d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Komputer: Czesci, Oprogramowanie, Itp > Temat Oficjalny W 100%
Prev17071727374875Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Sep 22 2011 09:22am
no tylko nikt nie ma radka z 2gb ;/ same z 1g..no i on jako gracz polecal tego gtx, i teraz jestem w czarnej dupie.
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Sep 22 2011 09:25am
Quote (nerok @ Sep 22 2011 05:22pm)
no tylko nikt nie ma radka z 2gb ;/ same z 1g..no i on jako gracz polecal tego gtx, i teraz jestem w czarnej dupie.


no to bierz geforca obie karty sa bardzo dobre
a tego kolesia nie sluchaj za bardzo bo polecajac kingstony w zamian goodrama pokazuje jaki z niego "gracz"
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Sep 22 2011 09:27am
Quote (nerok @ Sep 22 2011 04:22pm)
no tylko nikt nie ma radka z 2gb ;/ same z 1g..no i on jako gracz polecal tego gtx, i teraz jestem w czarnej dupie.


http://www.benchmark.pl/komparator-gpu.html
tutaj sobie sprawdz :D
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Sep 22 2011 09:28am
Quote (Tomeczek @ 22 Sep 2011 17:25)
no to bierz geforca obie karty sa bardzo dobre
a tego kolesia nie sluchaj za bardzo bo polecajac kingstony w zamian goodrama pokazuje jaki z niego "gracz"


no on powiedzial ze ram tez musi byc dobrze chlodzony xD i ze poleca goodramy kobieta ktore pracuja tylko na wordzie a nie graja w gry :D
czyli na tym geforce BF3 tez pojdzie ? -_-
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Sep 22 2011 09:31am
Quote (nerok @ Sep 22 2011 05:28pm)
no on powiedzial ze ram tez musi byc dobrze chlodzony xD i ze poleca goodramy kobieta ktore pracuja tylko na wordzie a nie graja w gry :D
czyli na tym geforce BF3 tez pojdzie ? -_-


pewnie ze pojdzie
co do ramu jak nie bedziesz robil jakiegos ekstremalnego oc na tych pamieciach nie widze powodu dla ktorego masz dokladac do tego kase
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Sep 22 2011 09:34am
Quote (Tomeczek @ 22 Sep 2011 17:31)
pewnie ze pojdzie
co do ramu jak nie bedziesz robil jakiegos ekstremalnego oc na tych pamieciach nie widze powodu dla ktorego masz dokladac do tego kase


on sie pytal czy bede podkrecal procka ze chce takie drogie chlodzenie :D dal jakies tansze.
mam zamiar tylko grac na spokojnie :D na full detalach :P choc zapewne BF3 na full nie poleci ;)
No to kupie tego gtx560 i 4gb goodramu, zawsze zostana mi jeszcze 3 sloty to mozna dokupic wiecej :P ale nie widze sensu.

e/ i najlepsze jest to ze chca 100zł za złozenie PC w24h :rofl: jak mam kolesia ktory mi to zrobi w chwile moment za 4'pak lecha xD

This post was edited by nerok on Sep 22 2011 09:36am
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 22 2011 09:49am
Quote (nerok @ 22 Sep 2011 17:34)
on sie pytal czy bede podkrecal procka ze chce takie drogie chlodzenie :D dal jakies tansze.
mam zamiar tylko grac na spokojnie :D na full detalach :P choc zapewne BF3 na full nie poleci ;)
No to kupie tego gtx560 i 4gb goodramu, zawsze zostana mi jeszcze 3 sloty to mozna dokupic wiecej :P ale nie widze sensu.

e/ i najlepsze jest to ze chca 100zł za złozenie PC w24h  :rofl: jak mam kolesia ktory mi to zrobi w chwile moment za 4'pak lecha xD


lol 100 zł. w ESC ( esc.pl ) skladaja kompa + instaluja wszystko co potrzebne + testuja za free.

This post was edited by zYwi3c on Sep 22 2011 09:49am
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Sep 22 2011 10:28am
Quote (nerok @ Sep 22 2011 04:34pm)
on sie pytal czy bede podkrecal procka ze chce takie drogie chlodzenie :D dal jakies tansze.
mam zamiar tylko grac na spokojnie :D na full detalach :P choc zapewne BF3 na full nie poleci ;)
No to kupie tego gtx560 i 4gb goodramu, zawsze zostana mi jeszcze 3 sloty to mozna dokupic wiecej :P ale nie widze sensu.

e/ i najlepsze jest to ze chca 100zł za złozenie PC w24h  :rofl: jak mam kolesia ktory mi to zrobi w chwile moment za 4'pak lecha xD


chłodzenie nie zmieniaj
lepsze sie przyda zawsze ;]
tez za tyle samo skladam kompy jak ktos do mnie przyniesie :DD
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Sep 22 2011 11:11am
Quote (nerok @ Sep 22 2011 05:34pm)
on sie pytal czy bede podkrecal procka ze chce takie drogie chlodzenie :D dal jakies tansze.
mam zamiar tylko grac na spokojnie :D na full detalach :P choc zapewne BF3 na full nie poleci ;)
No to kupie tego gtx560 i 4gb goodramu, zawsze zostana mi jeszcze 3 sloty to mozna dokupic wiecej :P ale nie widze sensu.

e/ i najlepsze jest to ze chca 100zł za złozenie PC w24h :rofl: jak mam kolesia ktory mi to zrobi w chwile moment za 4'pak lecha xD


jakie chlodzenie chcesz kupic?
kompa przeciez samemu mozna zlozyc wstarczy troche zdolnosci manualnych i srubokret :D
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Sep 22 2011 11:14am
Quote (Tomeczek @ 22 Sep 2011 19:11)
jakie chlodzenie chcesz kupic?
kompa przeciez samemu mozna zlozyc wstarczy troche zdolnosci manualnych i srubokret :D


nie podam Ci dokladnej nazy xD bo nie pamietam ;)
Nigdy tego nie robilem, myslisz dam rade sam ??
Go Back To Polska Topic List
Prev17071727374875Next
Add Reply New Topic New Poll