Quote (imnoise @ 6 Jun 2011 11:02)
milestone 3, warto waszym zdaniem czekać?
http://www.youtube.com/watch?v=qtXZXhTpywY
podoba mi się, ale denerwuje mnie motoblur, który utrudnia aktualizacje.
Motoblur i ciekawe jak z bootloaderem jeszcze sprawa teraz wygląda.
Ja to się przyzwyczaiłem do ekranowej klawiatury tak, że fizyczna jest mi zbędna. Jak miałem milestone 1, to częściej ekranowej używałem.