d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev17071727374125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Oct 6 2010 12:51pm
Chyba zmienię sobie termin na 15, cuz mam wtedy wolny dzień i nie będzie stresu, że po zajęciach na egzamin lecę.
Member
Posts: 37,698
Joined: Mar 22 2009
Gold: 1.00
Oct 6 2010 02:07pm
zdane nareszcie :)

udalo mi sie pojechac bez stresu i ani jednego bledu podczas jazdy nie popelnilem :)
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Oct 6 2010 02:08pm
Quote (kabzel @ 6 Oct 2010 22:07)
zdane nareszcie :)

udalo mi sie pojechac bez stresu i ani jednego bledu podczas jazdy nie popelnilem :)


gz, za ktorym razem? B)
ja jeszcze na 3 sie nie zapisalem :|
Member
Posts: 37,698
Joined: Mar 22 2009
Gold: 1.00
Oct 6 2010 02:09pm
Quote (Promote @ 6 Oct 2010 22:08)
gz, za ktorym razem? B)
ja jeszcze na 3 sie nie zapisalem :|


4

ja 3 mialem miesiac temu
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Oct 6 2010 02:11pm
Quote (kabzel @ 6 Oct 2010 22:09)
4

ja 3 mialem miesiac temu


ja musze przyznac, ze nie mam odpowiedniej motywacji na to 3 podejscie - szczegolnie, ze szkoda mi teraz pieniedzy bo mam inne wydatki to do tego dochodzi jeszcze moje lenistwo :D
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Oct 6 2010 02:13pm
nie wiem jak mozna nie zdac za 1 razem :(
Member
Posts: 37,698
Joined: Mar 22 2009
Gold: 1.00
Oct 6 2010 02:16pm
Quote (Tomeczek @ 6 Oct 2010 22:13)
nie wiem jak mozna nie zdac za 1 razem :(



nie jestes wart procentow ^^

Quote (Promote @ 6 Oct 2010 22:11)
ja musze przyznac, ze nie mam odpowiedniej motywacji na to 3 podejscie - szczegolnie, ze szkoda mi teraz pieniedzy bo mam inne wydatki to do tego dochodzi jeszcze moje lenistwo :D


ja jak 3 raz upierdolilem to tez nie mialem ochoty jechac tam z powrotem :(

Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Oct 6 2010 02:21pm
Quote (Tomeczek @ 6 Oct 2010 22:13)
nie wiem jak mozna nie zdac za 1 razem :(


normalnie, ktos ma wieksze predyspozycje a ktos ma mniejsze - najlepszy jest fakt ze wsiada taki 'kierowca' co zdal za 1 razem prawko i mysli sobie jakim to on prze nie jest i kasuje samochod na pierwszym drzewie :)
przyklad z zycia wziety - znajoma zdala za pierwszym razem okolo 2 miesiace temu a w ta niedziele potracila faceta na przejsciu ( skrzyzowanie ze swiatlami ) ... ja bym chcial zeby prawo jazdy bylo przyznawane rowniez na podstawie testow psychologicznych - moge sie zalozyc ze polowa z tych ludzi co przyfarcila egzamin za pierwszym razem nie zostalaby do niego dopuszczona B)
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 6 2010 10:36pm
ponawiam pytanie: po pozytywnym egzaminie praktycznym teraz juz sie czeka na prawko?? czy jeszcze trzeba sie gdzies udac??
Member
Posts: 701
Joined: Nov 15 2009
Gold: 4.88
Oct 6 2010 11:32pm
4 października zdałem prawo jazdy na kat. A za pierwszym podejściem.

poproszę tą stronę na której się sprawdzało kiedy plastik jest do odebrana

a i co zrobią z moim starym prawkiem? Pani przetnie róg i wyda mi nowe?

This post was edited by UmiemZnikac on Oct 6 2010 11:33pm
Go Back To Polska Topic List
Prev17071727374125Next
Add Reply New Topic New Poll