Quote (cOr @ 7 Aug 2010 00:55)
gg dzis chlopaki, fajne teamowki byly ;]
ano calkiem nice, szczegolnie jestem zadowolony z tej platyny 3v3

e:
http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=141496ojajebie

nice turniej koreance hostuja

szczegolnie, jesli chodzi o prize pool. 85,700 $ dla zwyciezcy

pula nagrod 500,000$
This post was edited by fro5tbite on Aug 7 2010 02:47am