Quote (Unsatiable @ Aug 9 2013 07:45pm)
DOBRE! Musze zaznaczyc, ze gdyby nie moja gra vayne, to rengar, teemo i blitz nic by nie zrobili, a Ty veigarem cos tam moze zadawales, ale to mi przeciwnicy chieli lizac buty.
tak, a teraz opowiedz nam jak grałeś kennenem kiedy ja podrzynałem gardła zedem, władcą cieni!