Ech, a wy ciagle o tym Martinie i to nawet nie o ksiazce, a o serialu

Dawno zadnych fantazmatow nie czytalem, w ostatnich tygodniach nie mialem na to czasu, ale w czerwcu zaopatrze sie w ostatni tom reedycji Czarnej Kompanii. O ile ja wreszcie wypuszcza, aktualnie cos mowi sie o 20 czerwca, a miala byc juz miesiace temu.
Zbliza sie tez kolejny Piekara, kolejny Mordimer, ale niestety nadal nie glowny watek, a ksiazka z serii Ja, inkwizytor. Moglby sie wreszcie zabrac za kontynuacje wlasciwej fabuly, ale to chyba jeszcze przez pare lat nie nastapi.