d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev171727374754030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,091
Joined: Dec 15 2010
Gold: 3.00
Warn: 100%
Sep 19 2011 02:45am
Quote (Ezraaa @ Sep 19 2011 10:44am)
A dokładniej w którym momencie?


po zamarznietym mlotku imo
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Sep 19 2011 02:48am
Quote (CholeraJasna @ Sep 19 2011 08:45am)
po zamarznietym mlotku imo


bez sensu imo
przy takim setupie lepiej zrobic ta atme w miare szybko
Member
Posts: 8,091
Joined: Dec 15 2010
Gold: 3.00
Warn: 100%
Sep 19 2011 02:50am
Quote (CoD_id @ Sep 19 2011 10:48am)
bez sensu imo
przy takim setupie lepiej zrobic ta atme w miare szybko


:(
Member
Posts: 339
Joined: Mar 12 2009
Gold: 25.00
Sep 19 2011 02:58am
Quote (Ezraaa @ Sep 19 2011 09:40am)
Proszę o ocenę item buildu nocturne'a (jungle).

Vamp_Scepter > Cloth armor > buty > latarnia > buty berserki > Phage > Frozen Malet >Atma > Warmog > Phantom Dancer.

Tak buduję zazwyczaj, aczkolwiek chciałbym usłyszeć sugestie ze strony rankedowych graczy nocturnem w sprawie kolejności, albo zamienników (Zastanawiałem się nad zamianą kolejności warmoga z frozen maletem i zamiast frozen maleta - banshee veil).


latarnia>merce>brutalizer>mallet potem sytuacyjnie imo
Member
Posts: 8,091
Joined: Dec 15 2010
Gold: 3.00
Warn: 100%
Sep 19 2011 03:04am
Robie reinstallla po raz ktorys i caly czas mam taki problem:

http://img853.imageshack.us/img853/717/wutw.png
Wie ktos moze jak temu zaradzic?
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Sep 19 2011 03:06am
Quote (Jubi @ Sep 19 2011 10:58am)
latarnia>merce>brutalizer>mallet potem sytuacyjnie imo


Przecież wtedy to on nie ma żadnej szybkości ataku.
Member
Posts: 339
Joined: Mar 12 2009
Gold: 25.00
Sep 19 2011 03:10am
Quote (Ezraaa @ Sep 19 2011 10:06am)
Przecież wtedy to on nie ma żadnej szybkości ataku.


NN szybkosc , potem kończysz youmumu i masz , jestes wytrzymaly i masz ładny dmg na meele jak nocnik czy lee nie oplaca sie as nigdy tak mysle.
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Sep 19 2011 03:15am
Quote (Emx @ Sep 19 2011 12:13am)
Żeby ogarnąć dobrze mastera yi trzeba jednak troche pograć. Taka postać dla noskilli to chyba katarina.


A mi się wydaje, że Katarina jest właśnie dla ogarniętych ludzi.
Zresztą w sumie to nie ma champów dla ludzi ze skillem i bez skilla.
Jak słabo się gra to każdym champem się nafeeduje ^_^

e: Ofc są champy łatwiejsze i trudniejsze do ogarnięcia.

This post was edited by Last_Hope on Sep 19 2011 03:16am
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Sep 19 2011 03:17am
Quote (Last_Hope @ Sep 19 2011 11:15am)
A mi się wydaje, że Katarina jest właśnie dla ogarniętych ludzi.
Zresztą w sumie to nie ma champów dla ludzi ze skillem i bez skilla.
Jak słabo się gra to każdym champem się nafeeduje ^_^

e: Ofc są champy łatwiejsze i trudniejsze do ogarnięcia.


a powiesz mi moze co w katarinie jest do ogarniecia? raptem jedno combo po ktorym trzeba spierdalac a potem wrocic i powtorzyc.
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Sep 19 2011 03:20am
Quote (Shald @ Sep 19 2011 11:17am)
a powiesz mi moze co w katarinie jest do ogarniecia? raptem jedno combo po ktorym trzeba spierdalac a potem wrocic i powtorzyc.


Wyczucie czasu w grze katarzyną dla wielu stanowi problem, więc chyba jest co ogarniać.
Go Back To Polska Topic List
Prev171727374754030Next
Closed New Topic New Poll