d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev170717273741443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,976
Joined: Dec 3 2006
Gold: 40,140.96
Trader: Trusted
Dec 29 2008 03:54pm
Quote (Sephirothss @ Mon, Dec 29 2008, 11:50pm)
jako iz mialem ma mule bialego daggera zostalem posadzony za thiefa=)
ale nvm nie bede tego juz komentowac


ta dziwne. wypadl clean dagger 55 req + ice tier 1 tez clean i miales te oba itemy na mulach, po czym byl twoj drop dostales jakies clean items o ile sie nie myle to byl axe 55 i tez tam sie znalazl ;] daj spokoj i nie rob z siebie debila wink.gif
gl & hf


e: rozumiem ze mogles miec clean dagger 55 ale dziwi mnie to ze tez miales tam clean ice tier 1
po czym wrzuciles tam jeszcze itemy ktore bylo na twoim dropie...

a wiec powiem ci tak : pierdolnij sie w leb ;]




e: lucyferek po 1 nigdy nic nie ukradlem, pomimo tego ze bylem przy dropach po 150 + ee smile.gif nie zalezy mi na tym zeby sie dorobic kosztem innych


e: gralem kiedys z mefjem i wypadl earth charm 16x ee o ile sie nie myle na jedgo dropie ja sie zapatrzylem w tv i go wziolem przypadkiem on napisal mi czy mu nie oddam. Napisalem odrazu ze oddaje spytalem sie za ile wystawic wystawilem go za 2 k oddeslalem mu fg
need proofs ? zapytaj mefja

This post was edited by Lewy on Dec 29 2008 04:01pm
Member
Posts: 59
Joined: Dec 4 2008
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 29 2008 03:57pm
Quote (Lewy @ Mon, Dec 29 2008, 09:48pm)
tak kradnie itemy ludzi z wlasnej gildi i sie nie przyznaje do tego poczym znajdujemy itemy na jego mulach ktore bylo skradzione wink.gif


no tak, ty bys sie przyznal xD

kk dobrze wiedziec, chociaz gralem z nim sporo i jak narazie nic sie niedobrego nie dzialo, boje sie tylko jednego w mysl powiedzenia "kazdy jest zlodziejem tylko czega na lepsza okazje"
Member
Posts: 4,023
Joined: Jul 12 2008
Gold: Locked
Dec 29 2008 04:00pm
Quote (Lufycerek @ Mon, Dec 29 2008, 09:57pm)
no tak, ty bys sie przyznal xD

kk dobrze wiedziec, chociaz gralem z nim sporo i jak narazie nic sie niedobrego nie dzialo, boje sie tylko jednego w mysl powiedzenia "kazdy jest zlodziejem tylko czega na lepsza okazje"


wlasnie zareklamowales swoje multi tongue.gif

@lewy myslisz ze nie bylem przy takich dropach ?
sqna spytaj :] 171ee axe i no room w inventory
a myslisz ze dagger warty 30 fg jest okazja? ^^

This post was edited by Sephirothss on Dec 29 2008 04:01pm
Member
Posts: 46,976
Joined: Dec 3 2006
Gold: 40,140.96
Trader: Trusted
Dec 29 2008 04:03pm
Quote (Sephirothss @ Tue, Dec 30 2008, 12:00am)
wlasnie zareklamowales swoje multi tongue.gif

@lewy myslisz ze nie bylem przy takich dropach ?
sqna spytaj :] 171ee axe i no room w inventory
a myslisz ze dagger warty 30 fg jest okazja? ^^


a myslisz ze oplacalo ci sie wziosc ten dager i miec opinie zlodzieja teraz ?
Member
Posts: 14,140
Joined: Nov 11 2006
Gold: 0.00
Dec 29 2008 04:03pm
Quote (Sephirothss @ Mon, Dec 29 2008, 11:00pm)
wlasnie zareklamowales swoje multi tongue.gif

