d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev17071727374523Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 859
Joined: Dec 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 19 2010 06:50am
gral juz ktos w Gow3 na ps3, jak wrazenia ?
warto dla tej gry kupic ps3 ?

czy raczej sobie odpusicic i trzymac kase np na nowego geforca czy chociazby na abonament na WoW czy aion ?
Member
Posts: 2,946
Joined: Jun 1 2009
Gold: 111.11
Warn: 100%
Mar 19 2010 06:52am
Quote (l0ven @ Mar 19 2010 02:50pm)
gral juz ktos w Gow3 na ps3, jak wrazenia ?
warto dla tej gry kupic ps3 ?

czy raczej sobie odpusicic i trzymac kase np na nowego geforca czy chociazby na abonament na WoW czy aion ?


jak masz kupować ps3 tylko dla jednej gry to lepiej sobie odpuść, szkoda kasy, przynajmniej ja mam takie zdanie ;)
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Mar 19 2010 06:56am
Quote (fro5tbite @ Mar 19 2010 02:43pm)
Skoro przerzucasz sie na xboxa, to proponuje wyjscie z tego tematu i nie wracanie, cuz to temat o ps3, a ze zadne argumenty do ciebie nie trafiaja, to nie mamy o czym rozmawiac. Co do samochodowek, to osobiscie nie trawie tych "symulatorow", wole bardziej arcadowe jak Burnout, czy Shift na odpowiednich ustawieniach modelu jazdy, wiec GRIDa uwazam za gowno. A ocenianie gier po demie, czyli pierwszym etapie jest jak ocenianie ksiazki po okladce - nie ma sensu.

e: Wlasnie Volver, jak tam BC2? Dobra gra? Cuz niedlugo sam sie przymierzam do zakupu :) Chodzi mi glownie o multi.


Gra jest bardzo dobra. Grafika mogłaby być nieco lepsza, głównie chodzi o brak AA. Trudno momentami dostrzec przeciwnika. To jednak kwestia przyzwyczajenia.
BC2 jest zdecydowanie bardziej rozbudowane od Battlefield'a 1943. Podoba mi się, że bez teamu niewiele się zdziała. Czuć współpracę. Wrażenia ogólne podczas gry są niesamowite. Dźwięki, niszczenie budynków. Można poczuć się jak na wojnie.
Grałem jak dotąd assaultem, wczoraj pograłem Engineerem i gra się równie ciekawie, jak nie bardziej. Wreszcie można stanowić zagrożenie dla czołgów.
Podoba mi się system rozwoju ekwipunku. Zachęca do dalszej gry. Polecam grę, im dłużej się gra tym bardziej się podoba.

Btw. ostatnio miałem świetną akcję. Wchodzę powoli do budynku, cicho do pomieszczenia. Patrzę, a tam 4 wrogów czai się przy oknach. Wszystkich po kolei nożem załatwiłem :D

Quote (l0ven @ Mar 19 2010 02:50pm)
gral juz ktos w Gow3 na ps3, jak wrazenia ?
warto dla tej gry kupic ps3 ?

czy raczej sobie odpusicic i trzymac kase np na nowego geforca czy chociazby na abonament na WoW czy aion ?


Kupowanie konsoli dla jednej gry nie ma sensu. Kwestia jakiego typu gry lubisz. Jeśli mmorpg to konsole odpadają, chociaż niby niedługo ma być Final Fantasy XIV na PS3.
Nowych kart graficznych nie opłaca się kupować zaraz po premierze, bo ceny są drastycznie wysokie. Poza tym, mało co wykorzystuje ich moc. Wiem, bo kupowałem w podobnej sytuacji gtx295, który do niedawna nadal był najlepszą kartą.

This post was edited by VolveR on Mar 19 2010 07:00am
Banned
Posts: 1,911
Joined: Jul 21 2009
Gold: Locked
Warn: 70%
Mar 19 2010 07:02am
Quote (fro5tbite @ 19 Mar 2010 13:43)
A ocenianie gier po demie, czyli pierwszym etapie jest jak ocenianie ksiazki po okladce - nie ma sensu.


Z tym sie zgadzam w 100% :)

Generalnie jak chcesz kupic x'a to kupuj, tylko nie oklamuj samego siebie, ze lepszy pad czy lepsze gry. Po prostu x'a sobie przerobisz i masz spokoj.
Licz sie tylko z tym, ze x halasuje jak odkurzacz, a za gre przez neta trzeba placic. O grach juz nawet nie bede mowil, bo tak na prawde x36 poza halo i gow'em nie ma nic - mowa o ekskluzywach oczywiscie.

