Quote (Lewy @ Mon, Dec 29 2008, 10:03pm)
a myslisz ze oplacalo ci sie wziosc ten dager i miec opinie zlodzieja teraz ?
tylko w twoich oczach i oczach szwedow z maze jestem zlodziejem
cala reszta ze mna gra
swoja droga zaraz po tej akcji chcialem dac swojego daggera ale nikt juz go nie chcial
Quote (Lewy @ Mon, Dec 29 2008, 10:08pm)
ta swojego ? ukradles go wiec chciales to zalagodzic jakos, bo wyszedl crap aka mute item
wiec nie gadaj glupot. ja i The Maze wiemy ze ejstes zlodziejem bo bylem na tej grze wtedy
cieszy mnie to zrob pamieciowke w domu,
z imazem pisalem jak dagg byl wciaz byl bialy
ale nvm jestes tu nikim i nie musze sie tobie tlumczyc
Quote (arutsuru @ Mon, Dec 29 2008, 10:03pm)
z tego co wiemy sqnik to twoj brat
to bardzo zle wiesz=]
i nie wiem dlaczego mowisz w imieniu sekcji
This post was edited by Sephirothss on Dec 29 2008 04:11pm