Quote (colos @ Sep 24 2010 10:52pm)
jakos nie mam checi ogladac drugiej serii,nie zaczalem nawet ova z 1szej,wciagnalem sie w katekyo hitman reborn
hmmm
druga seria jest rownie zabawna i rozrywkowa, nie raz wybuchalem smiechem : D
ale jedna zasadnicza, w sumie dla mnie najwazniejsza, mniejszy naklad na muzyke
tj na ich gre
w calej serii moze 2 razy zagraly ?_?
takie pierdolenie o herbatce i masle z margarynÄ…
co nie zmienia faktu iz pozycja obowiazkowa!
a tego
katekyo hitman reborn
nie ogladalem : d
mamy calkiem inne gusta
bym zapomnial jeszcze
ogladalem aria the animation
polecam!
Animka ktora pokazuje "cuda" dnia codziennego
czyli rzeczy proste ktorych nie widzimy, a jednak sa podstawa zycia ^^
bardzo prosta ciepla i dosc spokojna seria

Quote (lszcz @ Sep 24 2010 11:02pm)
LUBIE MANGOWE PORNO
This post was edited by JarooJas on Sep 24 2010 04:02pm