d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev17172737475717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Sep 24 2010 03:42pm
Quote (Maarthz @ 23 Sep 2010 18:39)
anime jest imbalanced ?  :huh:


czyt.WYJEBANE

NURARIHYON NO MAGO
ktos zna ten tytul? Gatunki: Akcja, Fantasy, Shounen, Supermoce
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Sep 24 2010 03:46pm
Quote (colos @ Sep 24 2010 10:42pm)
czyt.WYJEBANE

NURARIHYON NO MAGO
ktos zna ten tytul? Gatunki: Akcja, Fantasy, Shounen, Supermoce


nie znam
ale
sig <3
k-on > all





btw
skonczylem ogladac
wakfu ;'D
bajka ktora leci w polskiej tv mianowicie w zig zapie
ale, wyroznia sie tym, ze jest przeprowadzona z fabula od poczatku do konca #1
#2 wciaga jak sam chuj
#3 momentami plakalem ze smiechu ; d

innymi slowy, jak ktos chce fajny rozluzniajacy seans
to polecam : D

biore sie za ogladanie nodame cantabile chyba juz 6sty raz ;'D
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Sep 24 2010 03:52pm
Quote (JarooJas @ 24 Sep 2010 22:46)
nie znam
ale
sig <3
k-on > all





btw
skonczylem ogladac
wakfu ;'D
bajka ktora leci w polskiej tv mianowicie w zig zapie
ale, wyroznia sie tym, ze jest przeprowadzona z fabula od poczatku do konca #1
#2 wciaga jak sam chuj
#3 momentami plakalem ze smiechu ; d

innymi slowy, jak ktos chce fajny rozluzniajacy seans
to polecam : D

biore sie za ogladanie nodame cantabile chyba juz 6sty raz ;'D


jakos nie mam checi ogladac drugiej serii,nie zaczalem nawet ova z 1szej,wciagnalem sie w katekyo hitman reborn
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Sep 24 2010 04:01pm
Quote (colos @ Sep 24 2010 10:52pm)
jakos nie mam checi ogladac drugiej serii,nie zaczalem nawet ova z 1szej,wciagnalem sie w katekyo hitman reborn


hmmm
druga seria jest rownie zabawna i rozrywkowa, nie raz wybuchalem smiechem : D
ale jedna zasadnicza, w sumie dla mnie najwazniejsza, mniejszy naklad na muzyke
tj na ich gre
w calej serii moze 2 razy zagraly ?_?
takie pierdolenie o herbatce i masle z margarynÄ…
co nie zmienia faktu iz pozycja obowiazkowa!

a tego
katekyo hitman reborn
nie ogladalem : d
mamy calkiem inne gusta



bym zapomnial jeszcze
ogladalem aria the animation
polecam!
Animka ktora pokazuje "cuda" dnia codziennego
czyli rzeczy proste ktorych nie widzimy, a jednak sa podstawa zycia ^^
bardzo prosta ciepla i dosc spokojna seria :)

Quote (lszcz @ Sep 24 2010 11:02pm)
LUBIE MANGOWE PORNO


:(

This post was edited by JarooJas on Sep 24 2010 04:02pm
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Sep 24 2010 04:02pm
LUBIE MANGOWE PORNO
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Sep 24 2010 04:10pm
Quote (JarooJas @ 24 Sep 2010 23:01)
hmmm
druga seria jest rownie zabawna i rozrywkowa, nie raz wybuchalem smiechem : D
ale jedna zasadnicza, w sumie dla mnie najwazniejsza, mniejszy naklad na muzyke
tj na ich gre
w calej serii moze 2 razy zagraly ?_?
takie pierdolenie o herbatce i masle z margarynÄ…
co nie zmienia faktu iz pozycja obowiazkowa!

a tego
katekyo hitman reborn
nie ogladalem : d
mamy calkiem inne gusta



bym zapomnial jeszcze
ogladalem aria the animation
polecam!
Animka ktora pokazuje "cuda" dnia codziennego
czyli rzeczy proste ktorych nie widzimy, a jednak sa podstawa zycia ^^
bardzo prosta ciepla i dosc spokojna seria :)



:(


bo na ogol wole dlugie anime, ktore maja duzo epkow jak naruto/bleach.Takim anime jest katekyo hitman reborn,przez 20 pierwszych epkow sie malo dzieje co odrzuca ale pozniej sie akcja rozwija,mozna sie posmiac ;d
jezeli anime krotkie,to musi byc komedia
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Sep 24 2010 04:29pm
Zaczalem ogladac Shiki i tak jak nigdy nie ruszaly mnie horrory anime, tak dzis bede mial chyba problemy z zasnieciem :<
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Sep 24 2010 04:31pm
Quote (Saygon @ 24 Sep 2010 23:29)
Zaczalem ogladac Shiki i tak jak nigdy nie ruszaly mnie horrory anime, tak dzis bede mial chyba problemy z zasnieciem :<


gl hf :D
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Sep 24 2010 04:31pm
Quote (lszcz @ Sep 25 2010 12:02am)
LUBIE MANGOWE PORNO


Ta informacja odmienila moje zycie.
Member
Posts: 3,008
Joined: May 8 2010
Gold: 0.00
Warn: 30%
Sep 24 2010 05:38pm
nie podoba mi sie ta manga a zwlaszcza te tempe historyjki :<
Go Back To Polska Topic List
Prev17172737475717Next
Add Reply New Topic New Poll