d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Tatuaze > Temat Oficjalny
Prev1707172737498Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,589
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Nov 16 2011 03:38pm
mam zamiar zrobic sobie krotki napis
i mam klopot z:
-wybraniem miejsca (nie chce zeby rzucalo sie w oczy)
-iso fajna czcionka (przegladam net ale na nic sie nie moge zdecydowac, moze Wy cos ciekawego zaproponujecie ?)
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Nov 16 2011 03:41pm
Quote (SimSimSalabim @ 16 Nov 2011 23:38)
mam zamiar zrobic sobie krotki napis
i mam klopot z:
-wybraniem miejsca (nie chce zeby rzucalo sie w oczy)
-iso fajna czcionka (przegladam net ale na nic sie nie moge zdecydowac, moze Wy cos ciekawego zaproponujecie ?)


dopóki nie znajdziesz sobie miejsca to jak dla mnie nie rób nic, jeżeli będziesz w 100% pewien to dopiero rób. Ogarnięty tatuator/studio ma w chuj różnych książek z wzorami czcionek, to jak dla mnie jest chyba najmniejszy problem. jak dla mnie dobre i chyba w miarę niesztampowe miejsce na cytat to żebra, udo, wewnętrzna część ramienia.
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Nov 16 2011 03:43pm
Quote (SimSimSalabim @ 16 Nov 2011 23:38)
mam zamiar zrobic sobie krotki napis
i mam klopot z:
-wybraniem miejsca (nie chce zeby rzucalo sie w oczy)
-iso fajna czcionka (przegladam net ale na nic sie nie moge zdecydowac, moze Wy cos ciekawego zaproponujecie ?)


times new roman. sorry, nie moglem sie powstrzymac ;d
Member
Posts: 43,589
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Nov 16 2011 03:51pm
Quote (heszu @ Nov 16 2011 09:41pm)
dopóki nie znajdziesz sobie miejsca to jak dla mnie nie rób nic, jeżeli będziesz w 100% pewien to dopiero rób. Ogarnięty tatuator/studio ma w chuj różnych książek z wzorami czcionek, to jak dla mnie jest chyba najmniejszy problem. jak dla mnie dobre i chyba w miarę niesztampowe miejsce na cytat to żebra, udo, wewnętrzna część ramienia.


dopoki nie znajde dobrego miejsca to badz pewny, ze za nic w swiecie nie zrobie tatuazu
wiem, ze to bedzie juz ze mna na cale zycie, wiec nie chce sobie tego spieprzyc
wybor miejsca jest dla mnie bardzo wazny, nie chce robic tego na pokaz, chce miec to bardziej dla siebie, ale chce tez to miec w tak dostepnym miejscu, zebym sam bez problemu mogl zerknac na to od czasu do czasu
zebro... myslalem o tym miejscu sporo i chyba tam tez bede to robil (chyba ze wynajde jakies lepsze : P)
wiem tez, ze na miejscu moge poprzegladac ich oferte, ale znam siebie i wiem ze wolalbym juz podjac decyzje co do czcionki w domu, na spokojnie, a nie siedziec tam niewiadomo ile czasu, przegladac ksiazke, widziwiac i z pospiechu, albo za namowa tatuazysty, wybiore cos z czego nie bede zadowolony, no way!

Quote (YaYco @ Nov 16 2011 09:43pm)
times new roman. sorry, nie moglem sie powstrzymac ;d


wybaczam

This post was edited by SimSimSalabim on Nov 16 2011 03:52pm
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Nov 16 2011 03:52pm
Quote (SimSimSalabim @ Nov 16 2011 11:38pm)
mam zamiar zrobic sobie krotki napis
i mam klopot z:
-wybraniem miejsca (nie chce zeby rzucalo sie w oczy)
-iso fajna czcionka (przegladam net ale na nic sie nie moge zdecydowac, moze Wy cos ciekawego zaproponujecie ?)


chcesz czcionkę pisaną, drukowaną, czy może jakaś oldschoolową?
Member
Posts: 43,589
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Nov 16 2011 03:53pm
Quote (Shichirobei @ Nov 16 2011 09:52pm)
chcesz czcionkę pisaną, drukowaną, czy może jakaś oldschoolową?


nie jestem w stanie odpowiedziec Ci na to pytanie
szukam, przegladm az trafie na cos, co mi sie spodoba
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Nov 16 2011 03:54pm
Quote (SimSimSalabim @ 16 Nov 2011 23:51)
dopoki nie znajde dobrego miejsca to badz pewny, ze za nic w swiecie nie zrobie tatuazu
wiem, ze to bedzie juz ze mna na cale zycie, wiec nie chce sobie tego spieprzyc
wybor miejsca jest dla mnie bardzo wazny, nie chce robic tego na pokaz, chce miec to bardziej dla siebie, ale chce tez to miec w tak dostepnym miejscu, zebym sam bez problemu mogl zerknac na to od czasu do czasu
zebro... myslalem o tym miejscu sporo i chyba tam tez bede to robil (chyba ze wynajde jakies lepsze : P)
wiem tez, ze na miejscu moge poprzegladac ich oferte, ale znam siebie i wiem ze wolalbym juz podjac decyzje co do czcionki w domu, na spokojnie, a nie siedziec tam niewiadomo ile czasu, przegladac ksiazke, widziwiac i z pospiechu, albo za namowa tatuazysty, wybiore cos z czego nie bede zadowolony, no way!



wybaczam


no ale przecież w ogarniętym studio czekasz na dziaranie, więc na spokojnie sobie przychodzisz w owlnym czasie i przeglądasz te ich zakurzone tomy ( zazwyczaj to są fleshe/sheety, znanych tatuatorów z których oni kopiują) i wtedy sobie wybierasz :)
Member
Posts: 635
Joined: Jan 10 2010
Gold: 2.00
Nov 16 2011 03:54pm
Wychodze z założenia, ze jak ma się ciśnienie na tatuaż to trzeba wymyśleć sobie jakiś wzór i poczekac kilka miesięcy i sprawdzić czy to nadal to czego się chce ;)
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Nov 16 2011 03:58pm
Quote (SimSimSalabim @ Nov 16 2011 11:53pm)
nie jestem w stanie odpowiedziec Ci na to pytanie
szukam, przegladm az trafie na cos, co mi sie spodoba



http://www.dafont.com/justice-by-dirt2.font?text=Ta+jest+calkiem+spoko+%3A+%29
Member
Posts: 8,296
Joined: Mar 17 2009
Gold: 883.37
Nov 16 2011 04:03pm
tylko tribal
Go Back To Polska Topic List
Prev1707172737498Next
Add Reply New Topic New Poll