d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev171727374755001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 15 2006
Gold: 16.05
Sep 16 2010 12:55pm
Rudnevs przechuj
Banned
Posts: 3,931
Joined: Apr 29 2010
Gold: 43.47
Warn: 40%
Sep 16 2010 12:55pm
; DDDDDDDDDDDD
brawo Lech brawo!
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Sep 16 2010 12:59pm
aha jeszcze jedno:

Quote (Go_0su @ Jul 21 2010 07:51pm)
hahahahahaahahahahahahaahahahaha xD


aka 1:6 z austria wieden
Member
Posts: 1,196
Joined: Apr 26 2010
Gold: 0.00
Sep 16 2010 01:02pm
ktos sie wybiera jutro na reymonta na wisle z korona na "otwarcie" stadionu ? :<
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 16 2010 01:03pm
spadam na Seville vs PSG :wub:
Member
Posts: 2,038
Joined: Jun 16 2010
Gold: 5.00
Sep 16 2010 01:03pm
Quote (PaleNisko69 @ Sep 16 2010 09:02pm)
ktos sie wybiera jutro na reymonta na wisle z korona na "otwarcie" stadionu ? :<


idz zobacz jak Andrzej wbija wam kilka bramek ;)
Member
Posts: 1,196
Joined: Apr 26 2010
Gold: 0.00
Sep 16 2010 01:08pm
Quote (jedz_mi_z_dupy @ Sep 16 2010 09:03pm)
idz zobacz jak Andrzej wbija wam kilka bramek ;)


Nie otrzymalem odpowiedzi na moje pytanie, tak wiec sugeruje na zrobienie tego co masz w name + tego slynnego na 11 liter, zaczynajacego sie na W
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Sep 16 2010 01:15pm
Ile osób z Lecha było na sektorze?
Member
Posts: 2,038
Joined: Jun 16 2010
Gold: 5.00
Sep 16 2010 01:23pm
Quote (Pito @ Sep 16 2010 09:15pm)
Ile osób z Lecha było na sektorze?


pewnie koło 1k ; <
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Sep 16 2010 05:02pm
Quote (Pito @ Sep 16 2010 07:15pm)
Ile osób z Lecha było na sektorze?


1573

tyle biletow sprzedano. pewnie jakas grupka wbila sie na rzyda, ale oficjalna liczba (na te musimy poczekac az wroca chlopaki z turynu) bedzie 1,5-1,6k
Go Back To Polska Topic List
Prev171727374755001Next
Closed New Topic New Poll