☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Temat Dla Ludzi Palących Papierosy
Prev
1
71
72
73
74
75
222
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 50443
Replies: 2219
Track Topic
urborg
Member
Posts: 2,206
Joined: Feb 22 2006
Gold
:
104.73
#721
Apr 27 2010 12:46am
Nikt z Was sam nie kręci fajek?
Właśnie idę do tabaka po nową paczkę tytoniu. Wg mnie smakują dużo lepiej i wychodzi dużo taniej.
Qivi
Member
Posts: 1,125
Joined: Apr 6 2010
Gold
:
4.00
Warn: 60%
#722
Apr 27 2010 12:57am
smakuje lepiej jak kupisz dobry tyton, a dobry tyton nie koniecznie jest tanszy od paczki szlugow
bartez_rulez
Member
Posts: 15,779
Joined: Aug 31 2005
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#723
Apr 27 2010 12:57am
Quote (urborg @ Apr 27 2010 06:46am)
Nikt z Was sam nie kręci fajek?
Właśnie idę do tabaka po nową paczkę tytoniu. Wg mnie smakują dużo lepiej i wychodzi dużo taniej.
ja krece sam fajki
obecnie mam ten:
This post was edited by bartez_rulez on Apr 27 2010 12:59am
Rufek
Member
Posts: 4,015
Joined: Jul 18 2005
Gold
:
0.00
#724
Apr 27 2010 12:59am
A ja rzucilem i chuj.
Maarth
Banned
Posts: 8,678
Joined: Dec 12 2008
Gold
:
0.00
Warn: 50%
#725
Apr 27 2010 01:11am
osobiscie lubie malboro frost
Qivi
Member
Posts: 1,125
Joined: Apr 6 2010
Gold
:
4.00
Warn: 60%
#726
Apr 27 2010 01:15am
frosty/mentole/ice sux !!!
Maarth
Banned
Posts: 8,678
Joined: Dec 12 2008
Gold
:
0.00
Warn: 50%
#727
Apr 27 2010 01:15am
Quote (Qivi @ 27 Apr 2010 09:15)
frosty/mentole/ice sux !!!
Maarth
Banned
Posts: 8,678
Joined: Dec 12 2008
Gold
:
0.00
Warn: 50%
#728
Apr 27 2010 02:04am
wlasnie wrocilem z fajka
crunk_mp
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold
:
984.30
#729
Apr 27 2010 04:36am
Quote (Maarth @ 27 Apr 2010 09:11)
osobiscie lubie malboro frost
Nie palilem ich jeszcze, ale nie przepadam za takim smakiem fajek.
Raz na jakis czas zapale jakiegos mentola czy icea.
crunk_mp
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold
:
984.30
#730
May 10 2010 08:45am
Przed chwila zakupilem 20ki gold i wlasnie odpalam fajke
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
71
72
73
74
75
222
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact