d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev17172737475966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,162
Joined: May 7 2009
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jun 6 2011 03:59am
Jade dzisiaj po telefon do tmobile i nie wiem jaki wziac :C oczywko ma miec androida.
Samsung Galaxy Ace daje rade?
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Jun 6 2011 04:02am
milestone 3, warto waszym zdaniem czekać?

podoba mi się, ale denerwuje mnie motoblur, który utrudnia aktualizacje.

This post was edited by imnoise on Jun 6 2011 04:03am
Member
Posts: 3,162
Joined: May 7 2009
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jun 6 2011 04:04am
Quote (Cacique @ Jun 6 2011 09:59am)
Jade dzisiaj po telefon do tmobile i nie wiem jaki wziac :C oczywko ma miec androida.
Samsung Galaxy Ace daje rade?


I jeszcze co powiecie o HTC Desire?
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Jun 6 2011 04:05am
Quote (Cacique @ Jun 6 2011 12:04pm)
I jeszcze co powiecie o HTC Desire?


lepszy wybor niz ace
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Jun 6 2011 04:26am
Quote (imnoise @ 6 Jun 2011 11:02)
milestone 3, warto waszym zdaniem czekać?
http://www.youtube.com/watch?v=qtXZXhTpywY
podoba mi się, ale denerwuje mnie motoblur, który utrudnia aktualizacje.


Motoblur i ciekawe jak z bootloaderem jeszcze sprawa teraz wygląda.
Ja to się przyzwyczaiłem do ekranowej klawiatury tak, że fizyczna jest mi zbędna. Jak miałem milestone 1, to częściej ekranowej używałem.
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Jun 6 2011 07:25am
Quote (Tomeczek @ 6 Jun 2011 11:05)
lepszy wybor niz ace


ale drozszy wiec to zalezy od funduszy
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Jun 6 2011 07:47am
Drogie Bravo,

Chciałem sobie konwertować bladego do gen2 tą metodą:
http://forum.android.com.pl/f277/alternatywna-metoda-przeja-cia-do-gen2-i-na-odwra-t-bezpieczna-szybka-i-prosta-67347/

Zrobiłem backup, rozpakowałem na karcie wszystko jak w instrukcji wyłaczylem telefon. I teraz problem. Telefon nie chce się włączyć, w ogóle nie reaguje. Jak podłączam go do PC to tylko wykrywa nowy sprzet i instaluje, nie widze go jako urzadzenia przenośnego.

POMUSZCIE

Zrozpaczony.
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Jun 6 2011 07:54am
Quote (Lander @ 6 Jun 2011 14:47)
Drogie Bravo,

Chciałem sobie konwertować bladego do gen2 tą metodą:
http://forum.android.com.pl/f277/alternatywna-metoda-przeja-cia-do-gen2-i-na-odwra-t-bezpieczna-szybka-i-prosta-67347/

Zrobiłem backup, rozpakowałem na karcie wszystko jak w instrukcji wyłaczylem telefon. I teraz problem. Telefon nie chce się włączyć, w ogóle nie reaguje. Jak podłączam go do PC to tylko wykrywa nowy sprzet i instaluje, nie widze go jako urzadzenia przenośnego.

POMUSZCIE

Zrozpaczony.


czy to forum ogolnie jest dowbym wsparciem do andorida ?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Jun 6 2011 07:56am
Owszem.


Ps. Bezpośrednio do recovery też nie moge sie dostać. :(
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Jun 6 2011 07:59am
Quote (Lander @ Jun 6 2011 03:56pm)
Owszem.


Ps. Bezpośrednio do recovery też nie moge sie dostać. :(


Karta pamięci powoduje konflikt . Nie można z niej poprawnie zbotować telefonu. Pierwszym sposobem jest backup karty , jej format i dopiero wgranie "image" . Gdy to zawodzi należy użyć innej kart pamięci. Problemy z kartą stanowi ok 40 % wszystkich przyczyn.
Go Back To Polska Topic List
Prev17172737475966Next
Add Reply New Topic New Poll