☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev
1
70
71
72
73
74
1715
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 334393
Replies: 17149
Track Topic
kaaba
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold
:
950.00
Warn: 20%
#711
Nov 19 2012 11:33am
Quote (vipszczur @ 19 Nov 2012 16:37)
jak to jest teraz, jak sie wystawi za wiecej to nikt nie kupi?>
ma ktos na sprzedaz miskturki zdrowia po niskiej cenie? kupilbym troche
ja mam odezwij sie kolo 21
adziOL
Banned
Posts: 6,178
Joined: Sep 4 2011
Gold
:
500.00
Warn: 20%
#712
Nov 19 2012 11:44am
Quote (vipszczur @ Nov 19 2012 05:37pm)
jak to jest teraz, jak sie wystawi za wiecej to nikt nie kupi?>
ma ktos na sprzedaz miskturki zdrowia po niskiej cenie? kupilbym troche
mam
vipszczur
Member
Posts: 7,680
Joined: Apr 1 2007
Gold
:
97.84
#713
Nov 19 2012 12:22pm
Quote (kaaba @ 19 Nov 2012 18:33)
ja mam odezwij sie kolo 21
Quote (adziOL @ 19 Nov 2012 18:44)
mam
po ile za sztuke albo pack?
kaaba
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold
:
950.00
Warn: 20%
#714
Nov 19 2012 12:35pm
Quote (vipszczur @ 19 Nov 2012 18:22)
po ile za sztuke albo pack?
Mam kolo 800.100 = 15k
This post was edited by kaaba on Nov 19 2012 12:36pm
misiek_te
Member
Posts: 17,135
Joined: Feb 13 2006
Gold
:
0.00
#715
Nov 19 2012 12:36pm
vipszczur dam Ci z 500 za free, odezwij się na bnecie.
myr00n
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold
:
0.00
#716
Nov 19 2012 01:04pm
Quote (vipszczur @ 19 Nov 2012 17:37)
jak to jest teraz, jak sie wystawi za wiecej to nikt nie kupi?>
ma ktos na sprzedaz miskturki zdrowia po niskiej cenie
? kupilbym troche
Ty tak poważnie ?:D
DrCox
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold
:
67.00
#717
Nov 19 2012 01:07pm
Quote (myr00n @ Nov 19 2012 08:04pm)
Ty tak poważnie ?:D
moze nie gra tankiem to troche mu tego schodzi, a taniej wyjdzie kupic hurtowo od kogos niz u npc
Keisper
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold
:
434.00
#718
Nov 19 2012 01:08pm
Nie ma emotek nie ma ironii
myr00n
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold
:
0.00
#719
Nov 19 2012 01:09pm
Quote (Keisper @ 19 Nov 2012 20:08)
Nie ma emotek nie ma ironii
Ty lepiej zajrzyj do innego topicu
Pingu_Hv
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold
:
21.37
#720
Nov 19 2012 01:57pm
Znudziło mi się latanie na klucze, gdzie się lata jakieś mf runy ?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
70
71
72
73
74
1715
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact