d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev17172737475268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,606
Joined: Feb 9 2011
Gold: 220.00
Feb 24 2011 12:32pm
ja tam choduje Krzyzaka w sloiku... ;)
Member
Posts: 8,065
Joined: Apr 25 2006
Gold: 2.27
Warn: 10%
Feb 24 2011 12:33pm

dla tych którzy nie wiedzą mangusta > wąż
Member
Posts: 8,473
Joined: Jul 1 2010
Gold: 5.00
Warn: 30%
Feb 24 2011 12:34pm
Quote (Sqook @ Feb 24 2011 08:32pm)
ja tam choduje Krzyzaka w sloiku... ;)


rispekt dla twoich rodzicow, pewnie ciezko bylo im wychodowac takiego trola
Member
Posts: 2,606
Joined: Feb 9 2011
Gold: 220.00
Feb 24 2011 12:34pm
Quote (XkebeczX @ Feb 24 2011 07:33pm)
http://www.youtube.com/watch?v=vdg9gkmWsEA
dla tych którzy nie wiedzą mangusta > wąż


stare to chyba wie kazdy...
no chyba ze jest burakiem
Member
Posts: 1,962
Joined: Jan 15 2009
Gold: 414.50
Warn: 10%
Feb 24 2011 12:35pm
Quote (XkebeczX @ Feb 24 2011 06:33pm)
http://www.youtube.com/watch?v=vdg9gkmWsEA
dla tych którzy nie wiedzą mangusta > wąż


no prosze czyli tutaj wiekszy znaczy lepszy
Member
Posts: 2,606
Joined: Feb 9 2011
Gold: 220.00
Feb 24 2011 12:36pm
Quote (Ekstaza @ Feb 24 2011 07:34pm)
rispekt dla twoich rodzicow, pewnie ciezko bylo im wychodowac takiego trola


ni ze stara cie tak na buraki wola to juz niemuisz sie chwalic
a skoro cie chodowali w stajni to tez zachowaj dla siebie...
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Feb 24 2011 12:40pm
Quote (Sqook @ Feb 24 2011 07:36pm)
ni ze stara cie tak na buraki wola to juz niemuisz sie chwalic
a skoro cie chodowali w stajni to tez zachowaj dla siebie...


jemu o błąd ortograficzny chodziło gimbusie, szpagatami z tego tematu bo zamkną :angry:

sprzedam pająki
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Feb 24 2011 12:42pm
Quote (XkebeczX @ 24 Feb 2011 19:33)
http://www.youtube.com/watch?v=vdg9gkmWsEA
dla tych którzy nie wiedzą mangusta > wąż


jaka ta kobra jest śliczna ja pierdole <3 i myśle że jakby spotkał żmije gabońską to by go ez pked cus ma takiego szota ze ojajebe mamo ojajebe

http://www.youtube.com/watch?v=iDzPyU0TDCA zobacz ile ma ias ;d
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Feb 24 2011 12:44pm
Quote (Yugi @ Feb 24 2011 06:40pm)
jemu o błąd ortograficzny chodziło gimbusie, szpagatami z tego tematu bo zamkną :angry:

sprzedam pająki


redukujesz hodowle? :O
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Feb 24 2011 12:47pm
Quote (HillOvCypress @ Feb 24 2011 07:44pm)
redukujesz hodowle? :O


sprzedaję wszystko i kupuję agamy <3
Go Back To Polska Topic List
Prev17172737475268Next
Add Reply New Topic New Poll