d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev17071727374495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,082
Joined: Feb 26 2007
Gold: 7,289.16
Aug 6 2010 02:09pm
czy sarra kerrigan jako królowa zergów kojaży wam się z boxxy królową 4chana xD?


mi tak :O
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
Aug 6 2010 03:07pm
Quote (m4rc1n3k @ 6 Aug 2010 19:21)
nie bo mi kumpla anglia porwala


Dzienki :wub: kochany jesteś :wub: jak wrócę 21 odrazu zaczynam mlucic :wub:
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 6 2010 04:55pm
gg dzis chlopaki, fajne teamowki byly ;]
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 6 2010 11:08pm
Quote (SchoolOfRock @ Aug 6 2010 08:06pm)
Moglby ktos mi napisac jaka dobra taktyke do 2vs2? chce grac z kumplem


Mass lingi + maroudery.

http://www.youtube.com/watch?v=bQsumSJN-Y8&feature=player_embedded :D

This post was edited by kefir on Aug 6 2010 11:14pm
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 6 2010 11:37pm
Quote (cOr @ 7 Aug 2010 00:55)
gg dzis chlopaki, fajne teamowki byly ;]


Szkoda ze nie ma 5v4 albo 6v6 :<
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 7 2010 12:44am
Quote (GoSu19 @ 6 Aug 2010 23:07)
Dzienki :wub: kochany jesteś :wub: jak wrócę 21 odrazu zaczynam mlucic :wub:


nie ma za co ;p ale i tak gram 3v3 i 4v4
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 7 2010 02:45am
Quote (cOr @ 7 Aug 2010 00:55)
gg dzis chlopaki, fajne teamowki byly ;]


ano calkiem nice, szczegolnie jestem zadowolony z tej platyny 3v3 :)

e: http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=141496

ojajebie :O nice turniej koreance hostuja :D szczegolnie, jesli chodzi o prize pool. 85,700 $ dla zwyciezcy :O pula nagrod 500,000$

This post was edited by fro5tbite on Aug 7 2010 02:47am
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 7 2010 02:51am
Quote (fro5tbite @ 7 Aug 2010 10:45)
ano calkiem nice, szczegolnie jestem zadowolony z tej platyny 3v3 :)

e: http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=141496

ojajebie :O nice turniej koreance hostuja :D szczegolnie, jesli chodzi o prize pool. 85,700 $ dla zwyciezcy :O pula nagrod 500,000$


no to powodzenia diamentowcu ;p
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 7 2010 02:52am
Quote (m4rc1n3k @ 7 Aug 2010 10:51)
no to powodzenia diamentowcu ;p


trzeba sie stawic osobiscie w korei na kwalifikacje, nn :(
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 7 2010 02:55am
Quote (fro5tbite @ 7 Aug 2010 10:52)
trzeba sie stawic osobiscie w korei na kwalifikacje, nn :(


o moj bosze :O

This post was edited by m4rc1n3k on Aug 7 2010 02:55am
Go Back To Polska Topic List
Prev17071727374495Next
Add Reply New Topic New Poll