d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev171727374751680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 27 2009 05:49am
Quote (Elder33 @ Thu, 27 Aug 2009, 13:44)
Mam to samo na szamance... ale nie zmieniam rasy.


pewnie dlatego ze ... nie masz wyboru? :P

Quote (Elder33 @ Thu, 27 Aug 2009, 13:44)


7775 :P


spoczko, jak tylko mi sie uda gdzies wowa odpalic to cie pocisne k, chefa zrobie i przegonie wszystkich
Member
Posts: 4,379
Joined: May 5 2006
Gold: 300.00
Aug 27 2009 05:53am
Quote (cOr @ Thu, Aug 27 2009, 11:49am)
pewnie dlatego ze ... nie masz wyboru? :P

No mógłbym w dalekiej przyszłości (Cataclysm) myśleć o male dwarf - ale grywam zasadniczo w elemental specu. W enhancement dwarf miałby fajny racial - macki afaik.
Ogólnie - ja jestem przeciwny tym cudom blizza, tj. zmiany rasy, płci a tymbardziej strony konfliktu.

This post was edited by Elder33 on Aug 27 2009 05:54am
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 27 2009 06:03am
Quote (Elder33 @ Thu, 27 Aug 2009, 13:53)
No mógłbym w dalekiej przyszłości (Cataclysm) myśleć o male dwarf - ale grywam zasadniczo w elemental specu. W enhancement dwarf miałby fajny racial - macki afaik.
Ogólnie - ja jestem przeciwny tym cudom blizza, tj. zmiany rasy, płci a tymbardziej strony konfliktu.


jakbym gral rasa ktora mi sie podoba (human) to bym nie mowil nic a jako ze draenejka wyglada z tarcza jak wyglada to cos chce zrobic z tym. ogolnie to nigdy nie mial byc moj main dlateog wzialem cos takiego. ale ooglnie dobre te zmiany, nic juz nie jest wiazace. kazdy mzoe zalowac swojego wyboru a tak to da sie wszystko odwrocic
Member
Posts: 5,858
Joined: Jun 17 2009
Gold: 80.00
Aug 27 2009 06:03am
'amrizia has promoted macioch to class leader'

czesc
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Aug 27 2009 06:43am
Quote (pan_telewizor @ Thu, Aug 27 2009, 12:03pm)
'amrizia has promoted macioch to class leader'

czesc


gz, a jaka klasa? ;d
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold: 0.32
Aug 27 2009 06:45am
Quote (pan_telewizor @ Thu, Aug 27 2009, 12:03pm)
'amrizia has promoted macioch to class leader'

czesc


still aids k
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Aug 27 2009 06:48am
Quote (xxxRedxxx @ Thu, Aug 27 2009, 02:43pm)
gz, a jaka klasa? ;d


elektryk

































nie, mag
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Aug 27 2009 06:55am
My wczoraj kociare i razora do glory jebnęliśmy. Jeszcze 3 achi i będzie drake :S. Jakbyście mieli ustawić yoga +1, freye 3d i mimiriona w kolejności od najłatwiejszego do najtrudniejszego to jak byście ustawili?

Moim zdaniem Mimirion->Freya 3d-> Yogg, ale planujemy zacząć od Freyi.
Member
Posts: 5,858
Joined: Jun 17 2009
Gold: 80.00
Aug 27 2009 07:17am
Quote (xxxRedxxx @ Thu, Aug 27 2009, 02:43pm)
gz, a jaka klasa? ;d


mage
prawde mowiac to z magami w gildii mamy o tyle dobrze, ze nie potrzebujemy cla, wiec rollowalismy o to kto bedzie ;D
Banned
Posts: 1,202
Joined: Jul 17 2007
Gold: 0.01
Warn: 20%
Aug 27 2009 07:18am
nie probowalem tych achikow na 25, ale patrzac na progress gildii z mojego serwera to dobrze okresliles poziom trudnosci :)
ja za to sie pochwale, ze w mojej gildii dostalem membera. podobno najszybciej w historii gildii ^^ (znajomy dolaczyl do niej 2 tyg przede mna i nadal initiate :P)


This post was edited by melua on Aug 27 2009 07:19am
Go Back To Polska Topic List
Prev171727374751680Next
Closed New Topic New Poll