d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Hardcore
Prev17071727374116Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Dec 14 2012 04:44am
Quote (miton84 @ 14 Dec 2012 12:22)
25lvl monk
17lvl barb
22lvl wizz
wiec od zera nie mam kim zaczynac
jak dobijesz do 25 to mozemy razem lecieć, moze sie ktos dolaczy jeszcze :)


No ja bedę koło 18 w domu to mozemy cos poleciec :D

Quote (adziOL @ 14 Dec 2012 12:22)
ja mam 8lvl i chetnie z kims pogram, bo samemu nudno na hc :D adzi#2249 jak cos :)


No spoko jak teraz nie grasz to pozniej mozemy poleciec :D No chyba ze grasz w tym momencie :p
Banned
Posts: 6,178
Joined: Sep 4 2011
Gold: 500.00
Warn: 20%
Dec 14 2012 04:45am
Quote (HavinGSeX @ Dec 14 2012 11:44am)
No ja bedę koło 18 w domu to mozemy cos poleciec :D



No spoko jak teraz nie grasz to pozniej mozemy poleciec :D No chyba ze grasz w tym momencie :p


nie gram bo samemu mi sie nie chce meczyc hc :D pozniej chetnie pykne o ile macie cos z podobnym lvl do mojego :)
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Dec 14 2012 05:05am
Quote (adziOL @ 14 Dec 2012 12:45)
nie gram bo samemu mi sie nie chce meczyc hc :D pozniej chetnie pykne o ile macie cos z podobnym lvl do mojego :)


No lvl 8 nie trudno zrobic w 5-10 min :D Jak przyjde do domu to się odezwe i cos polecimy :D
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Dec 15 2012 07:31am
jak ktos ma przyzwoitego monka poprosze link do profilu


Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Dec 15 2012 07:40am
Quote (rollen @ 15 Dec 2012 15:31)
jak ktos ma przyzwoitego monka poprosze link do profilu


ja niestety nie pomoge :(
7 raz robie monka (34lvl dopiero) - moze do 7 razy sztuka? :rolleyes:
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Dec 16 2012 05:20am
Quote (miton84 @ 15 Dec 2012 14:40)
ja niestety nie pomoge :(
7 raz robie monka (34lvl dopiero) - moze do 7 razy sztuka?  :rolleyes:


to moze diabloprogres linka do monka hc

act 3 inferno jestem atm

This post was edited by rollen on Dec 16 2012 05:21am
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Dec 16 2012 09:08am
nareszcie cos ruszylo belial ghom i asmodan inferno dead i 2 legendary




ile taka furia?
Member
Posts: 39,681
Joined: Jun 8 2006
Gold: 856.20
Dec 16 2012 12:54pm
Quote (rollen @ 16 Dec 2012 16:08)
nareszcie cos ruszylo  belial ghom i asmodan inferno dead  i 2 legendary


http://pics.tinypic.pl/i/00221/x7qwz2km4ak1.jpg

ile taka furia?


:fume: ja a1 a2 a3 bez legendy
chetnie z kims pogram inferno, wd 35k dps

This post was edited by Qu1kSilv3r on Dec 16 2012 01:11pm
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Dec 16 2012 02:08pm
Quote (Qu1kSilv3r @ 16 Dec 2012 19:54)
:fume:  ja a1 a2 a3 bez legendy
chetnie z kims pogram inferno, wd 35k dps


dodaj arsenal hasz 2121
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Dec 16 2012 03:12pm


This post was edited by rollen on Dec 16 2012 03:14pm
Go Back To Polska Topic List
Prev17071727374116Next
Add Reply New Topic New Poll