d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev17071727374717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Sep 20 2010 10:23am
Quote (Saygon @ 20 Sep 2010 17:15)
Kuro mnie niesamowicie rozczarowal :<

Jak to ktos na forum mala napisal - wiekszosc uzytkownikow wygladala tak po zakonczeinu
http://i35.tinypic.com/nnt9h2.jpg


nom,ale fajne bylo anime,teraz skonczylem ostatni odcinek i chcialem sie za e-lansowac
Quote (marvolo @ 20 Sep 2010 17:00)
dokladnie :)

HSOF - 12 odcinek ostatni ( myslalem ze bedzie wiecej zabawy )



jeszcze 1 odcinek hotd ;D

This post was edited by colos on Sep 20 2010 10:25am
Member
Posts: 1,353
Joined: Jun 24 2009
Gold: 0.00
Sep 20 2010 10:54am
Quote (marvolo @ 20 Sep 2010 18:00)
dokladnie :)

HSOF - 12 odcinek ostatni ( myslalem ze bedzie wiecej zabawy )


gdZie ?:o
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Sep 20 2010 11:11am
Quote (sify11 @ Sep 20 2010 04:54pm)
gdZie ?:o


http://www.animetake.com/anime/high-school-of-the-dead/

prosze bardzo :)
Member
Posts: 11,113
Joined: Feb 5 2007
Gold: 0.00
Sep 20 2010 11:22am
Quote (csdig @ Sep 19 2010 10:37am)
Ponawiam pytanie :O
Czyta / oglada ktos Gantz'a ?
Jak sie podoba ? :<


Anime jest IMBA , ale bez przeczytania mangi tylko sie wk... na końcu :)
Member
Posts: 1,353
Joined: Jun 24 2009
Gold: 0.00
Sep 20 2010 12:26pm
Quote (SMERF @ 20 Sep 2010 19:22)
Anime jest IMBA , ale bez przeczytania mangi tylko sie wk... na końcu :)


podobnie jak berserk, swoja droga jedno z najlepszych anime jakie widzialem
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Sep 20 2010 12:32pm
Quote (csdig @ Sep 19 2010 10:37am)
Ponawiam pytanie :O
Czyta / oglada ktos Gantz'a ?
Jak sie podoba ? :<


anime obejrzane jakis czas temu
manga jestem na bierzaco :)

cholernie wkreca w mojej skali 9/10
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Sep 22 2010 01:03pm


n1 skill :O
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Sep 22 2010 01:04pm
Quote (RavenN @ Sep 19 2010 12:04pm)
Co myślicie o repertuarze multikina w dni anime?
25.09 — sobota:
Vexille
Appleseed
Millenium Actress
Ghost In the Shell 2: Innocence


26.09 — niedziela:
Ruchomy zamek Hauru
Opowieści z Ziemiomorza
Mój sąsiad Totoro
Nausicaa z doliny wiatru

Pojedynczy bilet to koszt 12zł, karnet kosztuje 60zł. Osobiście poza GITS nie słyszałem o żadnym z tych anime.


Same klasyki, ale w neidziele raczej dla mlodszych widzow. Poczytaj o tych tytulach na tanuki bo sa uznawane za kultowe. Osobiscie ich nie ogladalem.
Member
Posts: 11,113
Joined: Feb 5 2007
Gold: 0.00
Sep 23 2010 11:38am
Ktoś się wybiera na Japanicon ( konwent ) do Poznania w przyszłym miesiącu ?
Member
Posts: 2,745
Joined: Sep 18 2010
Gold: 0.99
Sep 23 2010 11:39am
Quote (SMERF @ Sep 20 2010 07:22pm)
Anime jest IMBA , ale bez przeczytania mangi tylko sie wk... na końcu :)


anime jest imbalanced ? :huh:
Go Back To Polska Topic List
Prev17071727374717Next
Add Reply New Topic New Poll