d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev171727374751715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,816
Joined: Mar 18 2006
Gold: 0.00
Nov 19 2012 01:58pm
Quote (Pingu_Hv @ 19 Nov 2012 22:57)
Znudziło mi się latanie na klucze, gdzie się lata jakieś mf runy ?


a3 runy z mp2<
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Nov 19 2012 02:02pm
Quote (LightMaFire @ 19 Nov 2012 20:58)
a3 runy z mp2<


która lokacja?

PS. Kakash lecimy jakis ube? uciułałem 2 machiny :P
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Nov 19 2012 02:17pm
Quote (Pingu_Hv @ 19 Nov 2012 19:57)
Znudziło mi się latanie na klucze, gdzie się lata jakieś mf runy ?
a3 mp0/1

Member
Posts: 9,229
Joined: Aug 30 2007
Gold: 79.00
Nov 19 2012 02:47pm
MAm pytanko czy mi sie tylko wydaje czy na hardcore nie ma mozliwosci sprzedawania itemow za ojro ?
Member
Posts: 7,680
Joined: Apr 1 2007
Gold: 97.84
Nov 19 2012 02:49pm
Quote (myr00n @ 19 Nov 2012 20:04)
Ty tak poważnie ?:D


no serio, moj dh zuzywa kilotony potek

E.dzieki misiek za potki :)

Btw. Dla funu chcialbym sobie zrobić monka, tak zeby czasem pograc na mp0/1 akt3, zaznaczam ze nigdy wczesniej nie monkowalem i pewnie jestem bardzo kiepskim monkiem, ile bym musiał wyłozyć hajsu zeby nie padac za czesto i czyscic w miare sprawnie?

This post was edited by vipszczur on Nov 19 2012 02:56pm
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Nov 19 2012 02:49pm
Quote (kaaba @ Nov 19 2012 10:17pm)
a3 mp0/1


a1 mp0/-1
Member
Posts: 18,319
Joined: Jun 11 2008
Gold: 24,735.00
Nov 19 2012 03:18pm
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/sejko-2287/hero/20834194

co do wymiany w pierwszej kolejności poza mainhandem? budżet 15 mio
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 19 2012 03:19pm
Quote (Sejko1711 @ 19 Nov 2012 22:18)
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/sejko-2287/hero/20834194

co do wymiany w pierwszej kolejności poza mainhandem? budżet 15 mio


Gemy i head.
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Nov 19 2012 03:26pm
Quote (vipszczur @ Nov 19 2012 10:49pm)
no serio, moj dh zuzywa kilotony potek

E.dzieki misiek za potki :)

Btw. Dla funu chcialbym sobie zrobić monka, tak zeby czasem pograc na mp0/1 akt3, zaznaczam ze nigdy wczesniej nie monkowalem i pewnie jestem bardzo kiepskim monkiem, ile bym musiał wyłozyć hajsu zeby nie padac za czesto i czyscic w miare sprawnie?


Ciężko powiedzieć, dobry monk jest dość drogim charem, a taki niskobudżetowy na mp0 to myślę, że w granicach 2-3m się zmieścisz.
Member
Posts: 7,680
Joined: Apr 1 2007
Gold: 97.84
Nov 19 2012 03:31pm
Quote (2007 @ 19 Nov 2012 22:26)
Ciężko powiedzieć, dobry monk jest dość drogim charem, a taki niskobudżetowy na mp0 to myślę, że w granicach 2-3m się zmieścisz.


myslalem nad takim za okolo 20m, zeby jednak nie byl totalnym smieciem :P Tylko fajnie bylo by jakbym mogl sie wzorowac na czyims buildzie, ma ktos podobnego monka?
Go Back To Polska Topic List
Prev171727374751715Next
Add Reply New Topic New Poll