@lewy myslisz ze nie bylem przy takich dropach ?
sqna spytaj :] 171ee axe i no room w inventory
a myslisz ze dagger warty 30 fg jest okazja? ^^


z tego co wiemy sqnik to twoj brat
Member
Posts: 59
Joined: Dec 4 2008
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 29 2008 04:04pm
Quote (Sephirothss @ Mon, Dec 29 2008, 10:00pm)
wlasnie zareklamowales swoje multi tongue.gif

@lewy myslisz ze nie bylem przy takich dropach ?
sqna spytaj :] 171ee axe i no room w inventory
a myslisz ze dagger warty 30 fg jest okazja? ^^


kto tu nie ma multi?

moze jestes tani xD


ok koniec z dyskusja o kradziejstwie, iso donacje na start

co wam ostatnio dropnelo cos sie nie chwalicie tongue.gif

wagaga (czy jak mu tam) stara sie bardzo o reset? ktos wie moze?
Member
Posts: 4,023
Joined: Jul 12 2008
Gold: Locked
Dec 29 2008 04:04pm
Quote (Lewy @ Mon, Dec 29 2008, 10:03pm)
a myslisz ze oplacalo ci sie wziosc ten dager i miec opinie zlodzieja teraz ?


tylko w twoich oczach i oczach szwedow z maze jestem zlodziejem
cala reszta ze mna gra

swoja droga zaraz po tej akcji chcialem dac swojego daggera ale nikt juz go nie chcial

Quote (Lewy @ Mon, Dec 29 2008, 10:08pm)
ta swojego ? ukradles go wiec chciales to zalagodzic jakos, bo wyszedl crap aka mute item
wiec nie gadaj glupot. ja i The Maze wiemy ze ejstes zlodziejem bo bylem na tej grze wtedy




cieszy mnie to zrob pamieciowke w domu,
z imazem pisalem jak dagg byl wciaz byl bialy
ale nvm jestes tu nikim i nie musze sie tobie tlumczyc

Quote (arutsuru @ Mon, Dec 29 2008, 10:03pm)
z tego co wiemy sqnik to twoj brat


to bardzo zle wiesz=]
i nie wiem dlaczego mowisz w imieniu sekcji

This post was edited by Sephirothss on Dec 29 2008 04:11pm
Member
Posts: 46,976
Joined: Dec 3 2006
Gold: 40,140.96
Trader: Trusted
Dec 29 2008 04:08pm
Quote (Sephirothss @ Tue, Dec 30 2008, 12:04am)
tylko w twoich oczach i oczach szwedow z imaz jestem zlodziejem
cala reszta ze mna gra

swoja droga zaraz po tej akcji chcialem dac swojego daggera ale nikt juz go nie chcial


ta swojego ? ukradles go wiec chciales to zalagodzic jakos, bo wyszedl crap aka mute item
wiec nie gadaj glupot. ja i The Maze wiemy ze ejstes zlodziejem bo bylem na tej grze wtedy
Member
Posts: 14,140
Joined: Nov 11 2006
Gold: 0.00
Dec 29 2008 04:15pm
Quote (Sephirothss @ Mon, Dec 29 2008, 11:04pm)
to bardzo zle wiesz=]
i nie wiem dlaczego mowisz w imieniu sekcji


ajt, w poprzednim temacie padly takie slowa o ile sie nie myle


Quote (Sephirothss @ Mon, Dec 29 2008, 11:04pm)
cieszy mnie to zrob pamieciowke w domu,
z imazem pisalem jak dagg byl wciaz byl bialy
ale nvm jestes tu nikim i nie musze sie tobie tlumczyc


jesli lewy jest nikim to kim ty jestes?

This post was edited by arutsuru on Dec 29 2008 04:17pm
Member
Posts: 46,976
Joined: Dec 3 2006
Gold: 40,140.96
Trader: Trusted
Dec 29 2008 04:17pm
ja jestem nikim ? znajac zycie jestes pewno jebany multim ;]

ty gowno wiesz o lsie a sie wypowiadasz jakbys nie wiadomo kim byl wink.gif

powiem ci pocwicz troche zanim cos powiesz wink.gif

This post was edited by Lewy on Dec 29 2008 04:18pm
Go Back To Polska Topic List
Prev170717273741443Next
Add Reply New Topic New Poll