d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Temat Dla Ludzi Palących Papierosy
Prev17172737475222Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,206
Joined: Feb 22 2006
Gold: 104.73
Apr 27 2010 12:46am
Nikt z Was sam nie kręci fajek?
Właśnie idę do tabaka po nową paczkę tytoniu. Wg mnie smakują dużo lepiej i wychodzi dużo taniej.
Member
Posts: 1,125
Joined: Apr 6 2010
Gold: 4.00
Warn: 60%
Apr 27 2010 12:57am
smakuje lepiej jak kupisz dobry tyton, a dobry tyton nie koniecznie jest tanszy od paczki szlugow
Member
Posts: 15,779
Joined: Aug 31 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 27 2010 12:57am
Quote (urborg @ Apr 27 2010 06:46am)
Nikt z Was sam nie kręci fajek?
Właśnie idę do tabaka po nową paczkę tytoniu. Wg mnie smakują dużo lepiej i wychodzi dużo taniej.



ja krece sam fajki :)


obecnie mam ten:


This post was edited by bartez_rulez on Apr 27 2010 12:59am
Member
Posts: 4,015
Joined: Jul 18 2005
Gold: 0.00
Apr 27 2010 12:59am
A ja rzucilem i chuj.
Banned
Posts: 8,678
Joined: Dec 12 2008
Gold: 0.00
Warn: 50%
Apr 27 2010 01:11am
osobiscie lubie malboro frost :P
Member
Posts: 1,125
Joined: Apr 6 2010
Gold: 4.00
Warn: 60%
Apr 27 2010 01:15am
frosty/mentole/ice sux !!!
Banned
Posts: 8,678
Joined: Dec 12 2008
Gold: 0.00
Warn: 50%
Apr 27 2010 01:15am
Quote (Qivi @ 27 Apr 2010 09:15)
frosty/mentole/ice sux !!!


:angry:
Banned
Posts: 8,678
Joined: Dec 12 2008
Gold: 0.00
Warn: 50%
Apr 27 2010 02:04am
wlasnie wrocilem z fajka :D
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Apr 27 2010 04:36am
Quote (Maarth @ 27 Apr 2010 09:11)
osobiscie lubie malboro frost :P


Nie palilem ich jeszcze, ale nie przepadam za takim smakiem fajek.
Raz na jakis czas zapale jakiegos mentola czy icea.
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
May 10 2010 08:45am
Przed chwila zakupilem 20ki gold i wlasnie odpalam fajke ^_^
Go Back To Polska Topic List
Prev17172737475222Next
Add Reply New Topic New Poll