Quote (miton84 @ 14 Dec 2012 12:22)
25lvl monk
17lvl barb
22lvl wizz
wiec od zera nie mam kim zaczynac
jak dobijesz do 25 to mozemy razem lecieć, moze sie ktos dolaczy jeszcze

No ja bedę koło 18 w domu to mozemy cos poleciec

Quote (adziOL @ 14 Dec 2012 12:22)
ja mam 8lvl i chetnie z kims pogram, bo samemu nudno na hc

adzi#2249 jak cos

No spoko jak teraz nie grasz to pozniej mozemy poleciec

No chyba ze grasz w tym momencie