Troche o x36 wiem, bo swojego mialem ponad rok. Moze i pad jest 'lepszy' (chociaz zdazylem sie przyzwyczaic do tego ds'a i juz nie placze za tym xboxowym) ale w calej reszcie (nie liczac rozgrywki sieciowej) x36 wymieka.
Member
Posts: 6,704
Joined: Jun 6 2006
Gold: 63,461.00
Mar 19 2010 07:08am
Odnosnie pada do ps3 - przeciez to wzor ergonomii i na jego podst. powstaly inne pady tego typu m.in. x-36. Ktory wygodniejszy to juz kazdego indyw. sprawa

This post was edited by Guzzz on Mar 19 2010 07:09am
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Mar 19 2010 07:09am
Quote (VolveR @ 19 Mar 2010 13:56)
Gra jest bardzo dobra. Grafika mogłaby być nieco lepsza, głównie chodzi o brak AA. Trudno momentami dostrzec przeciwnika. To jednak kwestia przyzwyczajenia.
BC2 jest zdecydowanie bardziej rozbudowane od Battlefield'a 1943. Podoba mi się, że bez teamu niewiele się zdziała. Czuć współpracę. Wrażenia ogólne podczas gry są niesamowite. Dźwięki, niszczenie budynków. Można poczuć się jak na wojnie.
Grałem jak dotąd assaultem, wczoraj pograłem Engineerem i gra się równie ciekawie, jak nie bardziej. Wreszcie można stanowić zagrożenie dla czołgów.
Podoba mi się system rozwoju ekwipunku. Zachęca do dalszej gry. Polecam grę, im dłużej się gra tym bardziej się podoba.

Btw. ostatnio miałem świetną akcję. Wchodzę powoli do budynku, cicho do pomieszczenia. Patrzę, a tam 4 wrogów czai się przy oknach. Wszystkich po kolei nożem załatwiłem :D

no wiesz, battlefield 1943 to sa po 3 mapki i klasy, wiec wiadomo, ze nie ma porownania xd ale za ta cene imo warto zakupic esencje multiplayerowego fpsa z pojazdami :) zapodaj swoje psn id, to dodam, jak bede zalogowany. na becie cisnalem engineerem i bylo spoko, glownie dlatego, ze mozesz cos pieszo zrobic przeciwko pojazdom. jak kupie to tez pewnie engineerem bede gral.

Quote (Guzzz @ 19 Mar 2010 14:08)
Odnosnie pada do ps3 - przeciez to wzor ergonomii i na jego podst. powstaly inne pady tego typu m.in. x-36. Ktory wygodniejszy to juz kazdego indyw. sprawa

jesli spojrzysz na pady do playstation, to ludzie z sony juz przy pierwszym podejsciu wymyslili idealny ksztalt, potem dodajac tylko analogi i triggery :) ja jako wielbiciel symetrii wole pada od ps3 :P

This post was edited by fro5tbite on Mar 19 2010 07:11am
Banned
Posts: 1,911
Joined: Jul 21 2009
Gold: Locked
Warn: 70%
Mar 19 2010 07:10am
Quote (Guzzz @ 19 Mar 2010 14:08)
Odnosnie pada do ps3 - przeciez to wzor ergonomii i na jego podst. powstaly inne pady tego typu m.in. x-36


Chyba jednak nie masz racji :mellow:
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Mar 19 2010 07:12am
Quote (fro5tbite @ Mar 19 2010 03:09pm)
no wiesz, battlefield 1943 to sa po 3 mapki i klasy, wiec wiadomo, ze nie ma porownania xd ale za ta cene imo warto zakupic esencje multiplayerowego fpsa z pojazdami :) zapodaj swoje psn id, to dodam, jak bede zalogowany. na becie cisnalem engineerem i bylo spoko, glownie dlatego, ze mozesz cos pieszo zrobic przeciwko pojazdom. jak kupie to tez pewnie engineerem bede gral.


Dodałem już wentyl_pl. Moje to: volver88.
Na Store BC2 są już 2 nowe mapy do ściągnięcia, a 30 marca mają być kolejne 2.
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Mar 19 2010 07:15am
Quote (VolveR @ 19 Mar 2010 14:12)
Dodałem już wentyl_pl. Moje to: volver88.
Na Store BC2 są już 2 nowe mapy do ściągnięcia, a 30 marca mają być kolejne 2.

a w jakiej cenie? phree, czy platne dlc? ogolnie playstation podlaczam do neta tylko jak zamierzam grac w battlefielda/killzona, wiec nie zagladam czesto na pss
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Mar 19 2010 07:20am
Quote (Guzzz @ 19 Mar 2010 15:08)
Odnosnie pada do ps3 - przeciez to wzor ergonomii i na jego podst. powstaly inne pady tego typu m.in. x-36. Ktory wygodniejszy to juz kazdego indyw. sprawa


;DDDDDDDDDDDDD
Go Back To Polska Topic List
Prev17071727374523Next
Add Reply New Topic New Poll