz naciąłem się na książkę fantasy polskiej produkcji i mam lekki uraz, zobaczymy co z tego wyjdzie.
