d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rużne śmieszne śmieszności > Temat Oficjalny.
Prev171727374751229Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Oct 23 2012 09:05am
Przychodzi smok na leśną polanę ze zwierzętami i pyta:
- Nazwisko?
- Niedźwiedź.
- Smok: Wpisuję cię na moją listę. Jutro stawisz się tu na polanie i cie zjem.
- Nazwisko?
- Wilk.
- Smok: Wpisuję cię na listę. Jutro stawisz się tu na polanie i cie zjem.
- Nazwisko?
- Zając.
- Smok: Wpisuję cię na listę. Jutro stawisz się tu na polanie i cię zjem.
- Zając: A można się wypisać?
Smok: Można, wykreślam.
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Oct 23 2012 09:07am
Quote (Mentalista @ 23 Oct 2012 16:05)
Przychodzi smok na leśną polanę ze zwierzętami i pyta:
- Nazwisko?
- Niedźwiedź.
- Smok: Wpisuję cię na moją listę. Jutro stawisz się tu na polanie i cie zjem.
- Nazwisko?
- Wilk.
- Smok: Wpisuję cię na listę. Jutro stawisz się tu na polanie i cie zjem.
- Nazwisko?
- Zając.
- Smok: Wpisuję cię na listę. Jutro stawisz się tu na polanie i cię zjem.
- Zając: A można się wypisać?
Smok: Można, wykreślam.

:blink:
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Oct 23 2012 11:02am


trochę to smutne... ~~
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 23 2012 11:52am
Quote (EustachyMotyka @ 22 Oct 2012 22:42)
http://i.imgur.com/cceWu.gif


dawaj wiecej
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Oct 23 2012 11:53am
Quote (martyna_fajny_mish @ 23 Oct 2012 18:52)
dawaj wiecej


Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold: 5,747.00
Warn: 20%
Oct 23 2012 11:53am
Quote (Mentalista @ 23 Oct 2012 16:05)
Przychodzi smok na leśną polanę ze zwierzętami i pyta:
- Nazwisko?
- Niedźwiedź.
- Smok: Wpisuję cię na moją listę. Jutro stawisz się tu na polanie i cie zjem.
- Nazwisko?
- Wilk.
- Smok: Wpisuję cię na listę. Jutro stawisz się tu na polanie i cie zjem.
- Nazwisko?
- Zając.
- Smok: Wpisuję cię na listę. Jutro stawisz się tu na polanie i cię zjem.
- Zając: A można się wypisać?
Smok: Można, wykreślam.


:cry:
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Oct 23 2012 11:58am
Quote (EustachyMotyka @ Oct 23 2012 07:53pm)
http://i.imgur.com/iFHSf.gif


:D
http://www.youtube.com/watch?v=j6fcl-zFXzg
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Oct 23 2012 12:06pm

ostatni suchar i ide na lige miszczuw
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Oct 23 2012 12:10pm
Quote (EustachyMotyka @ 23 Oct 2012 20:06)
http://i.imgur.com/AnuFt.gif
ostatni suchar i ide na lige miszczuw


a juz myslalem, ze ten pierwszy trysnie fontanna z dupy na tego z dolu :c
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Oct 23 2012 12:10pm
Quote (SimSimSalabim @ 23 Oct 2012 19:10)
a juz myslalem, ze ten pierwszy trysnie fontanna z dupy na tego z dolu :c


to jest kot pajonk
Go Back To Polska Topic List
Prev171727374751229Next
Closed New Topic New Poll