Quote (Emx @ Sep 19 2011 12:13am)
Żeby ogarnąć dobrze mastera yi trzeba jednak troche pograć. Taka postać dla noskilli to chyba katarina.
A mi się wydaje, że Katarina jest właśnie dla ogarniętych ludzi.
Zresztą w sumie to nie ma champów dla ludzi ze skillem i bez skilla.
Jak słabo się gra to każdym champem się nafeeduje

e: Ofc są champy łatwiejsze i trudniejsze do ogarnięcia.
This post was edited by Last_Hope on Sep 19 2011 03:16am