Quote (Tomeczek @ 22 Sep 2011 17:31)
pewnie ze pojdzie
co do ramu jak nie bedziesz robil jakiegos ekstremalnego oc na tych pamieciach nie widze powodu dla ktorego masz dokladac do tego kase
on sie pytal czy bede podkrecal procka ze chce takie drogie chlodzenie

dal jakies tansze.
mam zamiar tylko grac na spokojnie

na full detalach

choc zapewne BF3 na full nie poleci

No to kupie tego gtx560 i 4gb goodramu, zawsze zostana mi jeszcze 3 sloty to mozna dokupic wiecej

ale nie widze sensu.
e/ i najlepsze jest to ze chca 100zł za złozenie PC w24h

jak mam kolesia ktory mi to zrobi w chwile moment za 4'pak lecha xD
This post was edited by nerok on Sep 22 2011 09:36am