☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev
1
71
72
73
74
75
268
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 82782
Replies: 2677
Track Topic
Sqook
Member
Posts: 2,606
Joined: Feb 9 2011
Gold
:
220.00
#721
Feb 24 2011 12:32pm
ja tam choduje Krzyzaka w sloiku...
XkebeczX
Member
Posts: 8,065
Joined: Apr 25 2006
Gold
:
2.27
Warn: 10%
#722
Feb 24 2011 12:33pm
dla tych którzy nie wiedzą mangusta > wąż
Ekstaza
Member
Posts: 8,473
Joined: Jul 1 2010
Gold
:
5.00
Warn: 30%
#723
Feb 24 2011 12:34pm
Quote (Sqook @ Feb 24 2011 08:32pm)
ja tam choduje Krzyzaka w sloiku...
rispekt dla twoich rodzicow, pewnie ciezko bylo im wy
c
hodowac takiego trola
Sqook
Member
Posts: 2,606
Joined: Feb 9 2011
Gold
:
220.00
#724
Feb 24 2011 12:34pm
Quote (XkebeczX @ Feb 24 2011 07:33pm)
http://www.youtube.com/watch?v=vdg9gkmWsEA
dla tych którzy nie wiedzą mangusta > wąż
stare to chyba wie kazdy...
no chyba ze jest burakiem
amrzero
Member
Posts: 1,962
Joined: Jan 15 2009
Gold
:
414.50
Warn: 10%
#725
Feb 24 2011 12:35pm
Quote (XkebeczX @ Feb 24 2011 06:33pm)
http://www.youtube.com/watch?v=vdg9gkmWsEA
dla tych którzy nie wiedzą mangusta > wąż
no prosze czyli tutaj wiekszy znaczy lepszy
Sqook
Member
Posts: 2,606
Joined: Feb 9 2011
Gold
:
220.00
#726
Feb 24 2011 12:36pm
Quote (Ekstaza @ Feb 24 2011 07:34pm)
rispekt dla twoich rodzicow, pewnie ciezko bylo im wy
c
hodowac takiego trola
ni ze stara cie tak na buraki wola to juz niemuisz sie chwalic
a skoro cie chodowali w stajni to tez zachowaj dla siebie...
Yugi
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold
:
134.00
#727
Feb 24 2011 12:40pm
Quote (Sqook @ Feb 24 2011 07:36pm)
ni ze stara cie tak na buraki wola to juz niemuisz sie chwalic
a skoro cie chodowali w stajni to tez zachowaj dla siebie...
jemu o błąd ortograficzny chodziło gimbusie, szpagatami z tego tematu bo zamkną
sprzedam pająki
Prezes
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 60%
#728
Feb 24 2011 12:42pm
Quote (XkebeczX @ 24 Feb 2011 19:33)
http://www.youtube.com/watch?v=vdg9gkmWsEA
dla tych którzy nie wiedzą mangusta > wąż
jaka ta kobra jest śliczna ja pierdole
i myśle że jakby spotkał żmije gabońską to by go ez pked cus ma takiego szota ze ojajebe mamo ojajebe
http://www.youtube.com/watch?v=iDzPyU0TDCA
zobacz ile ma ias ;d
HillOvCypress
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold
:
0.00
Warn: 30%
#729
Feb 24 2011 12:44pm
Quote (Yugi @ Feb 24 2011 06:40pm)
jemu o błąd ortograficzny chodziło gimbusie, szpagatami z tego tematu bo zamkną
sprzedam pająki
redukujesz hodowle?
Yugi
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold
:
134.00
#730
Feb 24 2011 12:47pm
Quote (HillOvCypress @ Feb 24 2011 07:44pm)
redukujesz hodowle?
sprzedaję wszystko i kupuję agamy
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
71
72
73
74
75
268
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact