d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Hardcore
Prev17172737475116Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,148
Joined: May 5 2006
Gold: 3.00
Dec 16 2012 03:37pm
Hehe, no i skończyło się, niestety nie wiem jak. Łudziłem się, że może 100 wpadnie, ale czarnuch swoje zarobił. Ostatnie ~40 paragonów wbijało się niezwykle lekko i dość prężnie. Iso [']

Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Dec 16 2012 03:38pm
Szkoda [*] Ale szczerze i tak niesamowicie długo przeżył :)
Member
Posts: 9,148
Joined: May 5 2006
Gold: 3.00
Dec 16 2012 03:39pm
Dojechał mnie tajemny wartownik jak zerknąłem na logi w grze, ale nie wiem co to ;(. Laser?
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Dec 16 2012 03:40pm
Quote (eGzO_o @ 16 Dec 2012 23:39)
Dojechał mnie tajemny wartownik jak zerknąłem na logi w grze, ale nie wiem co to ;(. Laser?


Tak
Member
Posts: 9,148
Joined: May 5 2006
Gold: 3.00
Dec 16 2012 03:41pm
No cóż, shit happens. Został mi jeszcze na hc wd, więc może spróbuję go trochę ubrać i zobaczymy co z tego będzie ;).
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Dec 16 2012 03:57pm
Quote (eGzO_o @ 16 Dec 2012 22:37)
Hehe, no i skończyło się, niestety nie wiem jak. Łudziłem się, że może 100 wpadnie, ale czarnuch swoje zarobił. Ostatnie ~40 paragonów wbijało się niezwykle lekko i dość prężnie. Iso [']

http://i46.tinypic.com/16ib9yp.png


74 niezle
Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold: 607.32
Dec 17 2012 02:25am
Gram od jakiegoś czasu hc i zauważyłem że na ah jest sporo takich samych itemów w tej samej cenie, co to za bug :ph34r:
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Dec 17 2012 04:00am
Quote (eGzO_o @ 16 Dec 2012 22:37)
Hehe, no i skończyło się, niestety nie wiem jak. Łudziłem się, że może 100 wpadnie, ale czarnuch swoje zarobił. Ostatnie ~40 paragonów wbijało się niezwykle lekko i dość prężnie. Iso [']

http://i46.tinypic.com/16ib9yp.png

Czekaj, czekaj, bo nie kumam do końca. Ty grałeś czy kolega?
Member
Posts: 9,148
Joined: May 5 2006
Gold: 3.00
Dec 17 2012 05:30am
Nie mam siły i czasu na takie podboje.
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Dec 17 2012 07:02am
Quote (eGzO_o @ 17 Dec 2012 12:30)
Nie mam siły i czasu na takie podboje.

Cieszę się, że ripnął zatem.
Tak, rejdżuj teraz.

Botujcie sobie na SC, żeby przynajmniej na HC człowiek mógł coś tam pograć.
Go Back To Polska Topic List
Prev17172737475116Next
Add Reply New Topic New Poll