d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev170717273741019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Feb 8 2011 01:53pm
Quote (Kaam @ Feb 8 2011 08:52pm)
a zobacz jak on pokonuje te półokrągłe zakręty, jak jakiś tylny napęd


wiesz co pod koniec widać jak koleś wychodzi z zakrętu i robi niezłego burnouta
bardzo wyraźnie widać że dym idzie z przednich kół
Member
Posts: 6,910
Joined: Apr 11 2008
Gold: 0.00
Feb 8 2011 01:59pm
Quote (AlCapoone @ 8 Feb 2011 20:53)
wiesz co pod koniec widać jak koleś wychodzi z zakrętu i robi niezłego burnouta
bardzo wyraźnie widać że dym idzie z przednich kół


no ja wiem, ze to jest na pewno przód napęd, no ale kurwa, tak to mało ludzi potrafi
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Feb 8 2011 02:05pm
Quote (Kaam @ Feb 8 2011 08:59pm)
no ja wiem, ze to jest na pewno przód napęd, no ale kurwa, tak to mało ludzi potrafi


:thumbsup: w zimę opanowałem to dosyć dobrze :) ^^
Member
Posts: 6,910
Joined: Apr 11 2008
Gold: 0.00
Feb 9 2011 05:42am
Quote (AlCapoone @ 8 Feb 2011 21:05)
:thumbsup:  w zimę opanowałem to dosyć dobrze :) ^^


latanie na ręcznym na zaśnieżonym parkingu <5>
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Feb 9 2011 05:43am
moze ktos z krk zna dobrego elektryka samochodowego?
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Feb 9 2011 06:51am
Quote (Kaam @ Feb 9 2011 12:42pm)
latanie na ręcznym na zaśnieżonym parkingu <5>


na drodze po deszczu będzie podobnie ...
Member
Posts: 62,358
Joined: Dec 10 2008
Gold: 48,189.00
Feb 9 2011 06:57am
Wyciągam dzisiaj kawasaki :) Nareszcie wyszło słoneczko i jest suchy asfalt. Można śmigać :love:
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Feb 9 2011 07:02am
Quote (IlikeKFC @ Feb 9 2011 01:57pm)
Wyciągam dzisiaj kawasaki :) Nareszcie wyszło słoneczko i jest suchy asfalt. Można śmigać  :love:


:love: Jakie masz Kawasaki ??
Member
Posts: 62,358
Joined: Dec 10 2008
Gold: 48,189.00
Feb 9 2011 07:33am
Quote (AlCapoone @ 9 Feb 2011 15:02)
:love:  Jakie masz Kawasaki ??


vn 800 classic :)
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Feb 9 2011 07:34am
Quote (IlikeKFC @ Feb 9 2011 02:33pm)
vn 800 classic :)


też bym pojeździł ^^
Go Back To Polska Topic List
Prev170717273741019Next
Add Reply New Topic New Poll