d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Silownia. > Temat Oficjalny.
Prev17071727374166Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,378
Joined: Jul 28 2009
Gold: 0.20
Warn: 100%
Jan 18 2010 03:22pm
Quote (MieszkamWTesco @ Jan 18 2010 10:37pm)
dobra to z tego co napisaliście to da rade uzupełnić 30-40 g białka.
a teraz pytanie czy dieta odchudzająca na poziomie 70-80 g białka dziennie będzie skutkować?
dodam że węglowodany będą na odpowiednim poziomie i tłuszcze obniżone o jakieś 25-30%.
jak na razie pytam o samą dietę bez treningów.


ponawiam
Member
Posts: 5,527
Joined: Apr 20 2004
Gold: 0.00
Jan 18 2010 03:22pm
Quote (eczek @ 18 Jan 2010 22:18)
ja właśnie przez te ładowania rezygnowałem z diety później następuje adaptacja metaboliczna  i w większości spalane są ketony /białka na siłce (glukoneogeneza)
i na poziomie amatorskim nie trzeba żreć ton węgli bo nie oszukujmy sie nikt z nas nie będzie miał 120kg + mięśni
a na samych tłuszczu i białku można spokojnie zbudować "sportową" sylwetkę


bez ladowania nie uzupelnisz glokogenu w miesie a co za tym idzie miesnie beda wykorzystywac swoje bialko jako zrodlo energi
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Jan 18 2010 03:22pm
Quote (zuz9 @ 18 Jan 2010 22:21)
Co do jajek, pić same białka czy żółtka również?


zoltko zawiera tluszcze i dlatego lepiej samo bialko
Member
Posts: 17,213
Joined: Jan 23 2009
Gold: 7.01
Warn: 100%
Jan 18 2010 03:22pm
Quote (zuz9 @ Jan 18 2010 09:21pm)
Co do jajek, pić same białka czy żółtka również?


zalezy jak spalasz tluszcze,zoltko jest zrodlem bialaka,witamin ,ale rowniez tluszczy
Member
Posts: 5,527
Joined: Apr 20 2004
Gold: 0.00
Jan 18 2010 03:23pm
Quote (eczek @ 18 Jan 2010 22:20)
oh teraz te nowinki żywieniowe
ludzie jedli cale życie smażone jajka (kulturyści) również bossowie z dietetyki sfd
i teraz nagle złe są ? :o


chodzi o obrobke termiczna , same jajka nie sa zle :)
aa i gardze bossami sfd :)
wole bosow kulturystyki i dietetyki takich jak Szostak , Karpinski badz Slodkiewicz
Banned
Posts: 21,428
Joined: Oct 3 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Jan 18 2010 03:24pm
Quote (yaggi @ Jan 18 2010 09:22pm)
bez ladowania nie uzupelnisz glokogenu w miesie a co za tym idzie miesnie beda wykorzystywac swoje bialko jako zrodlo energi


a co ci napisałem? ze potrzebny cukier zostanie wytworzony z białek które zjadasz
z tym uzupełnianiem glikogenu to też śmiech na sali jest nie wiem co to za zwyczaj jest żarcia 50+ glukozy po treningu to utrudnia usuwanie kwasu mlekowego z mięśni spowalnia regeneracje tym samym

ja nie widziałem różnicy czy jadłem po siłce czy jadłem tylko jak byłem głodny

E:
czyli animal ALA kupujcie suple unversala płacicie 500% więcej ale macie dobre placebo w postaci "motywacji " ^_^

E: tesko
nie wiem co rozumiesz poprzez pojecie odchudzanie
czy schudniecie ogólne
czy spalenie tłuszczu

This post was edited by eczek on Jan 18 2010 03:26pm
Member
Posts: 11,186
Joined: Nov 5 2006
Gold: 160.00
Jan 18 2010 03:26pm
wkurwia mnie to ze jak cwicze to chce byc duzy ale czasem bym sie chetnie sponiewieral jak szmata alkoholem :[
Member
Posts: 1,378
Joined: Jul 28 2009
Gold: 0.20
Warn: 100%
Jan 18 2010 03:30pm
Quote (eczek @ Jan 18 2010 11:24pm)
a co ci napisałem? ze potrzebny cukier zostanie wytworzony z białek które zjadasz
z tym uzupełnianiem glikogenu to też śmiech na sali jest nie wiem co to za zwyczaj jest żarcia 50+ glukozy po treningu to utrudnia usuwanie kwasu mlekowego z mięśni spowalnia regeneracje tym samym

ja nie widziałem różnicy czy jadłem po siłce czy jadłem tylko jak byłem głodny

E:
czyli animal ALA kupujcie suple unversala płacicie 500% więcej ale macie dobre placebo w postaci "motywacji " ^_^

E: tesko
nie wiem co rozumiesz poprzez pojecie odchudzanie
czy schudniecie ogólne
czy spalenie tłuszczu


spalenie tłuszczu, zrzucenie kilogramów.
no tak ogólnie ; D

This post was edited by MieszkamWTesco on Jan 18 2010 03:31pm
Banned
Posts: 21,428
Joined: Oct 3 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Jan 18 2010 03:33pm
Quote (MieszkamWTesco @ Jan 18 2010 09:30pm)
spalenie tłuszczu, zrzucenie kilogramów.


to te 80g może być wychodzi gdzieś 1.5g na kg jak nie ćwiczysz
albo wrzuć sobie tyroksynę (jest legal san`a)
E:
jebać diete jem sobie lody śmietanowe i zapijam kawką xD
Member
Posts: 5,527
Joined: Apr 20 2004
Gold: 0.00
Jan 18 2010 03:33pm
Quote (eczek @ 18 Jan 2010 22:24)
a co ci napisałem? ze potrzebny cukier zostanie wytworzony z białek które zjadasz
z tym uzupełnianiem glikogenu to też śmiech na sali jest nie wiem co to za zwyczaj jest żarcia 50+ glukozy po treningu to utrudnia usuwanie kwasu mlekowego z mięśni spowalnia regeneracje tym samym

ja nie widziałem różnicy czy jadłem po siłce czy jadłem tylko jak byłem głodny


no coz..
z tymi bialkami to pierdolenie :P jesli juz to z bialek juz zawartych w miesniu co nie jest korzystne
po drugie wegle sa niezbedne w procesie wydzielania insuliny !

co do wegli po treningu chodzi o uzupelnienie glikogenu jak i wyrzut insy . dodatkowo przyspiesza dostarczanie aminokwasow do miesni !
trzeba tez pamietac ze na synteze bialka organizm potrzebuje 24 kalorie / 1 gr bialka
jesli nie dostarczysz wegli - energi to organizm rozklada aminokwasy na glukoze !
a chodzi o to zeby jak najszybciej przekierowac organizm ze stanu katabolicznego na anaboliczny dlatego odpowiednia ilosc bialka i wegli po treningu jest totalnie niezbedna :)

nie mowiac juz o tym ze wegle steruja hormonami jak insa czy kortyzol czy tez wchodza w sklad naszego DNA :)

This post was edited by yaggi on Jan 18 2010 03:36pm
Go Back To Polska Topic List
Prev17071727374166Next
Closed New Topic New Poll