Quote (Tomeczek @ 6 Oct 2010 22:13)
nie wiem jak mozna nie zdac za 1 razem

nie jestes wart procentow ^^
Quote (Promote @ 6 Oct 2010 22:11)
ja musze przyznac, ze nie mam odpowiedniej motywacji na to 3 podejscie - szczegolnie, ze szkoda mi teraz pieniedzy bo mam inne wydatki to do tego dochodzi jeszcze moje lenistwo

ja jak 3 raz upierdolilem to tez nie mialem ochoty jechac tam z powrotem
