☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Rużne śmieszne śmieszności > Temat Oficjalny.
Prev
1
71
72
73
74
75
1229
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 507305
Replies: 12287
Track Topic
Mentalista
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold
:
20.11
#721
Oct 23 2012 09:05am
Przychodzi smok na leśną polanę ze zwierzętami i pyta:
- Nazwisko?
- Niedźwiedź.
- Smok: Wpisuję cię na moją listę. Jutro stawisz się tu na polanie i cie zjem.
- Nazwisko?
- Wilk.
- Smok: Wpisuję cię na listę. Jutro stawisz się tu na polanie i cie zjem.
- Nazwisko?
- Zając.
- Smok: Wpisuję cię na listę. Jutro stawisz się tu na polanie i cię zjem.
- Zając: A można się wypisać?
Smok: Można, wykreślam.
EustachyMotyka
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold
:
23,000.10
#722
Oct 23 2012 09:07am
Quote (Mentalista @ 23 Oct 2012 16:05)
Przychodzi smok na leśną polanę ze zwierzętami i pyta:
- Nazwisko?
- Niedźwiedź.
- Smok: Wpisuję cię na moją listę. Jutro stawisz się tu na polanie i cie zjem.
- Nazwisko?
- Wilk.
- Smok: Wpisuję cię na listę. Jutro stawisz się tu na polanie i cie zjem.
- Nazwisko?
- Zając.
- Smok: Wpisuję cię na listę. Jutro stawisz się tu na polanie i cię zjem.
- Zając: A można się wypisać?
Smok: Można, wykreślam.
2007
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold
:
20.07
#723
Oct 23 2012 11:02am
trochę to smutne... ~~
martyna_fajny_mish
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#724
Oct 23 2012 11:52am
Quote (EustachyMotyka @ 22 Oct 2012 22:42)
http://i.imgur.com/cceWu.gif
dawaj wiecej
EustachyMotyka
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold
:
23,000.10
#725
Oct 23 2012 11:53am
Quote (martyna_fajny_mish @ 23 Oct 2012 18:52)
dawaj wiecej
SeZoN
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold
:
5,747.00
Warn: 20%
#726
Oct 23 2012 11:53am
Quote (Mentalista @ 23 Oct 2012 16:05)
Przychodzi smok na leśną polanę ze zwierzętami i pyta:
- Nazwisko?
- Niedźwiedź.
- Smok: Wpisuję cię na moją listę. Jutro stawisz się tu na polanie i cie zjem.
- Nazwisko?
- Wilk.
- Smok: Wpisuję cię na listę. Jutro stawisz się tu na polanie i cie zjem.
- Nazwisko?
- Zając.
- Smok: Wpisuję cię na listę. Jutro stawisz się tu na polanie i cię zjem.
- Zając: A można się wypisać?
Smok: Można, wykreślam.
krss
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold
:
0.01
Warn: 30%
#727
Oct 23 2012 11:58am
Quote (EustachyMotyka @ Oct 23 2012 07:53pm)
http://i.imgur.com/iFHSf.gif
http://www.youtube.com/watch?v=j6fcl-zFXzg
EustachyMotyka
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold
:
23,000.10
#728
Oct 23 2012 12:06pm
ostatni suchar i ide na lige miszczuw
SimSimSalabim
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold
:
5,000.38
#729
Oct 23 2012 12:10pm
Quote (EustachyMotyka @ 23 Oct 2012 20:06)
http://i.imgur.com/AnuFt.gif
ostatni suchar i ide na lige miszczuw
a juz myslalem, ze ten pierwszy trysnie fontanna z dupy na tego z dolu :c
EustachyMotyka
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold
:
23,000.10
#730
Oct 23 2012 12:10pm
Quote (SimSimSalabim @ 23 Oct 2012 19:10)
a juz myslalem, ze ten pierwszy trysnie fontanna z dupy na tego z dolu :c
to jest kot pajonk
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
71
72
73
74
75
1229
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact