d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rozmowy Nocą > Temat Aktywny Tylko W Godzinach 22-7
Prev170717273742653Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 11 2010 04:24pm
Quote (MadZombie @ 11 Aug 2010 18:18)
Nie pamiętasz BARBARZYŃCY :<



Wstałem o 17, było super ; d Nikt mi cały dzień dupy nie truł.


a już wiem ^_^
Quote (Druciak @ 11 Aug 2010 18:16)
e tam

co u waZ dziś słychać :D


nic ciekawego
byłem w kosza trochre pograc pogralem w odst na sexboxie troche i plu jedynkuje
dłużej bym pogral ale upał jak squrwesyn
Member
Posts: 2,449
Joined: Nov 10 2009
Gold: 158.73
Warn: 20%
Aug 11 2010 04:24pm
Zgadzam się, ale wydaje mi się, że multi :<

Jak jeszcze robiłem na stoczni to pamiętam, jak do kańciapy (byłem cieciem) wpadł typ, nie wiem czy miał 1,5 czy 2 promile, ale jak się złapał drzwi to se przytrzasnął głowę razem z nimi :?
ostatecznie dzwonił do żony co by powiedzieć, że będzie 2 godziny później ( już był 3 godziny po czasie wyjścia)...
jak się przypomni to zaposktuję coś, bo jestem pijany i nie pamiętam

e/ a ja byłem na piweie z kolegami na plaży, było 46 osób :>

This post was edited by Axel_PL on Aug 11 2010 04:25pm
Member
Posts: 8,994
Joined: Feb 25 2009
Gold: 1,600.00
Aug 11 2010 04:24pm
Quote (jedz_mi_z_dupy @ Aug 11 2010 10:23pm)
no hej hejka


posilony?
Member
Posts: 7,651
Joined: Nov 26 2006
Gold: 2.83
Aug 11 2010 04:25pm
Motywy z pracy? hmmm, np. pracując na stacji paliw wyszedłem zatankować kobietę (bo sama nawet nie raczyła spróbować). Podchodząc już widzę, że podjechała nie z tej strony co ma wlew, a że daleko podjechała to pistolet nie sięgnie, więc mówię żeby przejechała z drugiej strony, a ta typiara do przodu, nawrotka i dopiero podjeżdża z drugiej strony. Oczywko po nawrotce znowu wlew był po złej stronie. Ze 3-4 przypadki ogółem takie miałem. IQ myślę na poziomie prędkości neta przez modem 10 lat temu.
Member
Posts: 4,242
Joined: Mar 4 2006
Gold: 20.00
Warn: 100%
Aug 11 2010 04:25pm
Quote (Patryk1991 @ 11 Aug 2010 23:13)
nie zabardzo
mam krotko falową pamięc :(


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=46767042&f=230&o=0

Piszę poprawnie po polsku!
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Aug 11 2010 04:26pm
Quote (roft @ 12 Aug 2010 00:25)


cze mejt
tico kupione ? :D
Member
Posts: 2,449
Joined: Nov 10 2009
Gold: 158.73
Warn: 20%
Aug 11 2010 04:27pm
zzaholokałstowane (LPG)?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 11 2010 04:29pm
Quote (roft @ 11 Aug 2010 18:25)


mam kase mam wszystko

co byście teraz zjedli ?
Member
Posts: 4,945
Joined: Jun 21 2009
Gold: 3,121.00
Aug 11 2010 04:30pm
czesc, szukam przyjaciol
Member
Posts: 2,038
Joined: Jun 16 2010
Gold: 5.00
Aug 11 2010 04:30pm
Quote (Patryk1991 @ Aug 12 2010 12:29am)
mam kase mam wszystko

co byście teraz zjedli ?


bigos
Go Back To Polska Topic List
Prev170717273742653Next
Closed New Topic New Poll